Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak chce mieć za złotówke to lepiej rezygnować z Kompaktu heh :D Dzięki za odpowiedź.

Tylko gdy jako nowy podpisujesz umowę to masz ją na 25 m-cy. A rabat masz na9 lub 11 miesięcy.

Ja jako stary abonent przedłużyłem umowę na 19 m-cy i multiroom za 7,5. Rabat na pakiet 50 % na 9 m-cy a na C+HD 8-m-cy. Dekoder Philips HD za 149 zł.

 

Jako nowy też możesz podpisać umowę na 19 miesięcy na identycznych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem i mnie poinformowali w BOA że jeśli podpisałem umowę po 16.12.2010r to mam dwie niezależne karty do końca umowy.Na dodatek dzwoniłem trzy razy i za każdym razem rozmawiałem z kim innym.Każda odpowiedz była taka sama,że mają już oficjalne informację dotyczące MR że nie trzeba będzie wymieniać kart na MODUŁY.Tak samo zostałem zapewniony przez dział utrzymania przy podpisywaniu aneksu..I po pierwsze modułów MR nie brakło Cyfrze+ tylko zostało wstrzymane ich wydawanie tak mi powiedzieli w BOA oraz Centrum C+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem taką wiadomośc od c+, a pytałem czy dwie karty będe miał do końca umowy np. 25 m-cy.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuje, że dwie karty są

rozwiązaniem czasowym, w przypadku jakich kolwiek zmian abonenci zostaną

o tym poinformowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pan konsultant mnie poinformował

że za 4 miesiące będę musiał zwrócić karty

i powrócić do opcji "doładowawczej"

cytując go dosłownie "skończyły się moduły i po 4 miesiącach będzie trzeba zwrócić karty"

kij wie jak to w końcu będzie

 

 

Nie wierze że konsultant ci tak powiedział chyba że był nie do uczony ale za 4 miesiące nie trzeba będzie oddawać tych kart chyba że zrezygnujesz C+ lub multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem taką wiadomośc od c+, a pytałem czy dwie karty będe miał do końca umowy np. 25 m-cy.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuje, że dwie karty są

rozwiązaniem czasowym, w przypadku jakich kolwiek zmian abonenci zostaną

o tym poinformowani.

 

Ja dzwoniłem dziś aby się jeszcze upewnić co do MR.I taka odpowiedz.Karty co były wydane od 17.12.2010r nie trzeba będzie wymienić na MODUŁY.Są one nowym rozwiązaniem C+,i do końca umowy się z nich korzysta i nie jest to rozwiązanie czasowe jak piszesz . Kolego nie siej propagandy a jak masz jakieś wątpliwości czy pytania to sobie zadzwoń na infolinie,lub skontaktuj się z działem reklamacji mailowo i opisz problem,co cię dręczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez otrzymalem mailowa odpowiedz od Cyfry i pisze tam m.in:

 

"Ww. zestaw nie wymaga aktywacji co 6 godzin w celu pobrania uprawnień. CYFRA + nie przewiduje przywrócenia stosowanego dotychczas rozwiązania."

 

I to mi wystarczy. Nie bede sie martwil co bedzie za miesiac bo jutro mnie moze auto przejechac i umowa sie skasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuje, że dwie karty są

rozwiązaniem czasowym, w przypadku jakich kolwiek zmian abonenci zostaną

o tym poinformowani.

 

 

Ja dzwoniłem dziś aby się jeszcze upewnić co do MR.I taka odpowiedz.Karty co były wydane od 17.12.2010r nie trzeba będzie wymienić na MODUŁY.Są one nowym rozwiązaniem C+,i do końca umowy się z nich korzysta i nie jest to rozwiązanie czasowe jak piszesz . Kolego nie siej propagandy a jak masz jakieś wątpliwości czy pytania to sobie zadzwoń na infolinie,lub skontaktuj się z działem reklamacji mailowo i opisz problem,co cię dręczy.....

 

Taką otrzymałem odpowiedź od c+ , ja tego sobie nie napisałem tylko wkleiłem od nich maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pan konsultant mnie poinformował

że za 4 miesiące będę musiał zwrócić karty

i powrócić do opcji "doładowawczej"

cytując go dosłownie "skończyły się moduły i po 4 miesiącach będzie trzeba zwrócić karty"

kij wie jak to w końcu będzie

 

 

Nie wierze że konsultant ci tak powiedział chyba że był nie do uczony ale za 4 miesiące nie trzeba będzie oddawać tych kart chyba że zrezygnujesz C+ lub multiroomu.

 

 

naprawdę tak mi powiedział

przecież nie wymyśliłem sobie tego

nie pytałem go o wykształcenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi tak wymyślili, ja wracając do modułu miał być na początku nawet do 8 H, dali jednak do 6H.

Szkoda że tak wymyślili lepszym rozwiązaniem było by co 12 H.

Nie dawno idąc po mieście widziałem, jak dużo osób wychodziło z dekoderami itd od Cyfry - połknęli haczyk.

Jednak widać, że dbają o nowych klientów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam mały problem, otóż jeden z dekoderów, konkretnie PHILIPS podczas oglądania tv ścisza na kilka sekund głos poczym powraca do stanu poprzedniego. Użytkuję na nim MR, kartę na doładowanie. I teraz pytanie czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, czy to wina MR czy może dekodera?

Dziękuje za ewentualne podpowiedzi, porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te karty są tylko teraz jako promocja aby przyciągnąć klientów a po nowym roku wracają stary multiroom i ci co teraz biorą multiroom nie muszą go potem wymieniać.

Prawdę mówiąc teraz jest korzystna promocja na multiroom jeśli ktoś przedłuża umowę lub bierze nową a po nowym roku pewnie cena już wzrośnie i nie będzie taka korzystna no i stare karty trzeba będzie ładować co 6 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...