Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co z tym "szaleństwem na jesień" Cyfry. Tak to jest zapowiadane. Przecież już nie ma co kupować - prawa filmowe - sprzedane, piłkarskie -sprzedane. Co oni beda bollywoodzkie filmy kupować na wylacznosc? Wstyd i kpina Cyfro! Niech teraz koncentrują sie na zakupie N, bo jak do tego nie dojdzie to Cyfra popłynie tak jak miała to zrobić N. A teraz nagle N kupuje wszystko co chce. LM i LE? bierzemy! FOX? Bierzemy! A może jeszcze Monolith? Ok, a co szkodzi... bierzemy!

 

Oficjalnie po stracie FOX'a i Monolithu Canal+ przestał być kanałem filmowym premium. Będą tylko 2 takie - HBO i Nfilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jest ciekawostka. Tym bardziej, że C+ potwierdziła utratę kontraktu z 20CF.

Może wygląda to tak:

- do filmów Monolitha "n"ka będzie miała wyłączność, czyli ich filmy nie pojawią się u innych nadawców (tak jak w tej chwili ma to miejsce z Paramountem i Dreamworks

- filmy 20CF pojawią się najpierw w "n" (czyli "n"ka będzie miała pierwszeństwo), a po jakimś czasie pojawią się u innego operatora (tak jak w przypadku Universal, którego filmy pojawiają się najpierw w C+, a po jakimś czasie na Cinemax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może studentowi na stażu, który robił prezentacje linijki się pomyliły i wpisał na odwrót? Morze jest szerokie i głębokie. Co będzie to dowiemy się za miesiąc a może rok. Oczywiście jeśli nie nastąpią jakieś wielkie przetasowania na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie - wyobraź sobie, że nie dopuszczam. Tak samo jak Cyfra nie dopuszcza do sytuacji, że nie zapłacę abonamentu. Płacę i wymagam. A poza tym zadałem sobie trud i sprawdziłem, że niedzielna premiera z dnia 28 sierpnia - film "Nasze wielkie rodzinne wesele" do tej pory jest emitowana bez napisów. To musi być chyba wyjątkowa awaria....

 

A przy tej okazji jeszcze jeden ciekawy przykład - film "Single man" emitowany jest co prawda z napisami w wersji z dźwiękiem DD5.1, ale po wyborze tej właśnie wersji nie słychać w ogóle dialogów tylko ścieżkę muzyczną. Ogląda się dziwnie, ale akurat tutaj muzyka jest piękna więc słucha się i czyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie awaria czyli coś co nie występuje ciągle, stale i jest nagłe (z przyczyn nieprzewidzianych) jest dopuszczalna. Oczywiście operator musi zrobić wszystko aby takie rzeczy się nie powtarzały. Masz całkowitą rację mówiąc "płacę i wymagam". Dokładnie tak samo uważam. Ale dopuszczam sytuację losowego przypadku, wyjątkowego zdarzenia. Takie niestety nie występuje na kanałach HBO. Na kanałach Canal+ odkąd jestem abonentem (od początków wejścia na rynek) i była możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej jej brak to właśnie było zdarzenie sporadyczne. A w sprawie "Single man" napisz do działu technicznego Cyfry - sam jestem ciekawy co Ci odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam zasady rozwiązania umowy z cyfra itp .. Ciekawiło mnie tylko kiedy nastąpi wyłączenie kanału bo już nie mogę się doczekać momentu wysłania do nich wypowiedzenia umowy.. tak mnie drażnią. I nie potrzebna mi jest ani karteczka na monitorze ani wyszukiwarka w Google. Po prostu niektórzy ludzie nie potrafią czytać tekstu ze zrozumieniem. Mniejsza o większość pożyjemy zobaczymy.

A co Cię najbardziej drażni, że chcesz odejść? I do jakiego operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 6 latach tak się z nimi wykłóciłam że mam ich serdecznie dość.. nowych z podwórka traktują jak królów, Ty stały klient jak płacisz tak będziesz płacić. Zresztą mam ciągle wrażenie że gadam z [beep]ami. Nie tego oczekuje się od operatora po takim stażu. Wciąż im pod górkę! Tuner HD to muszę sobie wykupić za niewiadomo jakie pieniądze zamiast mi go wymienić , co ewentualnie wiązało się z podwyższeniem pakietu z opcjami HD i płaciłabym im większą kasę ale nie.. oni mieli to gdzieś.. za takie coś to ja serdecznie dziękuje, poza tym długo by pisać jacy to są cwaniaki. ehhhh szkoda gadać.. czekam z niecierpliwością na wyłączenie Movies 24 wtedy zrobię im papa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałbym głównie z tego powodu, że muszę płacić za syfny dekoder PACE PVR500, który wraz z kolejną aktualizacją pracuje coraz gorzej. Podpisując umowę zgodziłem się na płacenie za niego, ale jak będzie działał prawidłowo. To co się teraz dzieje to kawał czarnego zamulającego pudła a nie dekodera. Poza tym brakuje kanałów HD takich jak TVN HD, POLSAT HD, które w CP i N są dodane w ramach abonamentu. Dlaczego Cyfra dogadując się z Polsatem (tak jak N) nie umieściła w ofercie POLSAT HD? Brak jakichkolwiek zmian powoduje, że Cyfra się uwstecznia i konkurencja zaczyna ich śmiało doganiać. Też czekam na zniknięcie jakiegokolwiek kanału (będę próbował z ZIP ZAP, który znika z dniem 1 października) aby jak najszybciej podziękować Cyfrze na rzecz wyprzedzającej ich konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugilong jak masz problem z dekoderem reklamuj to

jak reklamacja będzie pozytywnie rozpatrzona możesz być np 1 miesiąc czy 2 zwolniony z opłaty za dekoder ;-)

 

Pisałem już o tym wcześniej, że reklamowałem kilkakrotnie.

Zawsze piszą:

odpowiadając na e-mail, wyjaśniam, że aktualnie są prowadzone prace w celu wyeliminowania usterki związanej z nagrywaniem.

albo

Informuję, że dekoder HD PVR pozwala na odbiór programów z Pana oferty, co jest jego podstawową funkcją.

jak również:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że utrudnienia w obsłudze terminalu po wykonaniu aktualizacji oprogramowania, występują na określonych odbiornikach.

Wymieniłem już 3, teraz mam czwarty i po aktualizacji jest to samo.

Mimo tego, że im piszę, że wymiany dekodera nic nie dają, nie działa prawidłowo i nie mogą sobie z tym poradzić, przez co chcę z tego powodu zrezygnować, odpisują, że mam się uzbroić w cierpliwość.

Ale wyksięgować wpłat za dekoder też nie chcą... Banda nieudaczników i złodziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...