Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.08.2021 o 23:30, SzYcHa_2012 napisał:

Nie no, fajnie, fajnie. Przy próbie odpalenia Polsatu z DVB-T w Live Channels podczas emisji filmu "Pitbull. Ostatni pies" wywala kłódkę i komunikat: "Aby obejrzeć ten program, użyj domyślnej aplikacji telewizyjnej." Uruchamiam kanał w natywnej aplikacji C+, rezultat: czarny ekran.

 

6 minut temu, connor07 napisał:

Nic nie zrobisz póki C+ tego nie naprawi, filmy z kluczykiem na kanałach live działają tylko w przeglądarce.

Dzięki, a wiadomo może kiedy to naprawią? Czy się w ogóle tym zajęli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jack777

Co takiego niby jest wadliwego w elektronice boxa , że nie pozwala oglądać programów "+18" ?, przecież oprogramowanie jest takie samo dla wszystkich. Co do tych przerw po 11 minutach, było już to kilka razy poruszane i problem nie leży w jakiejś wadliwej partii boxów tylko w błędzie ostatniej aktualizacj aplikacji canal plus. Powrót do starszej wersji rozwiązuje problem.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakupie tego dekodera i wykorzystaniu tych dwóch bezpłatnych miesięcy mogę założyć inne konto i zalogować się na nim aby oglądać C+ z różnych promocji które lataja od czasu do czasu ? Czy zostanie juz przypisany do konta którym się go aktywowało ? Czy może od razu odpuścić sobie te dwa miechy i szukać jakiś promocji np. 20 zł miesięcznie. Jak to wygląda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2 pytania z zakresu C+Box:

- czy przyciskowi mikrofonu na pilocie można przypisać funkcję wyszukiwania w SmartNextTube zamiast w Youtube?

- korzystam z podłączonego do boxa projektora Xiaomi Mi 4K - niestety wcześniej mogłem wybrać opcję w boxie 4k-60fps, a teraz tylko 4k-30fps. Jakie mogą być tego przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maciek82 napisał:

Czy po zakupie tego dekodera i wykorzystaniu tych dwóch bezpłatnych miesięcy mogę założyć inne konto i zalogować się na nim aby oglądać C+ z różnych promocji które lataja od czasu do czasu ? Czy zostanie juz przypisany do konta którym się go aktywowało ?

 

Możesz założyć nowe konto. Z dwóch bezpłatnych miesięcy skorzystać tylko na jednym koncie (po aktywacji dekodera z użyciem przypisanego do urządzenia kodu aktywacyjnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Posiadam Mi Box S od miesiąca. Sprawdza się wyśmienicie poza tym, że nie ma wbudowanego DVB-T2 a telewizor stary.

Czy kupując HY4001 będę równie zadowolony?

Głównie oglądam z dysku sieciowego, YT, Vectra przez Kodi.

Chciałbym jednak mieć też dostęp do kanałów naziemnej i stąd pomysł z przesiadką.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 01:47, connor07 napisał:

Nic nie zrobisz póki C+ tego nie naprawi, filmy z kluczykiem na kanałach live działają tylko w przeglądarce.

A czy ktoś posiadający boxa mógłby sprawdzić czy wyłączenie / usunięcie aplikacji C+ rozwiązuje problem przynajmniej jeśli chodzi o blokadę 18+ na livechanels / dvbt2? . Podobno to ona odpowiada za blokadę.

 

Myślę nad zakupem boxa głównie pod obsługę dvbt2, dlatego już od razu zakładam, że aplikację C+ mogę skasować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...