Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, shevchenko1987 said:

Też się dziwię, że nikt więcej tego nie oferuje.

 

Moje multiligi z tego weekendu: 

 

1.jpg

 

2.jpg

Dziwne, że nie oferuje typowo sportowy VP, mimo, że ma obciążenie mniejsze względem rozdzielczości i bitrate. W ogóle nie znam serwisu, który ma ten bajer, który CANAL+ daje nawet do wersji przeglądarkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Też się dziwię, że nikt więcej tego nie oferuje.

 

Moje multiligi z tego weekendu: 

 

1.jpg

 

2.jpg

Multiview to amerykański wynalazek i jest w Apple TV (MLS), NHL TV, NBA TV, MLB TV, ESPN, ATP Tennis TV i pewnie jeszcze w innych.

W Polsce tylko Apple TV (MLS) i C+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motyl1987, każdego dekodera wydawanego przez naszych operatorów. Nie mają takiej mocy obliczeniowej by uciągnąć 4 streamy. Odpal Multi-live na C+ BOX 4K czy na dowolnej innej przystawce od operatora to zobaczysz, że nie da się z tego korzystać. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mingo napisał(a):

Canal + oferuje C+Boxa, oferuje też usługę multi-view która na tym sprzęcie nie działa tak jak powinna. 

Oferuje? Chyba prezentuje, bo cena tego czegoś nie jest godna kupna. Co mi wgl dają te wszystkie boxy które robią to samo co np. android TV czy Google TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Klopseł napisał(a):

Co mi wgl dają te wszystkie boxy które robią to samo co np. android TV czy Google TV?

Robić to samo a działać płynnie to 2 różne rzeki.

Jeżeli Ci box jest niepotrzebny to nie wiem po co sobie to pytanie zadajesz. 

Ja mogę Ci powiedzieć na swoim przykładzie, a mianowicie jak gdzieś wyjeżdżam w delegacje tydzien lub dluzej to zabieram chromecast 4k ze sobą, podłączam w wynajmowanym pokoju pod TV i mam wszystkie VOD ze sobą i nie muszę męczyć oczu na smartfonie. Oczywiście mogą być regionalne ograniczenia, np w Austri nie działał mi Netflix niewiadomo czemu, ale za to inne serwisy śmigały  😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Klopseł napisał(a):

Oferuje? Chyba prezentuje, bo cena tego czegoś nie jest godna kupna. Co mi wgl dają te wszystkie boxy które robią to samo co np. android TV czy Google TV?

4K daje, ponieważ C+ 4K Ultra HD w streamingu jest na ograniczonej liczbie urządzeń. Dla niektórych tutaj ważne.

Chodziło mi o box od C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

podłączam w wynajmowanym pokoju pod TV i mam wszystkie VOD ze sobą

I tyle na to hajsu... Przecież wystarczy się zalogować na telewizorze. Oczywiście inna sytuacja kiedy telewizor nie ma smart TV.

Edytowane przez Kirk
Pisz normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Klopseł napisał(a):

I tyle na to hajsu... Przecież wystarczy się zalogować na telewizorze. Oczywiście inna sytuacja kiedy telewizor nie ma smart TV.

Tyle hajsu? Przecież to budżetowa przystawka która kosztuje ćwiartkę tego co Apple czy Shield. Poza tym nie loguje się na obcych TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...