Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

info od oficjalnego dystrybutora:

"No New systems at the end.

Regular subscriptions using regular irdeto/viacess cards."

 

czyli zostaje wszystko po staremu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przeczytałem ostatnie kilka stron tematu i planuję kupić sobie kartę Al Jazeery. Mam tuner Anysee E7 S2 CI+, w który jak wiadomo wchodzą zarówno karty bez modułów (np. Cyfry+) oraz z modułami (np. N z nCam). Czy do Al Jazeery również niezbędny jest moduł?

 

Kolejną sprawą są te zapowiadane zmiany. Na tej stronie - http://www.jsc-cards.com/order/buy-al-j ... hd-ch.html - jest napisane, że kupujemy roczną subskrypcję, co osobiście rozumiem jako subskrypcje na rok (czyli np. do marca 2014) a nie do końca 2013 roku. Jak to się ma do zapowiadanych zmian?

 

I ostatnie pytanie - można tam sobie wybrać dodatkowo ESPN za 25 euro. Jest to pakiet kanałów ESPN z meczami (np. Ligą Angielską)? Czy po prostu jakiś zwykły nikomu niepotrzebny kanał :P ?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

el_hiszpan: Zmian nie będzie, zostały odwołane., pakiet ESPN jest u nas niedostępny, nadawany w wiązce z Nilsata niedostępnego u nas. Jak masz tuner z uniwersalnym czytnikiem karta viaccess będzie działać. Jak masz miejsce w CI to możesz sobie kupić moduł CI Viaccess tylko po co wydawać kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, wiem, że trochę nie ten dział, ale może mi wybaczycie ;)

 

Chodzi mianowicie o oglądanie różnych kanałów w tym samym czasie. Mam obecnie tuner, który kablem łączy się z talerzem i jest podłączony do komputera przez USB. W tym czymś na końcu tego drążka od anteny są 2 wyjścia na kabel. Czy jeśli podłącze drugi kabel do drugiego wyjścia, następnie podłącze go do innego tunera z włożoną inną kartą, który podłącze do innego PC, to czy będę mógł na 2 różnych PC odbierać 2 różne kanały na raz? W skrócie, czy jak będę miał wszystko osobne z wyjątkiem talerza, to czy 2 różne kanały nie będą się ze sobą gryzły?

 

Przepraszam za takie trochę łopatologiczne wyjaśnienie, ale jestem laikiem w tych kwestiach. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Prawa do Premier League już dawno rozdane na ten region, zatem nie wiem skąd masz takie rewelację. A o nowych kanałach też jakoś nie słyszałem? Jakieś źródło twoich rewelacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak masz rację, jednak już są rozdane prawa na ten region, a czekamy tylko czy Al Jazeera Sport przebije kwotę jaką chce zapłacić AD Sport za prawo do transmisji. Przyznam, że wątpię by przebiła bo jednak rodzina, która jest właścicielem AD Sport jest jednocześnie właścicielem klubu Premier League i nie będzie chciała oddać tak łatwo praw. Z drugiej strony na jednej ze stron, która sprzedaje karty, wśród opisu praw do transmisji widnieje tajemnicze słowo: "Barclays" co wskazuje na Premier League :)... Czekamy z niecierpliwością, bo jak uda im się kupić to platforma NC+ idzie w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe, bo na tle różnych plotek o zmianach w Al Jazeera Sport, w tygodniowym harmonogramie dla kanału HD1, są podane tylko transmisje do 1 marca, potem nic... pustka, ciemność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wracając do praw English Premier League na arabskie kraje, które zakupił MP&Silva to wydaje mi się, że mogą się dogadać z Al Jazeerą Sport i im sprzedać prawa, bo AD Sport nie jest i ni był klientem MP&Silvy a Al Jazeera cały czas jest. Ad Spor bezpośrednio poprzednie kupił prawa do transmisji teraz je przegrał... hmmmmmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy drodzy koledzy są na tyle naiwni że sądzą że Premier League pozwoli na nadawanie Al Jazeerze z Hot Birda z wiązką obejmującą Wielką Brytanię i Irlandię ? Jeśli nawet Al Jazeera odkupi prawa od pośrednika to nie zobaczycie PL z 13 E, nie bez powodu Albania została całkowicie pozbawiona praw do PL na najbliższe trzy sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy drodzy koledzy są na tyle naiwni że sądzą że Premier League pozwoli na nadawanie Al Jazeerze z Hot Birda z wiązką obejmującą Wielką Brytanię i Irlandię ? Jeśli nawet Al Jazeera odkupi prawa od pośrednika to nie zobaczycie PL z 13 E, nie bez powodu Albania została całkowicie pozbawiona praw do PL na najbliższe trzy sezony.

Ciekawe bo Nova grecka nadaje na HB,Digi Sport z 1W z całkowitym pokryciem UK czy Lig tv z 7e również kolego spójrz na mapy pokrycia a potem wypisuj swoje teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo naprawdę nie widzisz różnicy ? Ani Nova ani Digiturk nie są dostępna w pre-paidzie bez umowy tak jak Al Jazeera co znacznie utrudnia zaabonowanie i podwyższa koszty dla osób zainteresowanych oglądaniem spoza krajów docelowych. Zobacz oferty w internecie dla Nova dla osób spoza Grecji, cena nie jest wcale konkurencyjna w stosunku do SKY UK, jedyny plus to mecze o 16.00 w Sobotę których nie ma w tv na Wyspach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...