Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla kolegi @bogdan245 wydawanie modułów zbliżeniowych Multiroom zostało wstrzymane i wszystkim wydawane są tylko karty standardowe, no chyba że dystrybutor nie czyta co do niego C+ wysyła w mailach ale to już inna sprawa ... :shock:

 

Dotyczy to również obecnych abonentów chcących skorzystać z usługi Multiroom :jupi:

 

Za dużo informacji ;-) Jestem abonentem Cyfry +, mam OPTIMUM +Canal+ HD.Chciałbym MR. Czy dostanę drugą karte i za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem C+ w czerwcu Pani w APS poinformowała mnie, że po pierwsze żeby zamówić dekoder musiałem zakupić antenę za 99 zl, bo bez niej nie podpisze Umowy ( bo niby system nie przepuści) tak więc zostałem z Trzema antenami bo dwie miałem swoje, i jedna z nich jest mi potrzebna jak świni kapelusz ( leży sobie w garażu) ale oczywiście C+ nie widzi problemu. to samo tyczy się Multiromu ta sama Pani stwierdziła że mogę sobie wziąć za 35 zł m-c a drugi dekoder chyba za 48 zł, a później jak się okazało to MR za 7,50 i dekoder za 1 zł Tak więc Wydymano mnie już na samym starcie. złożyłem skargę w C+ to kazali mi sobie to wyjaśniać w APS co jest śmieszne. Przecież to nie moja wina że Pracownicy APS nie znają się na tym co sprzedają, chyba ze jest to zasada im więcej ludziom wcisną badziewia tym większą prowizje dostają. Ja jednak skożystam z pomocy UOKiK bo inaczej z tymi Cwaniakami do ładu się nie dojdzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutorzy i konsultanci wiedzą tyle ile im "góra" przekaże. Kupujecie usługę MR dzięki której macie dostęp do oferty C+ na dwóch TV w obrębie jednego gospodarstwa domowego a jak to załatwi C+ to już ich problem ma działać i tyle. To że konsultant was zapewni, że kart na pewno nie będziecie musieli wymieniać na moduły możecie potraktować tak jak informację że w święta będzie +30 na plusie. Mi podczas nagrywanej rozmowy telefonicznej przy przedłużaniu umowy powiedział że mogę sobie splitter kupić jak nie chcę płacić za ich MR bo chciałem go dostać za darmo. Dzisiaj jest taka a nie inna oferta i nie ma spekulować co będzie a czego nie będzie bo stworzy się niepotrzebne zamieszanie jak było z parowaniem kart.

Dzisiaj ja również podpisałem aneks na MR i jest w nim mowa o modułach głównym i dodatkowym a to, że tymi modułami w chwili obecnej są zwykłe karty to rzecz drugorzędna. Do tego za 198 zł mogłem dokupić po-serwisowego Philipsa HD z roczną gwarancją lub nowego Sagema HD z dwuletnią gwarancją.

 

Dla tych co nie potrafią czytać ze zrozumieniem Sierpień 2011 to data obowiązywanie obecnego cennika usługi MR. Po tym okresie mogę stać się dwie rzeczy: cena się zmieni lub cena pozostanie na tym samym poziomie. To wiemy na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie potrafią czytać ze zrozumieniem Sierpień 2011 to data obowiązywanie obecnego cennika usługi MR. Po tym okresie mogę stać się dwie rzeczy: cena się zmieni lub cena pozostanie na tym samym poziomie. To wiemy na 100%.

 

tzn że jak wezmę na 25 miesięcy to MR za 1 zł mam tylko do sierpnia 2011 a nie przez 25 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak chce mieć za złotówke to lepiej rezygnować z Kompaktu heh :D Dzięki za odpowiedź.

Tylko gdy jako nowy podpisujesz umowę to masz ją na 25 m-cy. A rabat masz na9 lub 11 miesięcy.

Ja jako stary abonent przedłużyłem umowę na 19 m-cy i multiroom za 7,5. Rabat na pakiet 50 % na 9 m-cy a na C+HD 8-m-cy. Dekoder Philips HD za 149 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje zamówić Cyfra+ OPTIMUM HD z multiroom oraz CANAL+ HD całość na 25 miesięcy, uprzejmie proszę sprawdzić czy dobrze policzyłam koszty (grosze zaokrąglone)

 

OPTIMUM HD - 42,5 x 10 mieś + 85 x 15 mieś

WYNAJEM PACE PVR - 15 zł x 12 mieś + 20 zł x 13 mieś

DRUGI DEKODER HD - 1zł

AKTYWACJA DWÓCH DEKODERÓW - 99 zł + 99 zł

ANTENA - 98 zł

CANAL+ HD - 15 zł x 8 mieś + 30 zł x 16 mieś (1 miesiąc w prezencie)

MULTIROOM - 1 zł x 25 mieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...