Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak, bo nie mają konkurencji i mogą sobie machnąć nawet i 200zł za ten pakiet, a i tak sporo osób go będzie miało, bo zależy im na kanałach C+

gdyby np. taki cyfrowy polsat otrzymał sublicencje na BPL, Serie A czy PD to wtedy byłoby lepiej. można byłoby wybierać, a tak mamy z góry narzucone, że piłka nożna jest tylko i wyłącznie w NC+, bo bądźmy szczerzy. kto woli oglądać ligę rosyjską czy ukraińską od BPL czy PD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką sublicencję? Większość praw sportowych sprzedaję się na wyłączność ponieważ tylko wtedy można wyciągnąć konkretne pieniądze od telewizji. Wyjątki to m.in. piłkarskie ligi domowe (też nie wszędzie) i LM.

 

Niestety, ale nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo nie mają konkurencji i mogą sobie machnąć nawet i 200zł za ten pakiet, a i tak sporo osób go będzie miało, bo zależy im na kanałach C+

gdyby np. taki cyfrowy polsat otrzymał sublicencje na BPL, Serie A czy PD to wtedy byłoby lepiej. można byłoby wybierać, a tak mamy z góry narzucone, że piłka nożna jest tylko i wyłącznie w NC+, bo bądźmy szczerzy. kto woli oglądać ligę rosyjską czy ukraińską od BPL czy PD?

A jak sądzisz, dlaczego Polsat niema np. BPL? Bo nie wygrał/nie brał udziału w przetargu na prawa do transmisji danych lig. Nikt nie zakazuje Polsatowi brać udziału w przetargach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, L+E jakaś nudna się robi. Nie da się przez cały program wymyślać czegoś śmiesznego, zwłaszcza, że we wczorajszym programie nie było Węgrzyka, z niego to dopiero jest polewka :jupi: I żeby nie było. Nie jestem abonentem n (nigdy nie byłem) tylko UPC, wcześniej C+.

 

Są, dopóki nie było skrótów z Serie A to pokazywali bramki z naszej ligi.

Oglądałem większość "odcinków" w zeszłym sezonie i ani razu tam skrótów T-E nie widziałem. Jak nie było SA to magazyn był poprostu krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto pomyślał, żeby canal + były tylko w najdroższym pakiecie?

wolę już obejrzeć mecz po angielsku i za darmo aniżeli w nc+ za sto parę złotych miesięcznie

oczywiście teraz przyszli komentatorzy z n i gdy się zacznie bpl to się chyba pochlastam.

Więcej praw niż wcześniej to ma być pogorszenie oferty? :lol:

Na dodatek totalną bzdurą jest, że Canal+ jest tylko w najdroższym pakiecie i, że za takie atrakcje trzeba zapłacić grubo ponad 100 zł. Wygląda mi to na post jakiegoś fanboya Cyfrowego Polsatu, bo tylko oni twierdzą, że C+ dostępne jest wyłącznie w pakietach od ponad 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny pakiet canal plus razem z pakietem universe jest w cenie 79 złotych.

Jeden warunek: nie trzeba sie zgadzać od razu na to co zaproponują wtedy są elastyczni.

70 złotych to juz nie tak zle wygląda a za 99 to można mieć dodatkowo wszystkie HBO, Cinemav i Filmbox.

W chwili obecnej jest bardzo niewielu abonentów nowej platformy którzy płaca wiecej niż 99 z lotych (no chyba że pobrali multiroom do najdroższego pakietu albo zgodzili sie na wszystko co im zaproponowano od razu) Ci bardziej niecierpliwi to płacą nawet powyżej 150 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto pomyślał, żeby canal + były tylko w najdroższym pakiecie?

wolę już obejrzeć mecz po angielsku i za darmo aniżeli w nc+ za sto parę złotych miesięcznie

oczywiście teraz przyszli komentatorzy z n i gdy się zacznie bpl to się chyba pochlastam.

Więcej praw niż wcześniej to ma być pogorszenie oferty? :lol:

Na dodatek totalną bzdurą jest, że Canal+ jest tylko w najdroższym pakiecie i, że za takie atrakcje trzeba zapłacić grubo ponad 100 zł. Wygląda mi to na post jakiegoś fanboya Cyfrowego Polsatu, bo tylko oni twierdzą, że C+ dostępne jest wyłącznie w pakietach od ponad 100 zł

 

 

nie jestem żadnym fanboyem, bo nie korzystam z płatnej telewizji.

więcej praw? LM i LE i to tyle wzamian za takie podwyżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej praw? LM i LE i to tyle wzamian za takie podwyżki?

Do tego doszły również wytwórnie filmowe.

 

50 zł za całą paczkę to może trochę dużo, ale skoro 25 zł kosztują 3 kanały HBO, to 6 kanałów C+ wycenianych jest widać tak samo.

Tylko, że nie przypominam sobie by któryś z dotychczasowych abonentów Cyfry+ nagle miał do zapłacenia więcej za C+, nikt nagle podwyżki nie dostał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zostajesz w Cyfrze do końca swojej umowy a później przechodzisz do Nc plus albo nie.

Ceny obecne są porównywalne z tymi co były w Cyfrze Plus - za cenę praw do dodatkowych rozgrywek piłkarskich no i za prawa do wytwórni filmowych myślę że nie jest tak źle.

Co innego cena na stronie a co innego cena podczas przedłużania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej praw? LM i LE i to tyle wzamian za takie podwyżki?

Do tego doszły również wytwórnie filmowe.

 

50 zł za całą paczkę to może trochę dużo, ale skoro 25 zł kosztują 3 kanały HBO, to 6 kanałów C+ wycenianych jest widać tak samo.

Tylko, że nie przypominam sobie by któryś z dotychczasowych abonentów Cyfry+ nagle miał do zapłacenia więcej za C+, nikt nagle podwyżki nie dostał ;)

 

 

mój brat pracował w CC z C+ i co chwile miał telefony o zwiększonych rachunkach, wyłączonych czy niedziałających kanałach c+

 

tak jak napisałem 100zł po to, żeby oglądać sam sport to zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem 100zł po to, żeby oglądać sam sport to zdecydowanie za dużo.

Ale zauważ, że cena 99 zł to nie jest cena tylko wydarzeń sportowych. W tej cenie otrzymujesz także filmy z najlepszych wytwórni filmowych, kanały tematyczne nc+, a także różne serwisy VOD, np. Prapremiery TVP, czy Seriale+. W tej cenie dostajesz też 8 kanałów HD więcej, niż oferuje Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...