Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś z forumowiczów korzysta z portalu elektroda.pl ale ja tyak wiec wchodze wieczorem i zaczynam lać ze śmiechu

elektrodabanqi8.th.png

P0wn3d by Fir3 & Kasiabro

Wczoraj moderator o nicku "msthhk" mnie bezpodstawnie zbanował!! Ja protestuję przeciwko moderatorom, ktorzy mysla że są niewiadomo kim!! a tak naprawdę jesteście jak ten Murzyn!! DLATEGO JA DZISIAJ BANUJĘ CAŁE FORUM!! i teraz administracja stanie na głowie jak murzyn z flasha jak to się stało... Poprostu POWN... a czemu? bo Admini nie zadbali o swoje bezpieczeństwo... myślą że panel admina i phpmyadmin na htaccess ich naprawde super zabezpieczy... Żałosne...

Pozdrawiam,

Fir3

Gr33tz for:

Charyzjusz Chakier (chakier.bblog.pl), Dyshoo, c4tk1lla, R3w, k0v, Night, Qleer, stogu, Vizzdoom, TWT, SiD, bl4ck, Jack, towar, Damianho, oraz cale Underground-Crew

Anty-gretz: eFDgeJ, EgzGaEjt, Gorion

Zarombiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak chodziło Ci o mój ostatni post, to ta gra jest po angielsku i tak tam pisze. Akurat te użyte słowa mógłbym przetłumaczyć na polski, ale ktoś trochę mniej obeznany z komputerem, Internetem i angielskim mógłby nie uruchomić tego.

 

PS. Sorry, ale po kilku minutach zobaczyłem, że chyba chodzi o następny post i o słowo "deatchów", a powinno być deaths :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wydaje mi się to lekką przesadą. Jak wtedy napisać nazwę tunera, gdy jest ona pochodną z języka obcego?? Mamy pisać np. Humaks a nie Humax?? @Palikot rozumiem, że jesteś Polakiem, ja także nim jestem... jak każdy z nas tutaj... Jednak nie wydaje mi się to dobrą metodą. Zaczynamy tutaj robić coś w rodzaju państwa komunistycznego - jedyna słuszna racja należy do ludzi trzymających władzę... Jeśli forum będzie szło w takim kierunku, to raczej nie wróżę mu powodzenia... Może niedługo zaczniemy karać za nazwy użytkowników krótsze niż 6 znaków??????????????????????????? Jak tutaj zaczynałem moderowanie, to jednak było więcej swobód... Co się nagle teraz zmienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...