Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premium to nie znaczy, że najwięcej ludzi ogląda. Chodzi o poziom. A ten jest poniżej dna.

A to jakaś nowość. Nie słyszałem o takiej promocji, by Viaplay można było kupić za 10-20zł. Chyba, że ich pakiecik filmowo-serialowy.
Mam umowę na Viaplay Total, że płacę 10 zł (podpisywana w kwietniu). To że w CANAL+ nie było takiej promocji nie oznacza, że świat kończy się na CANAL+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Premium to nie znaczy, że najwięcej ludzi ogląda. Chodzi o poziom. A ten jest poniżej dna.

Jest poniżej dna to po co oglądasz i jęczysz, że coś Ci nie działa i nie możesz zobaczyć? 

Poza tym - skoro to nie "premium" to czemu prawa takie drogie, a do tych lig zagranicznych, niby "premium" znacznie tańsze? 

38 minut temu, kisiel95 napisał(a):

 

Mam umowę na Viaplay Total, że płacę 10 zł (podpisywana w kwietniu). To że w CANAL+ nie było takiej promocji nie oznacza, że świat kończy się na CANAL+.

Nie kłam! 

Nie ma oferty na Viaplay za 10-20zł bez opcji podstawowej. 

W C+ - Viaplay jest za 0zł czy za 5zł. To nie znaczy, że każdy może mieć za tyle. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):
Premium to nie znaczy, że najwięcej ludzi ogląda. Chodzi o poziom. A ten jest poniżej dna.

 

Nie chcesz, nie oglądasz. Proste. Czemu wczoraj marudziłeś o jakość meczu Legii skoro prezentuje poziom poniżej dna. Skoro jest taki beznadziejny to nie oglądaj.
Dzisiaj rusza druga Bundesliga. Włącz sobie Viaplay i się delektuj poziomem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kisiel95 napisał(a):
23 godziny temu, domin107 napisał(a):
Jeszcze raz proszę, żebyś powiedział skąd masz info bo chyba sobie wymyśliłeś

No piszecie o tym cały czas, że Premier League będzie w CANAL+

Nie wiem czy teraz trolujesz czy udajesz.

 

Po pierwsze, jeśli ktoś napisał to czy napisał od kiedy ?

 

Po drugi, czy jak ktoś napisze tutaj, że ziemia jest płaska to też uwierzysz w to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie mecz Zagłębia z Lechem i szczerze mówiąc komentarz kiepski. Nahorny zamiast skupić się na meczu to co chwilę gada jakieś ciekawostki, nawet na temat piłki ręcznej. Dramat. Komentator angielskiej od lat, a tutaj słabo. Nie oglądam Premier Legue, więc trudno mi stwierdzić czy angielską komentował lepiej. Ale lepiej jakby pomyślał o transferze do Polsatu. Tam się nada idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):
Oglądam właśnie mecz Zagłębia z Lechem i szczerze mówiąc komentarz kiepski. Nahorny zamiast skupić się na meczu to co chwilę gada jakieś ciekawostki, nawet na temat piłki ręcznej. Dramat. Komentator angielskiej od lat, a tutaj słabo. Nie oglądam Premier Legue, więc trudno mi stwierdzić czy angielską komentował lepiej. Ale lepiej jakby pomyślał o transferze do Polsatu. Tam się nada idealnie. 

Nahorny to zdecydowanie najgorszy komentator w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zadałem pytanie na ten temat, to skasowano post. A tak serio napiszę, jestem tym zdegustowany, opłacam subskrypcję na CANAL+ (też dlatego, że nie zawsze pokazują Falubaz w C+ Sport 5, zerknę na dolnośląskie kluby w Ekstraklasie, ale szybko wyłączam), mimo tego, że w tej promocji z piwem potraktowali mnie krótko mówiąc nieładnie. Jakby ktoś chciał wiedzieć dzielę konta z miejscem w którym czasem pomieszkuję. Co myślicie o grupie Rodacy Kamraci, w której ten Pan też jest? wRealu24 nie lubi się z Olszańskim, tylko dodam.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma o tym mowy, bo jego były już pracodawca z Zaznibaru jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym. 

 

Sam nie przepadam za Panem Żyżyńskim. Jego "skromność" nieraz powala, a anegdotkami nieraz takimi zarzuci, że hoho. 

 

Też oglądałem ten mecz i miałem wrażenie, że jeden z komentatorów kibicował jednej drużynie. 

Ale samo spotkanie bardzo dobre - mecz zacięty - w ostatniej minucie bramka na korzyść ŁKS-u, wczoraj podobnie było w meczu Radomiaka z Wartą. Nie taka zła ta nasza Ekstraklasa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fatalna jakość meczu  West [beep] United  vs Chelsea.Normalnie brak ostrości jak się patrzy na trybuny i na pewno to nie jest 1080p. Na 55 calach  słabo to wygląda a na 65 calach to juz w ogóle musi być fatalnie. 

Ps:

Patrząc na Ekstraklase Śląsk Wrocław  vs Lech Poznań również to nie wiele lepiej wygląda a niby 1080p  😀

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...