Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwne spostrzeżenie, mianowicie pan Sławek nigdy nie mówi że sędzia popełnia błędy. Jego tłumaczenia to "zawiódł brak komunikacji" itp. Owszem super sprawdza się jako gość w studiu, dobrze gada ale jak przechodzi do omówienia kontrowersji wtedy jest niesamowicie stronniczy i stoi murem za sędziami, nawet jeśli błąd jest ewidentny. Nie to żebym coś do niego miał ale niesamowicie mnie denerwuje jak mówi że coś jest białe a powinno być czarne. Pewnie kojarzycie sytuację z faulem Rumuna na Michale Żyro - wejście "na złamanie nogi". Jestem przekonany, że pan Sławek przyklasnąłby sędziemu Rizzoliemu gdyby ten wyciągnął czerwony kartonik, a że nie wyciągnął żadnego: "żółta kartka jest najbardziej adekwatna". Tak jak pisałem, jego obecność mi zupełnie nie przeszkadza ale czasem wydaje mi się, że nie jest do końca obiektywny. Ale to tylko opinia, w końcu to pan Sławek odpowiada za szkolenie sędziów a nie ja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj studio wypadlo GENIALNIE :)) Brawo C+, szybko wprowadzone zmiany i wszystko wyglądało jak należy.

Oczywiście oby Marciniak i Dębiński prowadzili jak najczęściej.

Nigdy więcej Rosłonia, który powinien koemtnować mecze bo jest ekstra kometnatorem i nigdy więcej Ryczela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany jest też rozkład transmisji rewanżowych meczów 4 rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów w nc+

Wtorek, 27 sierpnia

19.00 Studio Ligi Mistrzów (Canal+, nSport)

20.40 Legia Warszawa - Steaua Bukareszt (Canal+, nSport)

20.40 PAOK Saloniki - Schalke 04 Gelsenkirchen (Canal+ Sport)

20.40 Arsenal Londyn - Fenerbahçe Stambuł (Canal+ Family 2)

20.40 Austria Wiedeń - Dinamo Zagrzeb (kanał 36)

20.40 Multiliga (kanał 37)

23.00 Studio Ligi Mistrzów (Canal+, nSport)

Środa, 28 sierpnia

17.55 Zenit Sankt Petersburg - Paços de Ferreira (kanał 36)

19.00 Studio Ligi Mistrzów (Canal+ Sport, nSport)

20.40 AC Milan - PSV Eindhoven (Canal+ Sport)

20.40 Celtic Glasgow - Szachtior Karaganda (nSport)

20.40 Real Sociedad - Olympique Lyon (Canal+ Family 2)

20.40 NK Maribor - Viktoria Pilzno (kanał 36)

20.40 Multiliga (kanał 37)

23.00 Studio Ligi Mistrzów (Canal+ Sport, nSport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...