Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój post z pewnością zaraz poleci ale odpiszę:) Partyzantka może trochę na dekoderach stacjonarnych, na kartach to żaden problem. Klucz się zmienia co godzinę, ale w praktyce co dwie, bo najczęściej jest znany obecny i następny. A ponagrywać zawsze miło, choćby intro Ligue1 czy Championship w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba źródeł, żeby wiedzieć, że jak najszybciej będą chcieli się pozbyć I2. Zresztą jak za każdym razem gdy któryś z wykorzystywanych przez nich systemów kodowania padał.

 

Edit. Doszły mnie słuchy, że od przyszłego sezonu AJS będzie pokazywać angielską Premier League, było już o tym w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

to co chyba nie ma już sensu doładowywać karty na karcie Irdeto2... ciekawe czy wymienia na Irdeto3 czy całkiem wycofają Irdeto.. no i kiedy.. pewnie też będą wkrótce wymieniać na viaccess 5.. chociaż na różnych aukcjach nadal sprzedają te karty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Co do Premier League to dostałem taką odpowiedź z Al Jazeery "... Dear Subscriber: As for the English premiership, Aljazeera till now did not announce for that, and if it determined, we will announce in advance on the channels of Aljazeera or the web site. ..." zatem dalej nic nie wiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

podali, że od 2014 zmiany w systemie kodowania.. wszystkie karty będą działać tylko do 31.12.2013, potem sprzedaż kart tylko z tunerem HD.. to wstępne informacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

info z ebaya:

"All al jazeera cards activated in 2013 will expire on 31/12/2013 because al jazeera will introduce a new subscription system from 2014 (HD Receiver + Card)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

obyście mieli rację, co następny tuner będziemy kupować.. bez sensu.. niech już zmieniają system żeby tylko karty same można było kupić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

niedobrze, oto najnowsze info:

"In 2014 it will not be possible to buy a card only, existing cards can be reactivated and will be working again in a paired receiver."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hmmm Al Jazeere nie dyskwalifikuje to, że będą sprzedawać z tunerem! Tylko na [beep]ę kolejny :)

Mam jeszcze takie rewelacje, ze źródła niezależnego ale związanego z Al Jazeerą. Otóż najprawdopodobniej będzie więcej kanałów w HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...