Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, electro69 napisał:

@Emilio1985

Zauważ, że On miał mi boxa więc korzystał z możliwości android tv. Idąc tym tokiem rozumowania, to musiałby mieć podpiętego do tv mi boxa i oddzielny dekoder dvbt

 

Tu masz racje ,chodzi o to że chciałem mieć funkcjonalność naziemnej poza reszta którą miałem w mi boxie i jeszcze raz napiszę mimo wszystko box od C+ działa o niebo lepiej od mi boxa , miałem wrażenie że zbyt szybko tamten się zapychał, ten po resecie całkowitym wgraniu Wolfa i dograniu reszty apek jest powiedziałbym że bez porównania.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dojść co jest odpowiedzialne za to, że bez aktywacji boxa odświeżanie kanałów na DVBT przestawia się 50Hz na 60Hz po przełączeniu na inny mux  dopiero kolejne przełączenie na kanał z tego samego muxu powoduje prawidłowe odświeżanie. W ustawieniach boxa jest ustawione na sztywno na 50 hz. Gdy zrobimy aktywację odświeżanie jest prawidłowo trzymane cały czas no ale wtedy pojawia się ta nieszczęsna blokada 18+. Ma ktoś jakoś pomysł?

Edytowane przez kiltel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maryn3 napisał:

Mam pytanie, czy jak kupię Canal Plus Box używany to czy po przywróceniu ustawień fabrycznych będę mógł się zalogować na Canal Plus żeby mieć dostęp do 2 miesięcy gratis

Ty tak na serio? Jeśli ktoś z jakiegoś powodu sprzedaje to prawdopodobnie zużył te 2 miesiące darmowe, chyba że na własnej skórze chcesz się przekonać że tak właśnie jest ;) a jest na 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2022 o 18:33, electro69 napisał:

@Emilio1985

Zauważ, że On miał mi boxa więc korzystał z możliwości android tv. Idąc tym tokiem rozumowania, to musiałby mieć podpiętego do tv mi boxa i oddzielny dekoder dvbt, a to już chyba lekka przesada jeśli oczywiście nie jest "maniakiem" oglądania kanałów dostępnych w ramach telewizji naziemnej 

 

Dla mnie przesadą jest toczący sie juz tutaj przez blisko dwie strony temat robienia z C+ Boxa stricte tunera do oglądania dvbt. Rozumiałbym, gdyby jeszcze było co w tej naziemnej oglądać...

W dniu 21.02.2022 o 18:32, Mati123 napisał:

Tuner za max. 100 zł nie obsługuje kanałów 4K. Sam się rozglądam za czymś 4k ale to koszt 200-300 zł. 

Zeby jeszcze w dvbt bylo coś w 4k... No ale jesli nawet, to i tak lepiej jest dorzucic te stówke wiecej i miec komfort użytkowania o których pisałem wczesniej.

 

No ale... Można kopać dół łopatą, ale można i łyżeczką do herbaty. Co kto woli.

4 godziny temu, maryn3 napisał:

Mam pytanie, czy jak kupię Canal Plus Box używany to czy po przywróceniu ustawień fabrycznych będę mógł się zalogować na Canal Plus żeby mieć dostęp do 2 miesięcy gratis

Juz sie zaczyna cebulowanie, jak 10 lat temu z dekoderami TNK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wczoraj jak na złość, kara mnie spotkała za dużo dobrych słów mówiłem na temat dekodera, wygląda na to że nagle wyjście HDMI mi się spaliło, obraz nagle zgasł i już się nie pojawił, chciałem za pomocą adb go zresetować do ustawień fabrycznych ale nie mogę trafić z pilota aby pozwolić dekoderowi na dostęp, o dziwo mikrofon poprawnie słyszy komendy(mam żarówkę wifi) i to działa. Już całkiem ręce rozłożyłem.

Miał ktoś z was taką przypadłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 18:17, karol_84 napisał:

 

Dzień dobry,

Trzeba wejść w ustawienia urządzenia i wybrać zarządzanie energią.

Jak wejść w ustawienia  urządzenia i wybrać zarządzanie energią?

Nie mam opcji wyboru zarządzania energią.

Też po aktualizacji bardzo długo się uruchamia a mam internet światłowodowy 300/300.

Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2022 o 16:36, karol_84 napisał:

 Wywolaj asystentem google: ustawienia > ustawienia urządzenia 

Sprawdziłem wszystkie ustawienia i nie mam opcji zarządzanie energią.

Już mnie denerwuje to długie mielenie zanim zaskoczy.

2 minuty temu, vwpolo napisał:

Sprawdziłem wszystkie ustawienia i nie mam opcji zarządzanie energią.

Już mnie denerwuje to długie mielenie zanim zaskoczy.

Może ktoś wie jak ominąć aktualizację.

Na poprzedniej wersji wszystko działało płynnie i szybko.

Teraz po przywróceniu do ustawień fabrycznych woła o aktualizację.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vwpolo dobrze Tobie napisał @karol_84. Wejdź w ustawienia > ustawienia dekodera > ustawienia urządzenia > tryb uśpienia > uśpij.To tak samo jak z telewizorami.Najczęściej są ustawione w trybie uśpienia.

