Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli opchną kilku graczom dostarczającym treści tv w naszym kraju, to też wyjdą na swoje. Tkwienie przy własnej platformie pewnie nie jest dla nich priorytetem. Eleven również posiada swoją stronę internetową i aplikację na smart oraz smartfony gdzie udostępnia własną paczkę; znasz kogoś, kto tam kupuje?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają szczęście, że prowincjonalny żużel cieszy się w Polsce dużą oglądalnością, bo prócz ekstraklasy zostaliby z niczym. La Liga na spółę i nic więcej. Niech tylko Świątek zacznie przegrywać, a przy WTA zostaną niedobitki widza. Pakiet Eleven dostępny nawet w małych kablówkach, więc żadna łaska, że można również wykupić w PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
8 minut temu, blend napisał:

Jakie ligi pozostały do kupienia? 

 

Wolne są chyba jeszcze Ukraińska, Belgijska, Szwajcarska, Grecka, Duńska, 2 liga Polski. 

Rosyjska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, czerstwy napisał:

Mnie interesuje tylko jedno jak chcą to wynagrodzić abonentom? Nie interesują mnie obniżki tylko co w zamian.

Chyba nie bardzo jest czym. 

Może zrobią ruch jak w przypadku utraty praw do La Liga. Wtedy zakupili hiszpańskie puchary, by jakoś dziurę załatać. Więc może tutaj postawią na puchary angielskie? 

 

Chyba został jeszcze Puchar Włoch do zdobycia. 

Ale powiedzmy sobie szczerze - co to jest w porównaniu do tego co stracili? 

 

W sumie skoki narciarskie mają oglądalność, ale i tak wtedy musieliby zrobić deal z TVP.  W sumie takie prawa do niczego dla C+.

 

Szczerze mówiąc to myślałem, że jak rezygnują z przedłużenia LM piłki ręcznej, która swoje transmisje przeniosła z weekenow na dni w środku tygodnia to myślałem, że to temu, bo jednak chcą mocniej zawalczyć o piłkarską Ligę Mistrzów.  A tu w sumie ani piłkarskiej ani EHF, a teraz się okazuje, że i angielskiej nie będą mieć. Dramat. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...