Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zsumować to można tak...jeszcze im bokiem ( choć niektórym jak Disney już wychodzi) wyjdzie ...przecież teraz żeby dodać to wszystko do kupy to ile wyjdzie miesięcznie? I oni o tym doskonale wiedzą że ludzie nie będą pracować by płacić za tv więc pytanie kiedy to wszystko zacznie padać albo ja właśnie taki Max i Sky zwyczajnie zaoferuje totalną padlinę by cokolwiek zarobić..

 

 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tadekb napisał(a):

Zsumować to można tak...jeszcze im bokiem ( choć niektórym jak Disney już wychodzi) wyjdzie ...przecież teraz żeby dodać to wszystko do kupy to ile wyjdzie miesięcznie? I oni o tym doskonale wiedzą że ludzie nie będą pracować by płacić za tv więc pytanie kiedy to wszystko zacznie padać albo ja właśnie taki Max i Sky zwyczajnie zaoferuje totalną padlinę by cokolwiek zarobić..

 

 

A ktoś Cię zmusza do ciągłej subskrypcji? 

Tak narzekać to było można 10 lat temu, gdzie wybierało się pakiet tv-sat na 2 lata i czy chciałeś czy nie to płacić musiałeś. 

 

Ideą subskrypcji jest możliwość rezygnacji w każdym momencie. Więc w czym problem by w jednym miesiącu subskrybować Maxa, a w kolejnym go anulować i włączyć Disney+? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, muza_tv napisał(a):

Ładnie polecieli. Jak podaje Rzeczpospolita, od dzisiaj (11 czerwca) premierowe odcinki programów TVN tylko w Max.

 

Na spotkaniu z dziennikarzami potwierdzili, że Max będzie serwisem płatnym, a Player będzie migrował w kierunku serwis bezpłatnego. W ciągu roku chcą połączyć bazy subskrybentów Playera i serwisu Max

 

Wszystko byłoby w porządku, gdyby zrobili pakiet Player w niższej cenie np 10 zł miesięcznie lub 99 zł na rok. A tak bierzesz wszystko za dużo więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, darius010 napisał(a):

Nędza. Kolejna platforma po Disney+ i Skyschowtime która chcę pieniądze, a nie oferuje nic ponad minimum. 

Dziwnym trafem nie wymieniłeś Netflixa, który jest najdroższy. :) Jakie minimum- hity filmowe były i będą, hitowe seriale były i będą. Dołożyli nowe treści, może za jakiś czas będzie więcej 4K. To chciałbym przypomnieć dopiero pierwsze godziny nowego serwisu, ale my Polacy lubimy narzekać na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do umowy w C+. To jest bo jest. 

 

No ale nie można było, że 3 seriali ma licencji kupić i z 5 filmów na premię. Plus podnieść do 4k Sukcesję inne oryginale HBO. Netflix i Amazon, Disney+, Apple tv+ mają swoje seriale w 4k, a HBO chcę dopłatę do 4k i mają w HD. To jest niepoważne.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym iż nie zrozumiałeś pytania...nie chodzi o nas a o właśnie Warnera, Disneya...którzy to narzekają na zbyt wielki koszt i malejące z tego przychody..

 

Jak widać niektórzy nie rozumieją skąd właśnie takie podejście w Max jest a nie inne..koniec końców biznes musi się opłacać a skaczący z kwiatka na kwiatek klienci przychodów wielkich nie przyniosą..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arkon napisał(a):

Dziwnym trafem nie wymieniłeś Netflixa, który jest najdroższy. :) Jakie minimum- hity filmowe były i będą, hitowe seriale były i będą. Dołożyli nowe treści, może za jakiś czas będzie więcej 4K. To chciałbym przypomnieć dopiero pierwsze godziny nowego serwisu, ale my Polacy lubimy narzekać na zapas.

Nie wymieniłem. Bo Netflix ma premiery równo z USA i oryginalne produkcję w 4k. Czego nie ma w wyżej wymienionych platformach. The Bear z miesięcznym opóźnieniem np. względem USA...

