Skocz do zawartości

Który Ferguson za małe pieniądze?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiele zależy od tego co od niego będziesz wymagać

 

1118, 2818 i DSR5001 Plus (odpowiednik dawnego 3018) można dostać już poniżej 200 (oczywiście nówki gwarancja 12 mc-y)

3318 są za nieco powyżej 200

 

Modele CI są niestety w okolicach 350, więc na czaszę może braknąć - jeśli CI to może Globo 6000 CI - jest za 299 w Hollexie ;)

 

Pozostają też CA z wbudowanymi modułami - 6318CR za 289 czyta karty C+, więc w przyszłości można wziąść abo i oglądać. Ta sama cena i możliwości - DSR 7000, jedyna różnica to oldschoolowy wygląd Arionowy - bardziej opływowy, bo 6318 prezentuje się tak sobie :P

 

Ułamek sekundy byłem szybszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W granicach 400 zł powinieneś zmieścić się także z CA i ewentualnie CI (ale wtedy już nie Ferdek - Globo najwyżej). Jeszcze przemyśl sprawę na spokojnie i wybierz co najbardziej pasuje.

 

Biorąc FTA z czaszą spokojnie zmieścisz się w 300

 

Do tego dochodzi jeszcze zapewne okablowanie i F-ki, ale to są już groszowe sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jezeli ma byc fta to polecam dsr 5001 lub ferdka 3318, a jesli myslisz o cyfsze albo polszmacie to bierz 7318

 

Edycja Mr. Orbita: Dwa posty i dwa razy musiałem dłubać. Zerknij no na datę wysłania poprzedniej odpowiedzi - idę o zakład, że przez pół roku zainteresowany już dawno coś sobie kupił. Nie odkopywać starych tematów (patrz: regulamin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

albo ferguson 2818se nowy 250zł sam go mam szperanie edukacja i w/ogóle super sprzęt

 

Edycja Mr. Orbita: Czy ja tu wyraz "edukacja" widzę :> Żadnego piracenia.

 

edit kaspeed: mam na mysli funkcje edukacyjne tj zmiana wygladu panele etc a nie piractwo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstaję za 3100

Sprawdźcie sobie ten link -> usunięto

Rozpakujcie i uruchomcie index.html

 

wszelkie wątpliwości zostały mi rozwiane :)

 

Jak za 169zł to naprawdę CZAD

 

Edycja Mr. Orbita: Link do pirackiej wersji oprogramowania usunięty. Ostrzeżenie. Polecam zapoznać się z regulaminem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

O kurka - mogę wymienić najwyżej czego na pewno nie zdekoduje, bo co zdekoduje, to byłaby niezła litania ;)

 

Na 100% nie ruszy kart XCrypt (tzn. ruszy, ale zastanawia się nad nimi kilka minut, aż pokazuje się obraz) i FireCrypt. W czytniku z wiadomych przyczyn (parowanie) nie ruszy karta Cyfrowego Polsatu (ale już w ich module oczywiście ruszy). n-ka wiadomo, że nie, nie tylko z przyczyn "karcianych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy mógłby ktoś wymienić jakie pakiety (platformy, erotyki, itd.) można zdekodować w Fergusonie 7318 (sama karta, moduły) ???
Jak chcesz Fergusona z modułem to lepiej weź tego nowego FX-7600.

 

W hollexie jest tylko 20zł droższy od swojego mocno starszego (wiadomo jak technika idzie cały czas do przodu) brata.

http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=796

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...