Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest bardziej pokręcone niż się wydaje. U mnie po wyszukaniu na innych urządzeniach adnroidowych "canal+" znajduje "CANAL+, Live and catch-up TV". Na Boxie jest info, że ta aplikacja jest niedostępna. Na Boxie znajduje mi tylko "Premiery CANAL+"

Edytowane przez Bambuczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

I haven't used my Canal+ box ( HY4001) for a while ( aprox 2 years) and now once connected it back to the TV I get a screen with "Error has occured" and its on a loop. I can't seem to find any solution to be able to reset the box. Any suggestions?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2024 o 19:14, L3dzor napisał(a):

Any suggestions?

Możesz spróbować resetu przez Usb plik [reset boxa z poziomu USB.zip] https://chomikuj.pl/j1alf/Canal*2b+BOX

 

 

Mój problem polega na Braku obrazu na tv. Tuner uruchamia się, reaguje HDMI-CEC, brak obrazu HDMI. Reset z pilota nie działa.
Poszukuję plików do resetu z poziomu USB. Ktoś posiada, bo strona https://myskyworth.com nie działa.

Znalazłem pliki do usb na restart boxa {autotest_command} bez zmian nadpisują się tylko katalogi za androida na usb tak jakby tuner działał a nie wyświetla obrazu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel zmieniałem , telewizor też po restarcie z pendrive  w hdmi cec zmienił nazwę na standardową Canal plus box więc restart poprawny ale przestał reagować na pilota to raczej normalne. Dalej brak sygnału na Hdmi.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

Wymienia się tuner. 

I to jest konkretna  odpowiedź. Dziwne dla mnie było że CEC działa a obrazu nie ma.

Reset z pilota nie działał dopiero z pena tak jakby coś systemowo nie działało.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEC nie jest związane z sygnałem  video przez HDMI , jest dodawany do niego na końcu i ma swój własny pin. Jak nawali układ odpowiedzialny za obraz  to reszta sygnałów jest cały czas dostępna. 

 

p.s. Dobry elektronik jak by mu się chciało bawić mógł by podłączyć się pod układ wyjścia video w chipsecie bezpośrednio bocznikujac uszkodzony element. To tylko pół środek bo w końcu tuner po jakimś czasie i tak uległ by awarii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy zauważyliście że od jakiegoś czasu boxy C+ zarówno te starsze z tv naziemną jak i nowsze bez tunera po uśpieniu na kilka godzin i ponownym wyjściu z uśpienia są wyciszone do zera ? Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Szukałem w ustawieniach i niestety nie znalazłem funkcji która by to aktywowała. Czy była jakaś cicha aktualizacja która to popsuła, bo żadnej oficjalnej nie zauważyłem od czasu zakupu, a mam go już kilka lat od momentu pojawienia się na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że od jakiegoś czasu boxy C+ zarówno te starsze z tv naziemną jak i nowsze bez tunera po uśpieniu na kilka godzin i ponownym wyjściu z uśpienia są wyciszone do zera ? Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Szukałem w ustawieniach i niestety nie znalazłem funkcji która by to aktywowała. Czy była jakaś cicha aktualizacja która to popsuła, bo żadnej oficjalnej nie zauważyłem od czasu zakupu, a mam go już kilka lat od momentu pojawienia się na rynku.
Ja tak nie mam?

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...