Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nic nowego, że stary abonent staje się atrakcyjny dopiero wtedy, gdy kończy mu się umowa. Nawet wtedy nie jest traktowany tak jak nowy bo łatwiej go przekonać do pozostania w C+ (kłopotliwe zdawanie karty, sprzętu, czasowy brak dostępu do TV) nawet jeśli oferta będzie "ciut" gorsza. Wtedy działa zasada "... no dooobra, podpiszę już tą umowę...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od pewnego czasu jestem zainteresowany MR i jutro się wybieram do sklepu podpisać umowę i odebrać sprzęt

Mam takie pytanie jaki tuner wybrać bo chyba są 2 lub 3 do wyboru? (bez twardego dysku ale oczywiście HD)

...i MR już sobie śmiga na moim fergusonie :jupi: dostałem 3 karty i pakiety HBO, Cinemax i Filmbox na 3 miechy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od pewnego czasu jestem zainteresowany MR i jutro się wybieram do sklepu podpisać umowę i odebrać sprzęt

Mam takie pytanie jaki tuner wybrać bo chyba są 2 lub 3 do wyboru? (bez twardego dysku ale oczywiście HD)

...i MR już sobie śmiga na moim fergusonie :jupi: dostałem 3 karty i pakiety HBO, Cinemax i Filmbox na 3 miechy :D

To jaki tuner w końcu wziąłeś? Bo piszesz tylko o ferdku. Poza tym to o jakich 3 kartach masz na myśli? MR to 2 karty.

:?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Dostałem kartę na start HD + tuner za 1zł. i do tego 2 karty na C+ Kompakt HD + tuner SAGEMCOM DSI83 (od grudnia będę płacił za wszystko 82 zł. miesięcznie)

Do tego w prezencie 4 płyty DVD z filmami i podkładki pod szklanki z kuchnia+... zapalniczek już brakło :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś dobrał multiroom w czasie umowy w dobrej cenie? Bo ja przedłuzylem w sierpniu i miałem mozliwość multi i dekoder w cenie 5zl Ale nie wziąłem a teraz by sie przydał!Teraz cyfra chce 40zl za komplet

Jeżeli umowę przedłużyłeś w sierpniu i w aneksie była informacja o Multiroom, to masz czas na jego odbiór w promocyjnych cenach do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma takiej możliwości. Obie karty są w 100% niezależne od siebie - nie ma fizycznego podziału na dekoder główny i dekoder dodatkowy.

 

To nie jest jakiś wymyślny system jak w Polsacie czy w N tylko dostajesz kopię karty abonenckiej, która ma te same uprawnienia co pierwsza karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...