Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Nie przestraszy się na rachunku, bo w iPlusie jest stała opłata - 60 zł miesięcznie. Limit 1000 MB, po przekroczeniu tego limitu Plus ma prawo zwolnić internet. Ale nawet, jak ściągniesz w miesiącu 20 GB to i tak zapłacisz 60 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale na terenie polski! za granica sa juz zupelnie inne stawki i nie ma ryczaltu. placisz za kb w romingu a kwoty sa szalone. dla tego wlasnie polecam prepaid gdzie i tak bedziesz placil za kb, ale normalna stawke. jesli wyjazd jest dluzszy moze warto wziasc umowe na odpowiednik orange free, iplusa czy blueconnecta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Spełnienia wszystkich , nawet najskrytszych marzeń, przychylności wszechświata, radości na codzień i spokoju wewnętrznego. Niech te Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, zmartwień i trosk.

Wesołych Świąt Drodzy Forumowicze ;)

 

PS. W tym roku Mikołaja nie będzie :P

25173071.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

mam takie pytanie podejrzewam ze spora czesc uzytkownikow forum byla w restaracji McDonalds i nie wiem czy kiedys patrzyliscie co emitowane jest na plazma w tych restauracjach a mianowicie sa tam prezentowane teledyski i to takie ktorych prozno szukac w mtv polska czy w viva polska sa tam strasze hity niby nie bylo by w tym nic dziwbnego gdyby nie to ze te clipy maja pasek informacyjna z podawanymi aktualnosciami podawanymi na bie zaco podpisane dziennik czy jest to moze rodzaj jakiejs telewizji internetowej czy moz e jakas wlasna produkcja w/w restyauracji czy ktos cos moze wie na tyen temat

 

ps nie moglem odnalezc tematu wiec podpiolem ten temat w tu jesli uznacie ze temat jest godny jakiegos swojego miejsca prosze o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restauracja McDonald... nie moze mi przejsc przez gardlo. Fastfood McDonald juz lepiej.

 

Znajomy ktory tam swego czasu montowal kanapki, twierdzil ze video jest z dvd (dosylaja co jakis czas), a pasek dziennika (ktory kiedys - nie wiem jak teraz - na dole latal) brali z serwera poprzez IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem ze mamy szanse na oskara

Andrzej Wajda został nominowany z filmem "katyn"

nominacja jest oczywiście w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny...

mam wiec teraz takie pytanie do was jak oceniacie możliwość otrzymania przez ten film tej statuetki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...