Skocz do zawartości

Paramount+


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mialem i jak narazie nie mam takich problemow a naprawde duzo czasu spedzam na P+.

Wiele zalezy od vpn'a .

Jest to platforma ktora nie kladzie nacisku na sport a zawartosc filmowa.

Choc jakosc sportu i tak jest lepsza niz na niektorych cenionych platformach sportowych.

Sport mozna powiedziec otrzymujesz "gratis".

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i bedzie ale glownie rozchodzilo mi sie o prawa sportowe ktore tutaj otrzymujesz "gratis" a nie prawa filmowe.

Dodatkowo korzystajac z chwilowej promocji  otrzymujesz naprawde mega kontent patrzac na cene i przedewszystkim jakosc transmisji.

 

Jesli mozesz to znajdz mi inna platforme ktora posiada tak obszerna biblioteke filmowa  jak i prawa sportowe za tak smieszna  cene i dodatkowo w takiej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gratis" czy nie "gratis", zauwazyles ze napisalem to w  " " ??

 

I jak ?? Znalazles jakakolwiek inna platforme ktora za ok 150 zl rocznie posiada taka biblioteke i takie prawa sportowe  ??

 

W wiekszosci europejskich platform sportowych mozesz jedynie pomarzyc o takiej jakosci i dodatkowo kosztuja krocie a tutaj masz to jako dodatek do filmow i seriali plus warto nadmienic ze posiadasz rowniez amerykanskie kanaly na zywo takze cena naprawde jest smieszna 

 

 

Jesli nie chcesz skorzystac to ok.

Czy jak kogos naklaniam ??

Jedynie informuje ze czasami warto rozejrzec sie a nie "bawic" jedynie we wlasnej piaskownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@tracer10 nie ma polskich napisów.

 

W dniu 25.01.2022 o 12:09, frankie1905 napisał:

Oglądam mecze na P+ i niestety czasami obniża się jakość obrazu w trakcie spotkań Live. Brakuje opcji pause lub rewind, aby sobie to lekko zbuforować we własnym zakresie. 

Masz problem z połączeniem raczej.

 

Ciekawostka z jakością live, Serie A nadają w 720p z bitrate 14 Mb/s.

Są też wybrane archiwalne materiały Serie A w jakości 1080p.

 

W dniu 25.01.2022 o 09:18, Simi90 napisał:

Będą działać te transmisje na VPN czy będą blokowane?

Paramount+ nie blokuje VPN.

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paramount+ wystartuje we Francji nie tylko jako usługa niezależna,  ale tez w ramach partnerstwa z CANAL+.

 

https://satkurier.pl/news/214037/viacomcbs-zmienia-nazwe-na-paramount.html

 

Czyli wygląda na to, że podobnie to będzie wyglądać jak z Disney+.

 

Do końca 2024 roku spółka chce dotrzeć do 100 mln subskrybentów na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam, że wybrane archiwalne materiały Serie A są w 1080p, ale na prośbę jednego użytkownika sprawdziłam dokładniej i niestety, ale jest tylko 30 FPS i wygląda gorzej niż reszta 720p z 60 FPS. Na szczęście tych 1080p jest stosunkowo niewiele. Natomiast nadawane na żywo zawsze mają 60 FPS.

 

 

Kolejna porcja live z dobrym bitrate ponad 9 Mb/s i 60 FPS. Tyle dla 720p nie daje europejski DAZN, nie wspominając już o Viaplay.

 

paramount2.jpg

 

paramount3.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem ściągnąć apkę na Apple TV czy xboxa, jak również na iPada ALE żeby to wszystko zadziałało potrzeba VPNa - a na xboxie jak i Apple TV - jak już było mówione - nie ma możliwości instalacji VPNów. 

 

Na iPadzie bez VPNa nie zalogujesz. Z włączonym już tak.

Wyłączając VPNa nic nie obejrzysz. Z włączonym owszem ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...