Skocz do zawartości

Najlepsza platforma programowo


tomx
 Udostępnij

Ktora platmorma ma najlepsza oferte programowa?  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora platmorma ma najlepsza oferte programowa?

    • Cyfra +
      49
    • N
      13
    • Cyfrowy Polsat
      48


Rekomendowane odpowiedzi

Mi odpowiada N. Ma to, czego potrzebuję

 

Mówisz że ma to czego potrzebujesz 8) TO jeszcze napisz mi czy może masz już w domu dekoder tej platformy :?::lol: Platforma niby wystartowała ale dużej liczby jej kanałów jeszcze nie można oglądać. Oprócz HD ta platforma niczym nie zachwyca. Dają ci dekodery z bardzo ograniczonymi możliwościami. Własnej listy kanałów nie stworzysz. Zeza na drugiego satelitę tez nie podłączysz itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie głosuję na Cyfrę, ze względu na ofertę programową. Ale Polsat depcze jej po piętach. Jak do Polsatu doszło by kilka kanałów TV i radiowych z Cyfry (np. BBC Prime, HBO, XtraMusic, AntyRadio 94), to po wprowadzeniu modułów CI można by się zastanawiać, czy Polsat nie jest lepszy. N - na razie Telewizja Najgorszej Generacji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pytaniu jest Która platforma wg. Was ma najlepszą ofertę programową i dlaczego. a nie cenowo. Oczywiscie ze CYFRA i ,,N'' i ,,CP'' sie chowaja a wszystko ze Cyfra ma Canal+ i HBO no i sport na C+ jest bezkonkurencyjny. Wady maja wszystkie ale to temat do innej ankiety.

Nie ma sensu w tej ankiecie odpowiadać, że Polsat jest lepszy bo ceną bije Cyfre na głowe, gdyż w tej ankiecie tak jak kolega napisał oczywiście chodzi o oferte programową. Ja osobiście ma Polsat, ale wieadomo, że Cyfra dzięki HBO i europejskim ligą piłkarskim przebija pod tym względem Polsat, więc na nią głosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddałem głos na CP,ponieważ uważam,że pomimo braku porządnego kanału filmowego, ma on ciekawą i tanią ofertę programową,w której każdy znajdzie coś dla siebie,to co go interesuje w przystępnej i atrakcyjnej cenie.

Ale jak widać bez kanałów premium można mieć ponad 800 tys.abo.,bo wielu ludzi interesuje przede wszystkim cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie jednka Cyfra, ze względu na dobry kanał filmowy - zarówno premium jak i Ale Kino oraz sport. Wielkim minusem jest dla niemożnośc wykupienia np. pakietu startowego plus np. canal plus. Ilośc programów nie ma nic wspólneo z ich jakością - to główny mankament CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...