Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MR na pewno nie dostaniesz za darmo max za +10zł =,nie ma czegoś jak namierzanie karty bez problemu może być nawet u Eskimosów ważne że płacisz,ostatnio nawet spotykam że konsultanci sami namawiają że można brać sprzęt z kartą lub MR za granicę tylko żeby przedłożyć umowę bo są tłumaczenia a bo wyjeżdżam za granicę itd.... a o warunkach co byś dostał poczytaj tu i wtedy walcz o takie warunki jakie ci odpowiadają i inni dostali viewtopic.php?f=6&t=13379&start=7395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie posiadam cyfre+ w pakiecie optimum. Umowę zawarłem w listopadzie w promocji przez 9 miesięcy za 50%. Ostatnio zainteresowałem się wzięciem multiroomu ponieważ posiadam 2 tv i chciałbym po prostu z tego skorzystać. Mam teraz pytania: Ile zapłacił bym obecnie za multiroom? Nie mogę nigdzie tego znaleźć (nawet w ICA nie mam wyboru dobrania tej opcji). Ile mogę zakupić dekoderów? 1 czy 2? Gdzie można zakupić multiroom ? W tym jakby biurze gdzie podpisywałem umowę i dostawałem dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli sprawa bedzie wygladac nastepujaco. wybieram sie w na poczatku sierpnia do punktu cyfry i wynosze z tamtad MR. Następnie płace do grudnia 35 zł czyli przez 5 mies , co jest według mnie bardzo mało, w styczniu płace już tylko 15 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji, która trwa do września multiroom jest za 15 zł dla abonentów ze stażem powyżej 12 miesięcy, ci z mniejszym stażem płacą 35zł (jeśli nie skorzystali z innej promocji przy podpisywaniu umowy). Mi w ICA od września pokazywało 35zł za multiroom (to samo mówili konsultanci), czy cyfra przedłuży promocję to trudno powiedzieć, bo ta firma jest dość nieprzewidywalna w swoich działaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce powiadomić wszystkich którzy nie wiedzą czy oferta po 12 miesiącach stażu jest za 15 zł. Otóż dziś dostałem maila od konsultanta cyfry + że po przekroczeniu 12 miesięcznego stażu będę płacił 15 zł. Do przekroczenia stażu brakuje mi 5 mies. Wynika z tego że cyfra postanowiła przedłużyć promocje jeżeli mam płacić w grudniu 15 zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na umowie o multiroom ze stycznia mam zapis o promocji 15zł, która trwa do września i konsultanci, z którymi rozmawiałem, to mówili, że w obecnej chwili tak jest a co będzie to trudno powiedzieć. I którym konsultantom wierzyć? Poza tym nie było oficjalnej informacji ze strony cyfry o przedłużeniu promocji. Przynajmniej ja o takiej nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak DLA NOWYCH KLIENTÓW ! A to jest różnica bo niektórzy , tak jak na przykład ja, chcą wziąć MR podczas trwania umowy i wtedy jest 35zł/mies. do 12 mies. Oferta dla nowych jest ofertą nie na zakup multiroomu tylko na ofertę programową! MR można dobrać sobie jako "gratis" lub jak kto woli promocje 10 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcę wziąć sobie MR w trakcie trwania umowy. Umowę mam od stycznia do lipca 2012. Powiedziano mi że za MR będę płacił 15zł. Nikt mi nie mówił że jest to tylko jakaś promocja do września ale sprawdzę to jeszcze. W tym momencie mam jeden dekoder PVR Pace (za 20zł m-c). W cyfrze powiedzieli mi że nie mogę wydzierżawić drugiego takiego dekodera bo już jeden mam (paranoja). Pomóżcie mi więc w jaki sposób mogę zrobić sobie tak żebym w obydwu pokojach miał jakość HD z nagrywaniem. Jaki dekoder mam kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obojętnie jaki, byle nie z oferty C+, np. Opticum 9600 PRIMA, albo inny według swoich preferencji.

 

Dlaczego nie C+, ano np. z powodu restrykcyjnego charakteru PVR-ów rodem z C+, gdzie nie można zachować dokonanych nagrań.

 

Inne zalety niezależności wypłyną same podczas użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj napisałem meila do informacje@cyfraplus.com.pl z zapytanie o mozliwosci kozystanai z multirumu w promocyjnej cenie tj15 -7,5 rabat

odpowiedz na mojego meila :

Jednocześnie wyjaśniam, że CYFRA+ planuje przedłużyć promocyjną

stawkę 15 zł, o czym Abonenci zostaną poinformowani.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielimy informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze mówiłem że cyfra ma zamiar przedłużyć promocję jeżeli proponowano mi 35 zł do grudnia a potem 15. A jak myślicie czy jedna karta z multiroomu ( ta którą dostane dodatkową) może działać w spliterze? Bo cyfrę chciałbym miec na dole w jednym pomieszczeniu i u góry w dwóch. Wiec tylko tak mógłbym to zrobić. Jak myślicie uda się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...