Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dla mnie zaczyna być denerwujące , ze kanały premium mają fonię całkiem nie premium.

Już nawet nie mówię o polskiej ścieżce 5.1 do zagranicznych produkcji, ale żeby na kanałach HD ( np. C+ Film HD) był oryginalny dźwięk dwukanałowy to WSTYD i ŻENADA!

No to powoduje troszkę rozdżwięk. Fonię trzeba troszkę poprawić, na niektórych kanałach jakość wizji i wtedy będzie premium :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narzekać to narzekać - dekodery = tragedia (może coś pomoże nowy soft ale na to się szybko nie zapowiada) do tego prehistoryczna grafika rodem z ATARI

HD w C+ płacimy, Dekodery w dzierżawie - płacimy................ itp najlepsze jest na koniec, byłem z C+ prawie 8 lat - dostałem karę za tygodniowe opóźnienie w zwrocie sprzętu (nałożyły mi się wczasy i stąd spóźnienie) niestety dostałem list, że wzywa się do opłacenia kary w wysokości 300zł za nieterminowy zwrot (upomnienie przyszło już po zwrocie sprzętu) - niestety moje prawie 8 lat nie było w stanie przekonać do anulowania grzywny :/ Tak więc się traktuje klientów ze ZŁOTYM PLUSEM :censored: Dlatego teraz n'ka + CP dla sportu :brawo:

 

A w nce wykazuje się tak :brawo: >>>

na forum "nki" http://nhdtv.pl/forum/index.php

wysyła takie PW; :brawo:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 8318f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... a8f07.html

 

znacie go ? :D Maro1977 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam nadzieję, że naprawią te usterki z ARD HD i ZDF HD na Philipsach PVR HD.

 

Jeśli TVP HD nie dołączy do Cyfry przed MŚ, to będzie to jedyna opcja oglądania meczów w HD na tej platformie.

 

 

Ech.... A Eurosport HD? tez będą relacje na żywo. Może tylko nie będzie tylu przekazów z udziałem Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem ponarzekać w kwestii braku dekoderów PVR HD. W połowie listopada zawarłem umowę z C+ z opcją wynajmu w/w dekodera za 10pln/mc. Cyfra zobowiązała się do udostępnienia go do marca br. Do marca jeszcze kawał czasu więc nie ma co kopii kruszyć, ale nie podoba mi się podejście na zasadzie "niech pan dzwoni za tydzień/dwa, może coś będzie". Po 3-cim takim spuszczeniu na drzewo trochę już mi się ciśnienie podniosło, bo dlaczego to ja mam się prosić, dzwonić gdzieś po dystrybutorach i dopytywać czy aby już C+ ma sprzęt, który zobowiązała się mi udostępnić! Wg. mnie powinno to wyglądać tak, że zostawiam do siebie nr telefonu/maila (zresztą mają te dane z umowy) i czekam aż zadzwonią i mówią gdzie mam się udać żeby odebrać sprzęt.

Druga sprawa - a co jeśli sprzętu nie będzie do marca? W umowie jest zapis, że jak nie odbiorę PVR'a do tej daty to stracę możliwość wynajmu w "preferencyjnej" cenie (10zł), a co jeśli nie odbiorę PVR z winy C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poltora miesiaca do marca, wiec w gruncie rzeczy maja tak jak zauwazyles sporo czasu. Moim zdaniem to ze samemu dzwonisz jest z jednej strony dobre bo mozna przypuzczac ze dekodery dotra predzej do tych co o sobie przypominaja , ale fakt moglbys dostac w miare przyblizony czas.

A skoro Cyfra sie zobowiazala to Ci dekoder dostarczy , bez dwoch zdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak nadal faktem, że jesteśmy (my klienci) traktowani jak w za przeproszeniem Górnej Wolcie czy innym Zimbabwe. W cywilizowanym kraju powinienem dostać sprzęt od ręki przy podpisywaniu umowy, a potem jedynie cieszyć się z oglądania TV i płacić regularnie rachunki. U nas jakieś dziwne listy oczekujących, dzwonienie po dystrybutorach czy sprzęt dotarł, a jeśli tak to czy można wymienić. Niepoważne to wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak nadal faktem, że jesteśmy (my klienci) traktowani jak w za przeproszeniem Górnej Wolcie czy innym Zimbabwe. W cywilizowanym kraju powinienem dostać sprzęt od ręki przy podpisywaniu umowy, a potem jedynie cieszyć się z oglądania TV i płacić regularnie rachunki. U nas jakieś dziwne listy oczekujących, dzwonienie po dystrybutorach czy sprzęt dotarł, a jeśli tak to czy można wymienić. Niepoważne to wszystko...

 

Moim zdaniem brak sprzętu nie oznacza, że firma człowieka olewa, tylko ze nie przewidziała tak dużego zainteresowania promocją.

Takie coś może się zdarzyć w najbardziej cywilizowanym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam nadzieję, że naprawią te usterki z ARD HD i ZDF HD na Philipsach PVR HD.

 

Jeśli TVP HD nie dołączy do Cyfry przed MŚ, to będzie to jedyna opcja oglądania meczów w HD na tej platformie.

Miejmy nadzieję, że tak się stanie i będziemy oglądać mistrzostwa :) Musi to wyjść!

 

Sadze raczej pewne ze bedziemy ogladac Mistrzostwa po niemiecku w ARD HD i ZDF HD.... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...