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, damin napisał(a):

Nie opłaca się najwyraźniej uciekać od razu z PLAYER do MAXA obecnym abonamentom. Usunięcie produkcji np Warsaw Shore będzie strzałem w kolano. Skoro nie ma już w nazwie streamingu HBO to problemu nie ma by te produkcje sie znalazły w MAX. Oferta ma byc bogata za taka cene jaka sobie zycza. 

Zwłaszcza tym co mają pakiet 50 zł za rok ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakością to już dawno Max przebił Netflixa. :) Może być tylko lepiej, bo na pewno będzie coraz więcej treści 4K. Poza tym Ty chyba płacisz mało za Max w PC+? Ja tylko 25 zł za Max premium, więc nawet nie połowę tego co za Netflixa. Bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @Arkon dziś już nie mam możliwości zakupu Max za 25 zł z 4K tylko za 50zł więc te oferty też się kiedyś skonczą czy liczysz że Warner będzie dopłacać do interesu ?

 

poza tym porównywanie Max do Netflixa jest niepoważne odkąd ten drugi polega w większości na własnych produkcjach a Max ...na serialach między innymi "na wspólnej":)

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na koniec sierpnia i  rezygnuje z Netflixa. Szczerze mówiąc tam jest od dawna papka, a mnie wiąże cyrograf. 

 

Fakt, na Max i Disneya też mam cyrograf, ale z Polsatem płacę całe 20 złotych za oba do połowy 2026 roku. Skyshowtime i Amazon to też grosze. Za cztery serwisy płacę mniej niż za Netflixa w 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):


To prawda jest to dziwne. Myślę, że niebawem podmienią to na 4K.

Podmienią albo nie. Skoro przenosili materiały z Playera to powinni je przenieść w najwyższej dostępnej rozdzielczości, a nie, dziś w HD, a jutro może w 4K.

 

To samo z przedpremierowymi odcinkami serialu Na Wspólnej z Tvn. Na Playerze odcinki do czwartku, a na "super, hiper nowoczesnym Maxie" do wtorku.

 

Nawet Playera nie potrafią przenieść poprawnie. Przecież to amatorka.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje wielu pozycji z Biblioteki TVN, np. seriali Prawo Agaty, Kasia i Tomek, Pod powierzchnią, Diagnoza, Magda M., Motyw, Nie rób scen, Mamy to, Kod genetyczny, Królestwo kobiet, 39 i pół tygodnia, Mąż czy nie mąż, Singielka, Misja, Para nie do pary, Na noże, O mały włos, Miasteczko, Web Therapy, kilku sezonów Kryminalnych, Na wspólnej, Julia, brak wielu sezonów programów Kuchenne rewolucje, Jestem z Polski czy Top Model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arkon napisał(a):

Nowy serwis działa parę godzin, a tu lament jakby wypadły wszystkie dobre filmy i seriale. Akurat filmy typu "Diuna" czy "Barbie" radziły sobie świetnie w kinach. Pewnie błędem było, że na start Maxa nie dodali II części "Diuny". Za chwilę jednak start hitu "Ród smoka" w 4K. :) 

Ta dajmy im ze dwa lata to wszystko uzupełnią🤣 Bo wczoraj wymyślili że zrobia nowy serwis i brakło im czasu😂

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwis działka już z 10 lat, a nie parę godzin. Tylko zmieniali aplikacje i nazwę. 

 

Skyschowtime mógł się nie przygotować na start. A nie HBO, co treści w 4K mieli, ale uznali że dodadzą w HD.

 

Nikt tego za 50 zł nie będzie kupował i za 2 lata zmienią znów.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje wielu pozycji z Biblioteki TVN, np. seriali Prawo Agaty, Kasia i Tomek, Pod powierzchnią, Diagnoza, Magda M., Motyw, Nie rób scen, Mamy to, Kod genetyczny, Królestwo kobiet, 39 i pół tygodnia, Mąż czy nie mąż, Singielka, Misja, Para nie do pary, Na noże, O mały włos, Miasteczko, Web Therapy, kilku sezonów Kryminalnych, Na wspólnej, Julia, brak wielu sezonów programów Kuchenne rewolucje, Jestem z Polski czy Top Model
Części z tego mogą nie przenieść, bo są w SD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...