Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większość? A ile tak mniej więcej, 80%? :smile: Kurcze, myślałem, że wszystkie mecze są zarówno z komentarzem arabskim jak i angielskim. :]

Kiedy część z tych kanałów była FTA na czas Pucharu Azji to wszystkie mecze miały angielski komentarz i to utrwaliło moje przekonanie jak, się okazuje nieco mylne.

Tylko, że wtedy była ta impreza rangi mistrzowskiej, więc pewnie stad angielski komentarz każdego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o komentarz angielski to na pewno nie więcej niż 60% transmisji, ale na przykład spotkania NBA były często nadawane z oryginalnym komentarzem np. komentatorów z ESPN czy innych amerykańskich stacji, sama oferta jest watra polecenia, dużo transmisji na żywo, ciekawe ligi i dyscypliny i przystępna cena pakietu, jedyny minus brak kanałów HD na Hot Birdzie, jeżeli bierzemy kartę na tego satelitę i brak sportowych kanałów FTA nadawanych przez Al Jazeera czyli Al Jazeera Sport 1 i Al Jazeera Sport 2, jeżeli wybieramy opcję oglądania pakietu na 13.0 E. Poza tym same plusy, jakby w Polsce była jeszcze większa dostępność kart do odbioru to było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, często puszczają ciekawe spotkania(jak dla mnie) na kanałach bez plusa i wtedy znowu trzeba szukać gdzie indziej transmisji bo na te pozycje sat na których są to trzeba spore anteny. No i nie wiem dlaczego sporo spotkań przenoszą na neta. Ja akurat mam słabe łącze i jeśli kupowałbym kartę to aby oglądać na TV przez sat, a nie na kompie z netem. Jeśli te dwie rzeczy poprawią to też się skuszę na kartę bo oferta ciekawa, a i komentarz mają ciekawy bo kiedyś przy okienkach w kodowaniu dobrze mi się ich słuchało i mówili zrozumiale jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

trzeba napisać petycję do arabów aby włączyli na 13 E również AJS 1 i AJS 2, oczywiście mogą je zakodować, wtedy nic nie będzie stać na przeszkodzie...

orientuje się ktoś, jaką kartę warto teraz kupić, w Viaccess 4.0 czy w Irdeto 2, tzn. która z tych opcji jest bardziej prawdopodobna do wymiany kart przez AJS...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów nie była w całości z komentarzem angielskim, zdarzał sie komentarz po arabsku, cent pakietu nie ulegają drastycznym obniżkom czy podwyżkom, raczej są na stałym poziomie, tylko przedłużanie karty na kolejny rok jest trochę tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

+9, +10, HD1 i HD2 kosztują teraz 60 EUR, wcześniej tylko 25 EUR, mniemam, że ze względu na ME. od lipca ceny powinny iść w dół a nie w górę..

na +4 leci obecnie imprezka w Montpellier.. świętowanie mistrzów Francji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiają też kanały beIN Sport 1 i 2 w USA. Ze względu ze nabyli prawa do ligi hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej. Pokonali takie potęgi jak ESPN czy Fox Soccer. Czyżby następny rynek to będzie Wielka Brytania i wygrane prawa do ligi angielskiej ???

 

http://www.digitaltveurope.net/24360/al ... els-in-us/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Al Jazeera ma wyłączne prawa do pokazywania Euro 2012 w większości krajów arabskim, jest w tej kwestii praktycznie monopolistą, od początku kwietnia w hotelu Mariott w warszawie działa specjalne studio przygotowane przez Al Jazeera głownie z myślą o Euro 2012. Wszystkie spotkanie Euro 2012 na antenie Al Jazeera Euro 2012 jest to kanał uruchomiony specjalnie na pokazywanie tego turnieju, transmisje będą też na Al Jazeera Sport 9+ i 10+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w krakowie wieczorem al jazeera sport nadawała z pod hotelu starego gdzie jest reprezentacja Anglii , ale maja za[beep]iste kamery wozy itd. zbadałem doladnie. i jaka ladna pania reporter....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem:

 

KARTĘ ALJAZEERA SPORT HD W SYSTEMIE VIACCESS.KARTA UPRAWNIA DO ODBIORU 8 KANAŁÓW PAKIETU JSC SPORT (parametry Hotbird 11296H 27500 3/4)

 

+ pakiet CANAL+ OPTIMUM HD

 

Aby podpiąć obie karty potrzebny mi dekoder z czytnikiem uniwersalnym i z wejściem na moduł CI. (czyli Ariva 202a lub opticuma x7)

 

W tym miesiącu zamierzam kupić tv. Czy istnieją modele telewizorów, które posiadają wbudowany czytnik uniwersalny oraz oprócz tego mają wejście na moduł CI? Chcę nabyć Sony KDL-40NX720 jednak nie wiem czy spełnia powyższe wytyczne.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żaden TV SONY nie oferuje niczego więcej poza slotem CI+, więc musisz nabyć albo stosowny moduł warunkowego dostępu do TV, albo dokupić dodatkowy sprzęt w postaci dekodera satelitarnego.

 

Proponuję sprzęt na procesorze STi, który generuje znacznie lepszy obraz, a to raczej podstawa, mój typ to Opticum TS/9600 PRIMA + oprogramowanie wielosystemowe, albo moduł CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hasansas - w ogóle zacząć trzeba od tego, że jeśli chciałbyś kartę wrzucić do TV, to TV musi posiadać głowicę satelitarną (czyli DVB-S/DVB-S2, a nie tylko DVB-T). Sam czytnik by Ci nic nie dał, bo TV musi mieć skądś sygnał. TV nie mają wbudowanych czytników - jeśli w ogóle cokolwiek, to gniazdo CI, albo CI+ i trzeba dobierać moduły (ale to dopiero jak jest głowica satelitarna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...