Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek 9 sierpnia

17:40 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Podbeskidzie - Zagłębie C+ Sport, nSport

20:00 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Wisła - Jagiellonia C+ Family

20:25 Ligue 1, 1. kolejka: Montpellier - PSG C+ Sport

 

Sobota 10 sierpnia

15:10 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Widzew - Górnik C+ Family, nSport

17:40 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Lechia - Cracovia C+ Family

20:10 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Ruch - Legia C+ Family

20:55 Ligue 1, 1. kolejka: Bordeaux - Monaco C+ Sport

 

Niedziela 11 sierpnia

15:10 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Pogoń - Śląsk C+ Family

17:40 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Lech - Korona C+ Family

20:55 Ligue 1, 1. kolejka: Guingamp - Marseille C+ Sport

 

Poniedziałek 12 sierpnia

17:55 T-Mobile Ekstraklasa, 4. kolejka: Piast - Zawisza C+ Family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 5 sierpnia

17:55 Lechia - Jagiellonia C+ Family Komentarz: Rafał Dębiński - Wojciech Grzyb; Reporterzy: Bartek Ignacik, Mariusz Wróblewski

 

Piątek 9 sierpnia

17:40 Podbeskidzie - Zagłębie C+ Sport, nSport

20:00 Wisła - Jagiellonia C+ Family

20:25 Montpellier - PSG C+ Sport

 

Sobota 10 sierpnia

15:10 Widzew - Górnik C+ Family, nSport

17:40 Lechia - Cracovia C+ Family

20:10 Ruch - Legia C+ Family

20:55 Bordeaux - Monaco C+ Sport

 

Niedziela 11 sierpnia

15:10 Pogoń - Śląsk C+ Family

17:40 Lech - Korona C+ Family

20:55 Guingamp - Ol. Marsylia C+ Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, dopóki nie było skrótów z Serie A to pokazywali bramki z naszej ligi.

Bramki? Bramki to są i w TVP1.

Skoro C+ jest taki profesjonalny, to niech pokazują w jednym programie (czy Liga+ Extra czy jakiś specjalnie utworzony) porządne skróty ze wszystkich meczów, najlepiej od razu z analizą i to większej liczby sytuacji z każdego meczu niż Lidze+ i Lidze+ Extra. Bo teraz "zmuszają" do nagrania iluś meczów i programów, żeby zobaczyć wszystkie skróty.

 

Już nie przeszadzajcie z tymi skrótami, bo brzmi to wręcz absurdalnie. Macie "Trzecią połowę" w Lidze +Extra i starczy, wszystko co trzeba tam ujęte :mrgreen:

Poza tym program L+extra jak sama nazwa wskazuje ma byc coś ekstra czyli zapraszany jest gość/czasami dwóch więc muszą czas wykorzystać na rozmowę z nim, a nie na pokazywanie przez godzinę skrótów z meczów.

No i tak jak ktoś już wyżej wspomniał macie obszerne skróty w Lidze+, a także w Granej Niedzieli wieczorem więc nie rozumiem tego hałasu o nic...

 

W takim razie proponuję zlikwidować wszystkie magazyny lig zagranicznych. Skróty sobotnich meczów Premier League z 16 niech lecą po meczu o 16, niedzielnych po ostatnim niedzielnym, i tak dla każdej z lig.

 

Dzięki,bo ja nigdy nie oglądałem L+E i byłem przekonany,że to porządny magazyn ze skrótami wszystkich spotkań ,anlizami,a teraz się dowiduję,że to takie ligowe Cafe Futbol Canal+. Jak widać w tym kraju nie będzie JEDNEGO porządnego magazynu z obszernymi skrótami spotkań, analizą.

 

No dokładnie. Tyle że zamiast ciągłego gadania o PZPN i reprezentacji są dyskusje o lidze.

 

Jeszcze jedna sprawa - dlaczego tak rzadko są wykorzystywane statystyki? W takiej Lidze+ Extra większość czasu zajmuje gadanina, a gdzie jakieś porównania przebiegniętego dystansu, podań? Bo na to są poświęcone max 2 minuty i to nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie korzystam z NC+, ale zdarzało mi się kiedyś oglądać mecze u rodziny.

wtedy było lepiej.

dziś mimo bogatszej listy praw do emisji nc+ jest według mnie słabsze niż wcześniej.

kiedyś myślałem nad zakupem cyfry +, ale dziś na pewno bym się powstrzymał.

kto pomyślał, żeby canal + były tylko w najdroższym pakiecie?

wolę już obejrzeć mecz po angielsku i za darmo aniżeli w nc+ za sto parę złotych miesięcznie

oczywiście teraz przyszli komentatorzy z n i gdy się zacznie bpl to się chyba pochlastam.

 

na dodatek jedynie nc+ ma prawa do najlepszych lig. zobaczcie np w anglii gdzie u różnych operatorów można oglądać premier league, serie a, bbva czy ligue 1.

ale to niestety polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...