Skocz do zawartości

Paramount+


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce nie ma, ale zakładam temat w celach poznawczych, warto wiedzieć co tam w szerokim świecie słychać.

Serwis typu mydło i powidło, filmy, seriale, sport na żywo (między innymi cała Serie A,  Champions League), reality show, kanały TV i inne. Strona: https://www.paramountplus.com/

Są dwa plany do wyboru i trial na 7 dni.

 

Paramount00.jpg

 

Paramount+ to głównie platforma filmowo-serialowa, a sport jest tylko dodatkiem. To co najważniejsze w ofercie sportowej. 

 

Paramount10.jpg

 

Ciekawostką jest dostępność profilów HLS, których używa Apple. Paramount+ nie dyskryminuje Kodi jak Amazon, czy HBO Max i na każdym urządzeniu można odtwarzać w najwyższej możliwej jakości. 

 

Paramount01.jpg

 

Jakość jest zróżnicowana. Mały przekrój.

 

Paramount12.jpg

 

Paramount08.jpg

 

Paramount07.jpg

 

Paramount03.jpg

 

Paramount09.jpg

 

Paramount04.jpg

 

Paramount06.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaki kontent otrzymamy w europejskim wydaniu.

W USA oprocz bogatej zawartosci filmowo serialowej otrzymujemy gratis amerykanskie kanaly "na zywo", cala Champions League, cala Serie A , cala Lige Europejska + cala Lige Konfederacji jak i poszczegolne mecze innych lig tak jak wspomniala @Zuzia

Dodam ze nawet niemiecki Dazn nie posiada praw do calej Champions League a tutaj jest to zawarte w pakiecie jako GRATIS

Paramount+ us jest tylko i wylacznie platforma filmowo serialowa a cala reszta jest dodatkiem i zacheta dla amerykanow ktorzy maja tyle platform do wyboru ze czasami ciezko im dokupic kolejny pakiet.

 

Jak wiadomo w europie wszystkie prawa odnosnie sportu sa juz dawno podzielone takze obawiam sie a wrecz jestem przekonany ze za podobna cene  otrzymamy jedynie okrojona wersje filmo-serialowego pakietu paramaount+ oprocz wszelakich bonusow ktore w usa sa normalnoscia.

 

P.s niekiedy nie warto czekac na europejska wersje jesli ktos odlicza dni tylko od razu zasubskrybowac amerykanski pakiet wraz z wszystkimi plusami ktorych w europejskich wydaniach nie doswiadczycie za podobna cene 

 

Jesli mam byc szczery to serio obawiam sie porownania amerykanskiej wersji wzgledem europejskiej ktora ma powstac..

 

To moze byc masakra....

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyshowtime i Paramaout+ to 2 oddzielne platformy i obie zadebiutuja w Europie.

Ok, w Polsce jedynie Skyshowtime co nie zmienia faktu ze obie mozna zasubskrybowac w PL a jesli ktos oczekuje Paramount+ to warto zastanowic sie nad amerykanska wersja niz czekac na okrojona europejska wersje bo o to rozchodzilo mi sie poruszajc temat paramount +

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ile mnie się oberwało za skandynawskie wersje i nie tylko. Ale już nie chcę się licytować kto najwięcej dostał po głowie :)Skoro już mowa o Viaplay, to Paramount+ mimo, że jakością sportu nie zachwyca i sport jest tylko dodatkiem i tak przewyższa szwedzki serwis parametrami. Oczywiście, że w Polsce Paramount+ nie ma i nie będzie, można jednak zorientować się co jak i za ile mają za oceanem.

 

Mnie najbardziej interesuje dostępny u nich kontent filmowy, ale jeszcze wrzutka oferty sportowej.

 

oferta1.jpg

oferta2.jpg

 

W skład wchodzi kanał CBS SPORTS HQ.

 

oferta3.jpg

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441 masz racje ze nie ma tej uslugi w PL i raczej nigdy nie bedzie ale jak sam widzisz niektorzy juz teraz korzystaja.

A wszystko to co dostajesz za taka cene jest godne uwagi

Zobaczymy jak bedzie wygladala europejska edycja w porownaniu do amerykanskiej

2 godziny temu, Zuzia napisał:

Pamiętam ile mnie się oberwało za skandynawskie wersje i nie tylko. Ale już nie chcę się licytować kto najwięcej dostał po głowie :)Skoro już mowa o Viaplay, to Paramount+ mimo, że jakością sportu nie zachwyca i sport jest tylko dodatkiem i tak przewyższa szwedzki serwis parametrami. Oczywiście, że w Polsce Paramount+ nie ma i nie będzie, można jednak zorientować się co jak i za ile mają za oceanem.

 

Mnie najbardziej interesuje dostępny u nich kontent filmowy, ale jeszcze wrzutka oferty sportowej.

 

oferta1.jpg

oferta2.jpg

 

W skład wchodzi kanał CBS SPORTS HQ.

 

oferta3.jpg

Warto nadmienic ze dostajemy CALA Champions League, Serie A, Lige Europejska jak i Lige Konfederacji "GRATIS" ze tak powiem o czym w europejskim wydaniu mozemy jedynie pomarzyc.

 

Przy czym warto dodac ze jakosc sportu jest lepsza niz w europejskich platformach sportowych co moze swiadczyc ze nawet najzwyklejsza platforma amerykanska ktora nie kladzie nacisku na sport a jedynie na film jest lata swietlne przed europejskim streamingimem

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Rudziol napisał:

Warto nadmienic ze dostajemy CALA Champions League, Serie A, Lige Europejska jak i Lige Konfederacji "GRATIS" ze tak powiem o czym w europejskim wydaniu mozemy jedynie pomarzyc.

