Skocz do zawartości

Narzekamy na N


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa strategia n-ki z tymi mikro platnosciami za drobiazgi mnie rozwala. Dla to mnie koniec n-ki gdy takie zwykle kanaly jak H.HD sa dodatkowo platne, jeszcze podstawoy vod net, gdy praktycznie wszyscy uzytkownicy roznych sprzetow wyposozaonych w lan player maja to za darmo to granda. Chyba sie bedzie trzeba przeprosic z kablowkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujesz smak i raczki cyfry w eNce to plac za dodatkowe kanaly w HD tak jak my haraczujemy :)

 

dopiero eNkowicze sie beda bulwersowac jak za NBOXY i MONSTERBOXY w nowej platformie bedziecie placic za wynajem

 

nadchodzi szyki koniec dobrego , jesli mozna to nazwac dobrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej wroce do kablowki. Nawet upc zaczyna chwytac ze kanal hd sam sobie nie jest premium dlkatego ze to jest hd. A tu n-ka zaczynq cofac gdy caly rynek zaczyna achowywac ie rosadnie. Mi tam zwisa, mam w bloku ze 3 kablowki i w tym swietle zaczynaja byc lepza alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioking, to skoro masz aż 3 kablówki, to co tak przeżywasz?. Nie podoba się, to przejdź na kablówkę. Po co masz się męczyć skoro jesteś niezadowolony?. No, ale zawsze ci co najwięcej krzyczą, to g... robią, jak ta krowa co dużo ryczy, a mało mleka daje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie a po drugie "Bloo...." jak ci sie nie podoba to wypad, bo to narzekanie jest na temat!!!!!

 

Ciekawe jak sie wypowiedza na reklamacje, bo po tym wylaczeniu npremium z powodu walki uznalem juz ich postepowanie za na tyle razace ze im wygarnalem, dorzucilem jeszcze za to uprzykrzanie zycia z reklamami przy właczaniu i jesli jakos sensownie nie wypowiedza to chyba nawet do uokik napisze. Przeginaja pale z podwojnym naliczaniem za kanal za ktory juz sie placi za dostep do tresci premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie reklamacji nie uznali i nawet na nią nie odpowiedzieli, tylko metodą kopiuj-wklej dali formułkę, którą wysyłali do wszystkich, z tego co można wyczytać na forum Nki. O tym że pozycje programowe, które miały być nadawane w sobotni wieczór, zostaną nadane jeszcze wielokrotnie w innym terminie.

 

Dzisiaj z wieczora skrobnę odwołanie o tym że mnie nie interesują pozycje programowe, tylko to że mam wykupiony pakiet nPremium, a w ubiegłą sobotę włączając o 20 kanał oznaczony na dekoderze jako nPremium 3 HD, powitała mnie czerwona plansza z informacją że kanał nie jest przeze mnie wykupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie urok ale wredota iti, bo tvn player jako taki ma modus operandus, ze reklamy oplacaja wyswietlanie. Te 1,99 placisz niby za vodnet, z tym ze tam nie ma wlasciwie niczego wiecej wartego jakiejkolwiek doplaty, wiec placi sie drugi raz. Co jest de facto powiedzialbym wredne ze iti kaze placic wlasnym abonentom dodatkowo za cos co maja na wlasnoc a inni producenci sprzetow czy mediow oferuja to jako darmowy dodatek. I wlasnie za te 1,99 powinni juz odpuscic reklam, ale takich jak sie nie kopnie w jaja to nawet swiete oburzenie nie pomoze. Ja tam mowie n-ce takego wała za wszelkie platne dodtki, w stylu vod net czy zmuszania na doplacanie do zwyklych kanalow pokroju history.

 

Coraz mniej mi sie podoba, bo jednak podpisujac umowe liczylem ze beda poserzac oferte jak dotychczas, wlaczajac nowe kanaly do oferty, a nie jako platne dodatk., Moze w najnizych abo moglbym zrozumiec takie podejscie, ale nie przy 100 i ofercie "Full Hd", wlasciwie moglbym to odbierac jako naruszenie umowy, bo przestaje miec owe full hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie jest podstawa prawna, i tego nie wygram, ale niech sie nie ludza ze tego nie zauwazylem i nie mysa żę przy przedluzeniu umowy nie dam im po jajach, albo jak sie nadarzy jakas regulaminowa luka. Wiec wiesz, umowy maja stosunkowo krotkie i raczej pownni myslec w przod a nie by chwilowo moc poinkasowac 1,99. Osobiscie to dla mnie ktos bez zmyslu do kalkulacji wymyslil, nawet jak kogos przymusza przez 20 miesiecy placic po 1,99, czy to warte jest zniechecenia klienta i byc moze utraty go gdy placi co miesiac 100, brak im piatej klepkii!!!

 

Ale ludzia sa czesto sami sobie winni, bo mysla 2zeta niewiele, po co sie "obrazac" i walczyc o swoje. Przez takie zachowania mamy to co mamy. Ale ja tam czasem wole zasady, szczegolnie ze to temat tv to nie jest kwestia zycia czy smierci i w przeciwenstwie do innych sytuacji gdzie czlowiek nie ma wyboru ja tu moge wyciagnac konsekwencje, moze nie natychamiast ale za pol roku tez mozna i podam im "zaslugi" dzieki ktorym zrezygnuje z ich uslug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...