Nie wiem dlaczego piszesz, że przed aktualizacją wszystko działało dobrze.Nie działało tzw. 18+, a teraz działa.Były także zacięcia obrazu.To także naprawiono.

Nie ominiesz aktualizacji.

Edytowane przez TaTo46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vwpolo napisał:

Może ktoś wie jak ominąć aktualizację.

Na poprzedniej wersji wszystko działało płynnie i szybko.

Teraz po przywróceniu do ustawień fabrycznych woła o aktualizację.

 

Zainstaluj wcześniejszą wersję aktualizacji (znajdziesz na apkpure itp.). Po wszystkim, w ustawieniach wyłącz możliwość dokonywania automatycznych aktualizacji.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego darmowego pakietu na miesiąc po zakupie dekodera wskoczyły nowe kanały. Nie wiem czy to błąd czy tak ma być.
CdxtAlC.jpg

 

Mam do was takie pytanie. Da się jakąś aplikacją zmapować przycisk Netflix tak żeby uruchamiał Live Channels?

Edytowane przez Marek G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grreg2084tu chodzi o oryginalne firmware aplikacji i jeżeli @vwpolo ma taką aplikację Canal+(wersja 2.7.1)na Boxie to nie da rady zainstalować żadnej wcześniejszej wersji firmware.Może jedynie dodatkowo, zainstalować właśnie z apkapure wersję 5.7.1.Co z tego,że odinstaluje oryginalną aplikację jak i tak bez niej nie uruchomi boxa.Będzie żądanie o zainstalowanie aplikacji ze sklepu google play. @amstat zaktualizuj apkę do 5.7.1 może to coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś próbował podłączyć tego boxa poprzez konwerter C/A do zwykłych złącz RCA?

Mam głośniki Creative SBS E2900, które posiadają tylko wejście analogowe. 

Uprzedzam propozycje skorzystania z Bluetooth. Owszem wszystko łączy się, ale słychać wyraźne opóźnienie dźwięku. 

 

Poszukuję jakiegoś w miarę niedrogiego konwertera z sygnału optycznego na analogowy.

Na znanym serwisie aukcyjnym jest tego sporo, jednak gdzieś doczytałem, że aby działały (te najtańsze konwertery), na wyjściu trzeba ustawić sygnał PCM - nie znalazłem tej opcji w boxie.

Jeśli tego nie zrobię, podobno trzeba bardziej zaawansowane urządzenie (które kosztuje niespełna tyle co box).

W ustawieniach dźwięku wybrałem opcje:

Dźwięk Dolby: OFF

Format dźwięku cyfrowego: Decode

 

Po HDMI słyszę dźwięk w TV (niestety ten TV nie ma żadnego wyjścia dźwięku). 

Czy to jednak zadziała na optyku i takim zwykłym konwerterze? 

 

Pozdrawiam.

Tomek

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kemot7 napisał:

Hej, czy ktoś próbował podłączyć tego boxa poprzez konwerter C/A do zwykłych złącz RCA?

Mam głośniki Creative SBS E2900, które posiadają tylko wejście analogowe. 

Uprzedzam propozycje skorzystania z Bluetooth. Owszem wszystko łączy się, ale słychać wyraźne opóźnienie dźwięku. 

 

Poszukuję jakiegoś w miarę niedrogiego konwertera z sygnału optycznego na analogowy.

Na znanym serwisie aukcyjnym jest tego sporo, jednak gdzieś doczytałem, że aby działały (te najtańsze konwertery), na wyjściu trzeba ustawić sygnał PCM - nie znalazłem tej opcji w boxie.

Jeśli tego nie zrobię, podobno trzeba bardziej zaawansowane urządzenie (które kosztuje niespełna tyle co box).

W ustawieniach dźwięku wybrałem opcje:

Dźwięk Dolby: OFF

Format dźwięku cyfrowego: Decode

 

Po HDMI słyszę dźwięk w TV (niestety ten TV nie ma żadnego wyjścia dźwięku). 

Czy to jednak zadziała na optyku i takim zwykłym konwerterze? 

 

Pozdrawiam.

Tomek

 

 

 

 

Mam podłączony taki zwykły konwerter za parę złotych i działa pięknie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2022 o 02:28, TaTo46 napisał:

@vwpolo dobrze Tobie napisał @karol_84. Wejdź w ustawienia > ustawienia dekodera > ustawienia urządzenia > tryb uśpienia > uśpij.To tak samo jak z telewizorami.Najczęściej są ustawione w trybie uśpienia.

Nie wiem dlaczego piszesz, że przed aktualizacją wszystko działało dobrze.Nie działało tzw. 18+, a teraz działa.Były także zacięcia obrazu.To także naprawiono.

Nie ominiesz aktualizacji.

Kiedy wyszła ta aktualizacja i jaki ma numer. Czy na pewno działają kanały 18+? Naprawdę zostało to naprawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...