Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouth Stanowski to chyba ogólnie największego beefa ma z Eleven, potem z Polsatem (te ciągłe płacze o to, że nie chcieli Borka), ale stawiam, że w tym poście raczej chodziło o C+.

O to co zamierzają zrobić przydałoby się zapytać wszystkich kanałów "premium". Ciekawe ilu jest takich co zapłacili za PSP 40 zł w Ipli i nic nie obejrzeli... ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bugmenot napisał:

 

O to co zamierzają zrobić przydałoby się zapytać wszystkich kanałów "premium". Ciekawe ilu jest takich co zapłacili za PSP 40 zł w Ipli i nic nie obejrzeli... ;).

No ja mam Iple PSP do 25 kwietnia i lipa. No cóż , życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

W obecnej sytuacji zawsze znajdą się śmieszni ludzie którym się wydaje, że niebawem ligi zostaną dograne. Abonent C+ powinien  przynajmniej mieć możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy. Oferowano abonentom cukierek, a w rezultacie mają tylko jego papierek. Jakiś czas temu abonenci pokazali im, że jednak zrozumieli ich ofertę i masowo wypowiadali umowy. Teraz będzie podobnie bo chytry dwa razy traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już im dwie reklamacje dotyczące braku możliwości oglądania meczów.Odpisano mi że mam przecież dostęp do kanałów natomiast do treści nie ma zapisu w umowie.Wprost odpisałem że od kwietnia przestaję płacić abonament,mogą mnie podać do sądu i tak nic nie ugrają,chyba że zrekompensują mi to w inny sposób np.niższy abonament lub coś dorzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, breaking napisał:

@czerstwy Zwróć jednak uwagę, że znaczna część abonentów  Eleven  płaci za to niewielkie pieniądze, ogląda z poziomu aplikacji   i nie ma tego na zobowiązaniu.

Po czym stwierdzasz , że znaczna część abonentów? Po ilości userów na forum? Wiesz ile ludzi w naszym kraju nie ma pojęcia o czymś takim jak to forum.

Biorą Eleven do umowy na rok. To się tyczy zarówno abonetów satelity jak i kablówek. Czasem mam wrażenie , że mierzy się miarą obecności i wiedzy z tego miejsca w którym jesteśmy.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

@lukimann, być może to trochę zmieni swiat i pan piłkarz nie będzie już Bogiem.

Obecnie potrzeba nam ludzi od nauki , bo co taki Neymar, Messi czy Ronaldo poza swoimi fotkami na portalach społecznościowych może wnieść do tego co się dzieje?  Przelanie pieniędzy na szczytny  cel ? Świat z bardzo poszedł w komsumcje i jak widać balonik powoli pęka....

 

https://www.sport.pl/pilka/7,173971,25825338,kluby-obnizaja-kontrakty-gwiazdom-ale-te-maja-wyjscie-awaryjne.html

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotrmar napisał:

Pisałem już im dwie reklamacje dotyczące braku możliwości oglądania meczów.Odpisano mi że mam przecież dostęp do kanałów natomiast do treści nie ma zapisu w umowie.Wprost odpisałem że od kwietnia przestaję płacić abonament,mogą mnie podać do sądu i tak nic nie ugrają,chyba że zrekompensują mi to w inny sposób np.niższy abonament lub coś dorzucą.

Nic nie ugrają?No to sie zdziwisz a nie było by tego zdziwnienia gdybyś przeczytał umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

@kingofsouth I po co to głupie  pytanie ? Wydaje mi się, że coraz więcej osób posiada nowe telewizory z aplikacjami i w każdej chwili może za usługę przestać płacić. 

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, breaking napisał:

 Wydaje mi się, że coraz więcej osób posiada nowe telewizory z aplikacjami i w każdej chwili może za usługę przestać płacić. 

To , że ktoś posiada nowy wypasiony 4K HDR Smart TV/ Android TV  , nie koniecznie ma ochotę oglądać Eleven w Ipla , czy też w aplikacji.

Pisałem ci , że forum to odsetek abonentów posiadających Canal+ Sport , Eleven w swoich umowach abonenckich.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Ale mnie nie interesuje odsetek jakiegoś forum. Zauważam to po moich licznych znajomych, którzy oglądają to na co mają ochotę korzystając z aplikacji swojego telewizora i unikają długoterminowych  zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, breaking napisał:

 Zauważam to po moich licznych znajomych, którzy oglądają to na co mają ochotę korzystając z aplikacji swojego telewizora i unikają długoterminowych  zobowiązań.

Twoi znajomi to nadal odsetek tych co są abonentami CP, PC+, Vectry, UPC, Orange , Inea itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...