Dostępne pełne mecze archiwalne oraz te najnowsze z bieżącego roku. Nie jest to odpowiednik catch up jaki jest w europejskich serwisach. Materiały nie znikają po kilku dniach, zawsze można do nich wrócić. Część w 720p, ale sporo jest w Full HD. Jakość sportu zróżnicowana, mogłoby być lepiej, ale przy cenie 9,99$ i tak jest nieźle.

 

Wracając do oferty filmowej. Kompletne zaskoczenie pozycjami w wysokiej jakości i możliwością odtwarzania takiej nawet w Kodi.

 

oferta4.jpg

 

Są też najprzeróżniejsze starocie w jakości od HD do SD.

 

oferta5.jpg

 

Przyznam szczerze, że trochę zazdroszczę Amerykanom dostępu do takich serwisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zuzia napisał:

Przyznam szczerze, że trochę zazdroszczę Amerykanom dostępu do takich serwisów. 

Warto wspomniec ze jest to jedna z najzwyklejszych i najtanszych platform  ktore sa dostepne w USA takze warto docenic jakosc tejze platformy

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Toma441 napisał:

Wiadomo, co będzie w Polsce. Są artykuły na temat startu Sky Showtime. I tego co ma zawierać ta platforma. 

 

Przecież tego w Polsce nie będzie. Paramount+ będzie tam, gdzie jest platforma Sky (właściciel Comcast/Universal) plus Skandynawia. W pozostałych krajach będzie SkyShowtime (wspólna platforma Viacom CBC / Universal (należy do Comcast)  w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pawel21 napisał:

Przecież tego w Polsce nie będzie. Paramount+ będzie tam, gdzie jest platforma Sky (właściciel Comcast/Universal) plus Skandynawia. W pozostałych krajach będzie SkyShowtime (wspólna platforma Viacom CBC / Universal (należy do Comcast)  w Europie.

Cytat

Możemy spodziewać się filmów i seriali – oryginalnych produkcji z portfolio marek NBCUniversal, Sky i ViacomCBS, w tym również tych sygnowanych przez SHOWTIME, Nickelodeon, Paramount Pictures, Paramount+ Originals, Sky Studios, Universal Pictures i Peacock. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałam w poście otwierającym - nie ma w Polsce. Że nie będzie też oczywiste. Choć wielce żałuję. Wybaczcie zacięcie poznawcze, ale mnie interesuje jak wygląda streaming wszędzie. Aby wszystko było jasne. Nie namawiam nikogo do subskrybowania (chyba, że ktoś z Polonii amerykańskiej) i omijania zasad geolokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, podstawowa kwestia jest taka, że rynek europejski jako taki, a rynek amerykański to dwie różne kwestie. To banał, ale tak jest, tak było i tak będzie. Kto chce może oczywiście wydawać swoje pieniądze na "ofertę z USA"; ale odnoszenie tego potem 1:1 i argumentowanie, że tam "jest super", a tu "kicha" w moim odczuciu nie ma żadnego sensu i uzasadnienia. Bo zawsze będą to zasadnicze różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Toma441 napisał:

Też tak uważam, podstawowa kwestia jest taka, że rynek europejski jako taki, a rynek amerykański to dwie różne kwestie. To banał, ale tak jest, tak było i tak będzie. Kto chce może oczywiście wydawać swoje pieniądze na "ofertę z USA"; ale odnoszenie tego potem 1:1 i argumentowanie, że tam "jest super", a tu "kicha" w moim odczuciu nie ma żadnego sensu i uzasadnienia. Bo zawsze będą to zasadnicze różnice.

A jakie to są róznice ?

Serwis to serwis i porównujmy ceny z zawartością. Amerykanie biją w tym Europę na nie jedną a milion głów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej odpadł argument, że drogo :) Pomijając ofertę, prawa i tak dalej. Faktem jest, że streaming w USA to zupełnie inna bajka, zwłaszcza jakościowo. Może jest kilka uwag do Paramount+ jeśli chodzi o live, bo nie wszystko jest takie super, ale ogólnie życzyłabym sobie streamingu na takim poziomie technicznym u nas. Taka jakość podoba mi się.

 

Starocie ciąg dalszy. Jest tego trochę co z pewnością ucieszy amatorów starszych produkcji. Jakość jak pisałam od HD do SD, ale SD nie schodzi niżej niż ok. 6 Mb/s i nawet ścieżka dźwiękowa jest bardzo dobra.

 

oferta10.jpg

 

oferta11.jpg

 

oferta14.jpg

 

oferta13.jpg

 

oferta12.jpg

 

 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

-37% na caloroczny pakiet paramount+ co w przeliczeniu na polskie daje ok 150 zl rocznie.

Dodatkowo Paramount+ Mexico wygral przetarg na Premier League takze oprocz kontentu filmowego  korzystajac z vpn'a otrzymujemy gratis cala champions league, lige europy,lige konferencji, serie A w amerykanskim pakiecie + cala Premier League w meksykanskim pakiecie ( Pl dopiero od przyszlego sezonu)

Chwilowo meksykanski P+ streamuje mecze mniej waznych lig w jakosci 720p, bitrate 8-9, 60fps

Dodam ze PL ma byc zarowno po hiszpansku jak i po angielsku + cala ma byc niby w FHD ale pozyjemy zobaczymy

 

20220125-075912.jpg

Edytowane przez Rudziol
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...