Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, te komary... :|

Gryzą, a właściwie kłują cały czas... No ale cóż, trzeba jakoś przetrwać. :/

 

(...)Zabraknie wam promocji do następnej klasy? Kasy na wakacje? Czy w ogóle to, że będą już wakacje.

Właśnie! A jakie będą te wasze wakacje?!

 

Panie Bogdanie, oj, u mnie, to promocja będzie, i to już kolejny raz z wyróżnieniem. (Przepraszam, za maleńki brak skromności :oops: )

Wakacje jeszcze do końca niezaplanowane, ale sądzę, że chyba podczas nich będę Was częściej odwiedzał, niż to miało miejsce w ostatnim czasie.

 

Pozdrawiam, Marco97. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W piątek Gardias przyjeżdża do Żyrka . Kurcze, żeby tylko słońce świeciło i było bardzo ciepło. A najlepiej upał. Ślinotok gwarantowany. :mrgreen:

A Ty nie masz żony czy coś koło tego? Wstyd :!::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto morza w Ostródzie

 

Kto powiedział, że Dni Morza można obchodzić tylko nad morzem? Ostróda co roku udowadnia, że święto Neptuna może być udane także nad jeziorem. W tym roku ostródzkie morskie wilki będą je obchodzić już po raz 18 w sobotę, 26 czerwca.

dni-morza-9351.jpg

Żeglarze świętują co roku, zazwyczaj w ostatni weekend czerwca.


— Tradycją jest, że święto rozpoczynamy regatami na Jeziorze Drwęckim — mówi Krzysztof Kurowski, kierownik Klubu Żeglarskiego Ostróda. — Zawsze bierze w nich udział rekordowa liczba załóg. W tym roku także od nich rozpoczniemy Dni Morza. Startujemy o godzinie 9.30. Chociaż coraz mniej młodych ludzi interesuje się żeglarstwem, zachęcam do tego, by oderwali się od komputerów i przekonali sami, jaka to wspaniała przygoda. 


Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowano na sobotę. Będą też Regaty Mistrzostw Polski Smoczych Łodzi seniorów i juniorów organizowane przez Klub Sportowy "Sokół". To wszystko na wodach Jeziora Drwęckiego. 


W tym samym czasie tętnić będzie życiem ostródzkie molo. Tam wystąpią m. in. Teatr Horyzont z Krakowa z programem dla dzieci "Ale w koło jest wesoło", a w nim śpiew, zabawy i konkursy. Zagrają też zespoły szantowe Atlantyda i Czarne Wilki. Dzień na wodzie zakończy parada jednostek pływających w zatoce Jeziora Drwęckiego - zawsze z rekordową liczbą łodzi - oraz pokaz sztucznych ogni.

Po raz 18-sty co to za brednie. Ci co są żeglarzami w Ostródzie, lub mieli styczność z żaglami, wiedzą, ze to nie prawda Sporo ponad 20 lat temu, gdy pływałem w LOK, kierownik siadał na swoją SHL-kę jechał w okolice mola i strzelał w powietrze z rakietnicy, a my wszystkie łodzie na wodę spuszczaliśmy i pływaliśmy, czasami sie strzelało na dni morza z motorówki na jeziorze, pływała żaglowo-wiosłowa "Dezeta" wiele Optymistek, Finów i łodzi typu Omega to były piękne czasy, chociażby dlatego, ze i ja byłem młodszy. Ludzie chodzili bulwarem i nie liczni wiedzieli o co chodzi. Więc takie teksty typu, ze od 18 lat ta tradycja w Ostródzie istnieje, to objaw dużej niewiedzy, no chyba, ze liczycie od roku, ze jakiś prominent lokalny powiedział do mikrofonu ..."Dni morza w Ostródzie uważam za otwarte" Tyle, że to już było wpisane w nasze jeziora od wielu lat.

Źródło: Ostróda.wm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek Gardias przyjeżdża do Żyrka . Kurcze, żeby tylko słońce świeciło i było bardzo ciepło. A najlepiej upał. Ślinotok gwarantowany. :mrgreen:

A Ty nie masz żony czy coś koło tego? Wstyd :!::wink:

A czy to coś dziwnego że facet za ładną [beep]ą się obejrzy czy też chce zobaczyć. Czy małżeństwo to kara czy może związek oparty m. in. na zaufaniu?

Sam nie wiem czy Twój wpis to coś agresywnego czy lajtowa wypowiedź. Ale że jestem człowiekiem z natury spokojnym więc uznaje to drugie. :D

Inna sprawa że kocham swoją żonę i nie chcę zmiany. A teraz taki okres w roku że skręcenie karku u faceta to całkiem realna kontuzja. Te laseczki co się tak fajnie ubierają albo nie ubierają. Ach te kawalerskie czasy.

I na koniec mogę Ciebie pocieszyć. Gardiasowa nie przyjechała wbrew wcześniejszym informacją. Zamaist pokołysać biustem i tyłkiem w Żyrardowie chyba przeraziła się pogody i wolała pokołysać się w studiu TVN24 Kużniarowi. :mrgreen:

A może poczytała czego niektórzy mieszkańcy Żyrardowa oczekują podczas jej wizyty? :twisted:

Tak czy siak o moje małżeństwo możesz być spokojny. Jest bezpieczne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@nin

Agresywne to to nie było. Po prostu martwię się o Ciebie. :wink: Widzisz Gardiasowa przeczytała i nie przyjechała, a jak Twoja żona to przeczyta? Zaufanie zaufaniem, ale co najmniej płaskiego na twarzy możesz poczuć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z netu: „same dobre wiadomości”

 

Polska odnotowuje znaczny wzrost pomimo powodzi.

Zdaniem ekonomistów w tym roku polska gospodarka urośnie o nieco ponad 3 procent.

To dlaczego za jedno euro można kupić aż cztery złotówki z hakiem - a benzyna jest po pięć.

 

Czy ktoś mi to wyjaśni? Zapytała prognoza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p6260015-75991.jpgp6260019-75994.jpg

p6260020-75995.jpgp6260005-75985.jpg

p6260002-75984.jpg

 

Smocze łodzie i regaty żeglarskie rozpoczęły ostródzkie Dni Morza.

 

Oraz wiadomość z ostatniej chwili! Z netu: :P

 

CZY WIECIE, ŻE MAMY 700 000 NAUCZYCIELI I 7 000 000 UCZNIÓW,

 

a więc na jednego nauczyciela przypada 10 uczniów? To SKANDAL, żeby płacic im po 8000-9000 zł za wychowywanie 10 dzieciaków, a jak uczom i wychowujom kazdy widzi.

~Renata, ściekła jak zaskroniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia to papierowy faworyt, podobnie jak została nim obwołana 4 lata temu. W żadnym meczu do tej pory nie przekonała, że może walczyć o finał, nawet z podkładającym się Chile.

Holandia rozprawi się z nimi i może skończy się stronnicze komentowanie i wręczanie im pucharu zanim się jeszcze mistrzostwa zaczną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...