Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pełny skład ekipy żużlowej canal+ speedway 

 

program podsumowujący mecze ekstraligowe będą prowadzili: Michał Łopaciński i Michał Mitrut i Daria Kabała Malarz

W jego ekipie na sezon 2023 poza wyżej wymienionymi znaleźli się: Mateusz Kędzierski, Edward Durda, Robert Sitnicki, Natalia Pietrucha, Łukasz Benz, Mateusz Dziopa, Tomasz Dryła, Julia Pożarlik, Piotr Kaczorek, Maciej Noskowicz i Piotr Bugajny.

Poza Żagarem w gronie żużlowcy ekspertów Canal+ na sezon 2023 będą: Tomasz Gollob, Marek Cieślak, Jacek Gajewski, Mirosław Jabłoński, Robert Wardzała i Krzysztof Cegielski, Patryk Malitowski, Wojciech Dankiewicz, Tomasz Bajerski, Dawid Stachyra i Michał Gruchalski.

 

https://przegladsportowy.onet.pl/zuzel/ekstraliga/kibice-o-niej-marzyli-znana-dziennikarka-powraca-jest-tez-komandos/rwk5jv5

 

 

Fs4ybzuWYAQJ9bp?format=jpg&name=medium

Edytowane przez unialeszno
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się przy okazji dyskusji w innym temacie, czy transmisje tenisa na kanałach eventowych C+ Live w necie mają jakikolwiek komentarz.

Dziś sprawdziłem i okazuje się, że na aktualnie trwających meczach WTA 250 w Bogocie nie ma ani polskiego ani oryginalnego komentarza ;).

A to już ćwierćfinały.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w roli komentatora w CANAL+ zadebiutował Filip Kapica - przy okazji meczu ligi francuskiej: Troyes – Clermont. Natomiast w roli prowadzącego - Michał Mitrut (poprowadzi dziś "Magazyn PGE Ekstraligi"). Chociaż w tym tygodniu prowadził już YouTubowy format CANAL+ - "Kolegium żużlowe". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2023 o 17:55, bgmnt napisał(a):

Ostatnio zastanawiałem się przy okazji dyskusji w innym temacie, czy transmisje tenisa na kanałach eventowych C+ Live w necie mają jakikolwiek komentarz.

Dziś sprawdziłem i okazuje się, że na aktualnie trwających meczach WTA 250 w Bogocie nie ma ani polskiego ani oryginalnego komentarza ;).

A to już ćwierćfinały.

 

Kiedy równocześnie transmitowane są dwa turnieje, od zawsze polski komentarz ma tylko jeden z nich. Natomiast ostatnio oprawa tenisa w Canal+ stała się jeszcze bardziej dyskusyjna - z jednej strony wyjeżdżają do USA i organizują codzienne lajwy na YouTube'ie, z drugiej zaś standardem stało się komentowanie spotkań przez jedną osobę, mimo że w ubiegłych sezonach były to zaledwie pojedyncze przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo nie wiem czy to problem u mnie czy kwestia transmisji meczów Ekstraklasy. Chodzi o to, że przy zbliżeniach, gry widać nazwiska zawodników biegnących to są one rozmazane, niewyraźne. Widać to tylko przy ruchu, przy statycznym obrazie jest ok. Zauważyłem to już jakiś czas temu, ale tylko na Ekstraklasie. Macie też tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyjazdowa "Liga+Extra" z problemami - już chyba z szósty raz (jak nie więcej) dają zapętloną autopromocje. Czasami przerywaną krótką "Kuchnią filmową". W sumie już prawie - pół godziny obsuwy (chociaż sam mecz troszkę dłużej trwał). 

Jest i komunikat (długo im to zajęło):

 

Start programu 20:10 (lekka "obsuwa" :lol: )

Prowadzący na początku ani słowa wyjaśnienia, jakiegoś "przepraszam" czy coś w tym stylu. Po prostu start jakby nic się nie stało. W końcu to "zaledwie" 40 minut opóźnienia. Kto by się przejmował.

Bardzo słabe zachowanie w stosunku do widzów. 

 

EDIT 20:51: Przeprosiny pojawiły się o 20:50 - podany powód "problemy techniczne". Chyba po krytyce chociażby na Twitetterze stwierdzili, że jednak wypada coś powiedzieć. ;).

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli wstawić swoją tablicę z wynikami, jak to robiło z różnymi wersjami scoreboardow TVP podczas mundialu na TVP 4K.

Poprostu jak coś jest nie tak na C+ to im wybaczcie, a jakby to stało się Viaplay to byłoby gadania na 10 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95Jak coś jest niezależne od C+, to dlaczego ma się ich za to krytykować? Tablica z wynikami jest dostarczana w sygnale światowym, nie wewnętrznym, tak samo jakby jakiś mecz Premier League czy Bundesligi na Viaplay nie miał tablicy z wynikiem, to też nie byłby powód do ich krytykowania, bo to sytuacja niezależna od nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nawet na YouTube kluby mogą wstawiać tablicę wyników do transmisji swoich meczów i to robią, to dlaczego C+ w trakcie problemów nie może tego zrobić?

Po prostu to, że dostają taki przekaz to nie jest żadne wytłumaczenie.

Już kiedyś była sytuacja, że na Viaplay mecz normalnie działał a na C+ były problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

jak to robiło z różnymi wersjami scoreboardow TVP podczas mundialu na TVP 4K.

Po prostu to producent sygnału TV, nie TVP dostarczał różne wersje, np. licznik po prawej stronie ekranu dla ZDF.

20 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

dlaczego C+ w trakcie problemów nie może tego zrobić?

Ponieważ były by opóźnienia i nie mają grafik.TVP ma grafiki ponieważ oni produkują sygnał turniejów WTA na terytorium Polski

 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakieś opóźnienie przy nakładaniu na tablicę wyników punktacji. Należy pamiętać, że w światłowodach, na których są kanały CANAL+ opóźnienie (nie w jakimś IPTV słabej jakości, tylko połączeniu z EPIX) opóźnienie nie jest takie duże.

To że zasugerowałem, że są problemy w C+ i w Polsacie nie znaczy że kocham Viaplay. Po prostu pisałem że przeważnie oglądam na małych przekątnych TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...