Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru nigdzie uciekać, bo nie o to chodzi, jestem z cyfrą kilkanaście lat i chcę żeby tak dalej było, ale prawda jest taka że trzymają mnie jedynie kanały Canal +, pozostała oferta jest bardzo podobna, lub nawet z przewagą dla n, kanały HD lub pseudo HD, jak niektórzy je nazywają wyglądają o niebo lepiej niż kanały SD, sprzęt n-ki także wygrywa z moja platformą, liczy się jedynie bym był szczęśliwy, a to komu będę płacił 129 zł miesięcznie jest nieważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo zadowolony z Cyfry. Jest to moja ulubiona platforma, dlatego mam w niej tak długi staż, jednak mimo sympatii, patrzę obiektywnie na to co robi konkurencja i wiem jedno, że konkurencja na pewno już nie jest daleko w tyle... Pomału te proporcje w ofertach programowych zaczynają się wyrównywać, pod względem ilości i względem cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: zobacz ile czasu na polskim rynku jest Cyfra a ile N-ka... To zrozumiesz co mamy na myśli, mówiąc, że konkurencja rośnie w siłę w krótkim czasie.

 

Pojawiła by się teraz nowa platforma i tak samo szybko rosła by w siłę, bo ścieżki już są wydeptane, teraz żadna platforma nie wyjedzie na polskim rynku daleko do przodu tylko proporcje pomiędzy nimi się wyrównają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jestem tego pewien. Chyba robi to sama n-ka, bo gdy wprowadziła ona ten kanał do swojej oferty to TVP nic o tym nie wiedziało.

Tak oczywiście n wyczarowała kanał i puszcza bezprawnie materiały tvp bez ich wiedzy w konspiracji. Jest to emisja "testowa" od TVP i fakt jest upscal ale od 2012 ma być hd według tvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graba11, nie przesadzaj, nikt tu nie mówi o nielegalnej transmisji (zresztą jak nielegalnej, skoro n-ka ma umowę na transmisję TVP1 i pozostałych kanałów TVP). A poza tym to ciekawa jest Twoja teza o transmisji testowej. Niby co testują? Upscal? To jak można robić widzów w [beep] wmawiając im, że to HD? Czy jeszcze coś innego. Jeśli wiesz co, napisz, chętnie się dowiem.

A najśmieszniejsze jest to, że gdy ten sam film leci na TVP1HD i TVP HD, to na tym drugim jest rzeczywiście w HD a na TVP1 HD ciągle to tylko upscal :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moja teza tylko informacje od Pana Tomasza Berezowskiego z n. Sama nka jest niezadowolona z tego "HD" ale taki materiał dostają od tvp i to ma być niby hd. Oficjalny start ma być w 2012r. i wtedy wsio ma być w HD. Odsyłam jeszcze tu http://pl.wikipedia.org/wiki/TVP1_HD wyraźnie podkreślenie "emisja testowa".

Ogólnie to tvp1 hd nie jest takie tragiczne upscal jest ok wole je od normalnego tvp1 jak na polskie standardy to nie dziwię się, że nazywają to hade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ten TVP1 HD właśnie przez rok miała otrzymać na wyłączność "n". Możliwe, że potem podpiszą umowy z innymi platformami, a może i wrzucą to do DVB-T (nawet za TVP1 SD, chociaż skoro i tak nie mają co zrobić z miejscem w multipleksie, to mogą być nadawane dwie wersje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ponarzekać na to że Cyfra nie wprowadziła do oferty History HD i ESPN America HD które już jakiś czas są na rynku. Wg mnie to właściciele lub inni właściciele praw do sprzedaży kanałów w pierwszej kolejności powinni TERAZ sprzedawać umowy na kanały HD a jak nie to w jakiś pakietach razem z kanałami SD już jako DODATEK np. platforma która nie ma jeszcze takowego kanału w ofercie np. ESPN America podpisuje umowę i dostaje wersję HD jako pierwszą a SD jako bonus analogicznie teraz z kanałami Nature i History od Viasat. W końcu ktoś musi wymusić na operatorach przejście na nadawanie HD a tak to tylko stanie w miejscu. Juz nie raz były tutaj przytaczane cytaty i inne formułki dobrze że powstała platforma N bo jeszcze do dziś w Polsce nie wiadomo by było co to kanał w jakości HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po mimo tego,że kanałów sportowych w w cyfrze+ jest dużo to również bym chciał Espn America i Sportklub+. Espn America nie jest na wyłączność w n bo ma go też TP,to samo Sportklub+. Na stronie' n pl' jest napisane 'kanały tylko w n " min. Wojna i pokój,TVP! HD,BBC knowledge HD,MGM HD, Nsport , Espn America i Sportklub+ ale chyba tu nie chodzi o wyłączność? :roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...