Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polski rynek to nie rynek francuski,zgodnie z tym powinni kupić jeszcze popularne w Francji Judo . Nie zapominajmy,że NC+ faktycznie na wszystkie ligi piłkarskie może nie stać ,a to ich utrzymanie winno być priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze żal mi go. Wg mnie jest on spoko, cczasem bredzi itp ale jest bardzo onbiektywny, a za to najbardziej cenie dziennikarza. Poza tym wydaje mi sie, że on po prostu się pożegnał z widzami nsport, nie powiedział tego wprost, że odchodzi, ale jako że on lubi zagadki to powiedzial to w taki zagadkowy sposób. W redakcji nc+ pewnie juz wiedzą kto odchodzi a kto nie. Jagoda podpbno już podpisal kontrakt z polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 27 maja

18:00 Zagłębie - Polonia C+ Family Komentarz: Robert Skrzyński - Jerzy Brzęczek; Reporter: Krzysztof Marciniak - Remigiusz Jezierski - Żelisław Żyzyński - Mariusz Wróblewski

23:00 Koszykówka kobiet, WNBA: Phoenix Mercury - Chicago Sky C+ Sport Komentarz: Wojciech Michałowicz

 

Wtorek 28 maja

02:30 Koszykówka mężczyzn, NBA - faza play-off: Indiana Pacers - Miami Heat C+ Sport

 

Czwartek 30 maja

17:00 Multiliga+ C+ Sport

17:45 Ruch - Legia Canal+

17:45 Śląsk - Lech C+ Family

17:45 GKS - Jagiellonia C+ Family 2

 

Piątek 31 maja

03:00 Koszykówka mężczyzn, NBA - faza play-off C+ Sport

 

Sobota 1 czerwca

17:45 Żużel, SGP - Grand Prix Wielkiej Brytanii Canal+

20:55 Liga BBVA C+ Sport

02:30 Koszykówka mężczyzn, NBA - faza play-off C+ Sport

 

Niedziela 2 czerwca

15:00 Multiliga+ C+ Sport

15:45 Legia - Śląsk Canal+

15:45 T-Mobile Ekstraklasa C+ Family

15:45 Lech - Korona C+ Family 2

18:55 Liga BBVA C+ Family 2

20:55 Liga BBVA C+ Family 2

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon prawie dobiegł końca więc czekamy na pierwsze informacje kto wyleci z redakcji sportowej nc+. Pan Wojtek ładnie się wczoraj pożegnał.Mam nadzieję że tak na dobre. Następni powinni być Kalinowski, Terlecki, Chałaśkiewicz, Salak, Milko, Olbrycht, Murawski , Żyżyński. Z nSportu zostawiłbym Glenia,Ryczela,Marchlińskiego,Surmę oraz Bandycha ( do magazynów i skrótów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...