Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykanie potrzebują przetestować swoje nowe rakiety do przechwytywania satelitów szpiegowskich. Ponieważ świat sie nie zgadza na używanie broni w kosmosie więc wymyślili, że to stan wyższej konieczności, trzeba ratować świat przed katastrofą. Polska tradycyjnie użycza swojego terytorium na poligon wojskowy. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska marynarka wojenna wystrzeloną z pokładu krążownika antyrakietą zestrzeliła nad ranem czasu polskiego wadliwego amerykańskiego satelitę szpiegowskiego, wbrew obawom, że niesprzyjająca pogoda pokrzyżuje te plany - powiadomił Pentagon.

Pocisk antybalistyczny typu SM-3 został wystrzelony w środę o godzinie 22.26 czasu wschodnioamerykańskiego (w czwartek o godz. 4.26 czasu polskiego) z krążownika rakietowego USS Lake Erie pływającego po wodach północnego Pacyfiku.

 

Na wysokości 247 km nad poziomem morza rakieta trafiła niesprawnego wojskowego satelitę szpiegowskiego US193.

źródło:Onet.pl

 

No i po problemie satelity już nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na i masz. Nie zarobie już na nim, a tak na to liczyłem... :P

 

Może obserwował ktoś niebo, bo niby można było zobaczyć jak leci rakieta? Niestety dla mnie to za wcześnie, więc nie oglądałem.

 

(...)Przykładowo, sprzedaj komuś swoje konto, jakie posiadasz na Forum SAT Kurier'a. Przy tak dużym liczniku napisanych postów to pewnie sporo warte te konto 8) Mogę podrzucić bliższe szczegóły - 10 groszy od posta z dopiskiem "kupuj w promocji" :lol:

 

Mam jeszcze wiele innych pomysłów na zarobek, ale boję się, żeby nikt mi tutaj czegoś jeszcze nie zarzucił :P (...)

 

A jak myślisz: Ile jest warte? Dam ogłoszenie :D żeby nie było z takim tekstem jaki Ty podałeś "10 groszy od posta. kupuj w promocji". Lepiej kupować wcześniej, bo jak wiadomo posty się piszę, więc cena idzie w górę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b, nie rozumiesz... Czy w reklamach "proszków do prania" (w znaczeniu ogólnym) zawsze jest powiedziane 100% prawdy? :lol: To jest takie hasełko reklamowe, by zachęcić konsumentów do kupna danego produktu. :wink: No to już nie zarobisz, sam się wtopiłeś jak nie wiem. Podsumowując, nie będzie nowego kompa i nie będzie obrotnicy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje Ci, że zrozumiałem o co Ci chodzi, ale nie umiem porządnie tego napisać. (...)
Proszę bardzo:

 

Sprzedam swoje konto na Forum SAT Kurier'a :!: Tylko 10 groszy od posta :!: Nie zwlekaj, kupuj w promocji :idea:

 

Jeszcze tylko dodam, że szczęśliwiec, który nabędzie Twoje konto, zostanie dodatkowo uhonorowany bananem :mrgreen:

 

 

Dobra, jeszcze taki mały joke na koniec :wink:

- puk,puk

- kto tam?

- głodzilla na Twoje konto z Forum SAT Kurier'a!

- aaa!

- żartowałem

- bardzo śmieszne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No ponad 3500 postów, to ładna sumka się może uzbierać :P za takie konto... Chociaż z drugiej strony myślę, że @james_b jest za bardzo przywiązany do forum i to zwykły żart... Nie wydaje mi się, żeby pracę jaką włożył w napisanie tylu postów mógł tak łatwo odstąpić w inne ręce... Trzeba to traktować z przymróżeniem oka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał tylko kilka centymetrów i był na wizji tylko kilkanaście sekund, ale wstrząsnął Turkmenistanem. Jak donosi brytyjski "The Guardian", zwykły karaluch doprowadził do zwolnienia kilkudziesięciu osób zatrudnionych w turkmeńskiej telewizji.

nie jest łatwo pracować w tv, a jeszcze łatwiej te prace stracić...

Calosc artykulu jest

:arrow:http://www.tvn24.pl/-1,1539780,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Poszukuję odtwarzacza strumieni pls i m3u na stronę. Wie ktoś może, gdzie mogę coś takiego dorwać? Może być flash, może być też oparty na Winampie - byle był. Proszę o pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Mnie nie boli, ale chyba zachorowało bo znaleźć nie chciało :)

 

A co do strumieni - nie wiem, jakoś zbytnio się na tym nie znam. Ale dzięki za pomoc :wink:

 

Edit: no nie za bardzo o to mi chodziło. Bo to co podałeś, to trzeba wpisać adres w okienko i trzeba mieć włączonego WInampa (sam się nie włącza). Chodzi mi, aby był odtwarzacz na stronie - jakiś skrypt... :roll: No nic, poszukam może coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony.Tez chcialem JVC,albo Pioneera,ale musialem zmienic zdanie,kiedy wrzucilem swoje lekko drasniete plytki mp3 do odtwarzacza.Pioneer przerywal,JVC w ogole nie odtworzyl, a Sony puscil normalnie i te mocniej porysowane...Sam nie nie lubie Sony,ale musialem sie z tym pogodzic,nie chcac miec problemow po zakupie.Uzytkuje juz ponad 2 lata i nie mam zadnych problemow z nim.Wtedy kosztowal 399 zl,ale pozniej ten model widzialem po 299.Tak wiec i te tanie nie sa takie zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...