Skocz do zawartości

Co wg was powinno a czego nie powinno być w Polonii 1?


XYZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Chciałbym abyście w tym wątku wypowiadali się na temat Polonii 1 a dokładnie co powinno być a czego nie powinno na antenie Polonii 1, co wam się podoba a co nie, co byście najchętniej zmienili?

 

Może macie jakieś swoje propozycje dla poprawienia ramówki Polonii 1. Komentujcie.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dni 24.12 (Wigilia) i 25.12 (Boże Narodzenie) bez programów erotycznych w Polonii 1 !!!

Program będą kończyć ok. 2 w nocy.

 

24.12.08 r.

06:35 Czarodziejskie zwierciadełko

06:55 Yattaman

07:20 Urok namiętności - telenowela

08:00 Top shop

19:05 Prawo do narodzin (181/190) - telenowela

19:30 Celeste 2 (89/200) - telenowela

20:25 Spartakus - dramat historyczny, USA 1960

23:45 Ruchomy cel - film sensacyjny, USA 1966

 

25.12.08 r.

06:35 Czarodziejskie zwierciadełko

06:55 Yattaman

07:20 Urok namiętności - telenowela

08:00 Top shop

17:00 Barbarella - film sf, Francja/Włochy 1968

18:50 Cyrk - komedia, USA 1928

20:05 Dzień wypłaty - komedia, USA 1922

20:30 Superfantozzi - komedia, Włochy 1985

22:10 Powrót Sandokana - film przygodowy, Włochy 1977

00:20 7 czarnych nut - horror, Włochy 1977

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam tak naprawdę chodzi. Na zachodzie wbrew pozorom jest pełno takich kanałów i jakoś nikt się nie przejmuje. A czy opłaca im się nadawać? Oczywiście, że tak - inaczej by tego nie robili. Nie wiem tylko po co zakładać nowy wątek, skoro istnieje już ten o Tele 5 i Polonii 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o POLONII 1 a zobaczcie co i w jakiej jakości nadają włoskie kanały.

Na HB jest ich przecież pełno, a POLONIA 1 i TELE 5 też ma korzenie rodem z Italii.

 

A TOP SHOP może to jest najbardziej dochodowy program, nie mówiąc już o paśmie nocnym(sekstelefony itp).

 

Ja osobiście proponuję zamknąć wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TOP Shop powinien być:

PT - do 16.30

S0 - do 14.30

ND - do 14.30

Oferta tego kanału może być - oglądam częście niż Tele5 ,nie tylko po 23 :wink: . Czasem włączę jakiś stary film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jedna osoba zaczyna zaniżać poziom forum, a kolejne tylko po niej małpują. Po co mieć jakiekolwiek marzenia względem tego kanału, dublować tematy (temat o P1 już istnieje) i zaśmiecać forum? Przecież piszecie tu takie bzdury, że aż żal to czytać, a odpowiadając na te wszystkie posty powiem krótko - Polonia 1 trafiła w swoją niszę i widocznie ma się w niej dobre. Rano trafia do dzieci, później do kur domowych, następnie do fanów starego kina a nocą do ludzi, których coś swędzi. I tyle w tym temacie, nie wiem czemu moderator jeszcze go nie zamknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polonia 1 powinna zakończyć nadawanie w naszym kraju. Tłuste lata jej trwały krótko i się już dawno skończyły. Poza jakością VHS programów i Top Shop to nic w niej ciekawego nie ma. Tele5 powinien tylko nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polonia 1 powinna zakończyć nadawanie w naszym kraju.

 

Za to moim zdaniem niektórzy wykazują się małą znajomością informacji. Po pierwsze - mają koncesję więc nadawać mogą. Po drugie - ta telewizja jest zarobkiem dla osób, które nią zarządzają - po prostu dobrze sobie to wykombinowali. Po trzecie - gdyby nic z tego nie mieli to by nie nadawali. Po czwarte - oglądalność Polonii1 nie jest znowu taka tragiczna jak niektórzy tutaj wypisują. Nie stoją znowu z tym tak słabo jak mówicie. Po piąte - nadają konkretny program więc do kogoś jednak trafia - o tym już wspomniał Karol, który także wyjaśnił mniej więcej w czym rzecz. I również nie wiem czym tutaj się ekscytować. Realia są takie a nie inne - Polonia1 nadawać będzie, jej program się nie zmieni i będzie żyła z tym dlugo i szczęśliwe. Jest im z tym dobrze i tyle. Cała filozofia.

 

Też nie wiem po co zakładaliście osobny wątek wypisując w większości jakieś bzdety. Cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz gdyby P1 przestała nadawać Top Shop i Sex Telefony to by upadła. Myślicie że gdyby zamiast tego zaczęli nadawać seriale które leciały w latach 90 typu Drużyna A, to by coś dało tylko stracili by kasę z reklam. Ówczesny inwestor kieruję tak tą stacją i nie zanosi się ,aby coś się zmieniło. Nie rozumiem dlaczego też miała by zniknąć , wiem dużo ludzi wkurzają takie stacje (w tym też mnie) , ale jeśli on na siebie jako tako zarabia , ma swoich wiernych fanów to po co ją likwidować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarabia ''jako tako'', bo Tele5 na reklamach zarabia więcej od liczących się stacji TV w tym kraju - z Polonią1 jest pewnie podobnie. Ale i tak kasa z tego co wiem trafia do jednego wora.

A jak Was wkurza ten kanał to go po prostu nie oglądajcie. Jezu, ale Wy macie problemy. Mają zysk - mają. Mają konkretny program - mają. Co w związku z tym? Nadają. Nie wiem za bardzo o co Wam chodzi.

 

Ja już kończę bo widzę, że i tak większości nie przetłumaczę - zresztą - i tak już się tu zrobił śmietnik. I również się dziwię, że temat nadal jest otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...