Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To pokaż mi i innym foromowiczom CANAL+ linka że faktycznie Liga Francuska zostaje w CANAL+ na następne sezony ! Właśnie złożyłem wniosek o odłączenie Opcji Dodatkowej CANAL+. Dopóki nie zobaczę Oficjalnego komunikatu do tego czasu nie uwierze !

To Ty pokaż, gdzie jest informacja, że Ligue1 nie będzie. Ta strona C+Sport Pro, to żaden dowód.

Ligue 1 zapowiadali w spotach reklamowych, więc to powinno wystarczyć.

 

Co do Sportklubu, to nie ma już na tym kanale Ligi Brazylijskiej. Ponadto właśnie skończył im się kontrakt na piłkę Angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji 1. kolejki Ligue 1 w C+ Francuskim: 10833240832599613848.png

 

Piatek i niedziela po 1 meczu (bo tylko tyle jest) i w sobote Multifoot ze wszystkich spotkan - myslalem, ze w koncu C+ FR bedzie mial tylko 2 spotkania (albo i nawet 1) a reszte na wylacznosc te Araby (przeciez powstal beIN Sport 1 oraz 2, wiec tam powinny byc jakies na wylacznosc).

 

Juz sam tego nie rozumiem, ale moze w takim razie beda nawet po 2 mecze Ligue 1 w C+ Polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że piątek raczej oglądalności L1 nie nabije, bo wtedy jest Ekstraklasa ;)

 

Po pierwsze Ekstraklasa Ligue 1 do piet nie dorasta, a po drugie piatkowe mecze Ekstraklasy sa beznadziejne (slaba obsada).

Polskie druzyny ledwo awansowaly do dalszych rund w pucharach i nawet nie wiadomo, czy jeszcze nie odpadna przed tym jak zaczna grac druzyny z L1 (tylko 1 zespol z L1 po reformie tegorocznej gra od III rundy el. LE, czyli w tym roku Marsylia).

 

Rozumiem, ze Francuska wydaje sie wam nudna - to dlatego, ze jest bardzo wyrownana, watpie, by ktorys z polskich zespolow sobie poradzil z chociazby Saint-Etienne czy Bordeaux, ewentualnie z Tuluza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego daruj sobie te wywody, czy by sobie poradził któryś z polskich zespołów w meczu z Bordeaux czy z Tuluzą bo bardzo możliwe, że nie choć to tylko piłka... na pewno nie byłby faworytem i byłoby trudno;) ale przecież tu mówimy o telewizji i trzeba brać pod uwagę jaką popularnością i oglądalnością w naszym kraju cieszy się dana liga bo ta oglądalność bardziej interesuje nadawce kanału niż to, czy drużyna przeszłaby Tuluze... Polska liga mów sobie o niej jak chcesz i tak cieszy się w polskim Canal Plus największą oglądalnością co za każdym razem pokazują wyniki oglądalności, jest wręcz pod tym względem przeciwnieństwem francuskiej która z kolei cieszy się najmniejszą oglądalnością. OS jak miało do niej prawa to czasami wolało puścić nawet sparing przedsezonowy Wisły Kraków albo mecz niemieckiej piłki ręcznej lub jakąś gale boksu z Niemiec czy innych sztuk walki a mecz L1 dopiero retransmisje o północy. Taka rzeczywistość , że jest to liga ciesząca się najmniejszą oglądalnością wsród wszystkich lig dostępnych na canal plus a już polska liga bije ją oglądalnością o kilkanaście razy i na nic Tobie to gadanie, że żadna nie dałby rady z Tuluzą. Co do obsady meczu piątkowego o 20.30 to poczekaj aż polskie kluby poodpadają z pucharów 8) wtedy obsada Superpiątku pewnie się zmieni. A co do samej transmisji w piątkowy wieczór to pewnie L1 przegrałaby jeszcze z transmisją z Bundesligi na Eursporcie 2 więc byłaby "statystycznie" trzecią opcją wyboru jeśli chodzi o mecz i może do 5-10 tysiecy wyniku oglądalności by jakoś dociągnęła, co dla tej ligi w Polsce i tak byłby spory sukces czego oczywiście jej życze jak się canal plus jednak zdecyduje na transmisje z francuskiej bo jakichś tam sympatyków pewnie ma, niewielu w porównaniu do innych lig ale ma więc niech Canal Plus też zadba w jakiś sposób i o nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, zlitowales sie i stwierdziles, ze jednak francuska nie jest taka slaba.

Moze zrobie maly opisik lig europejskich dostepnych w C+:

 

- Liga Hiszpanska - lubie Barcelone, ale czy ta liga w ogole jest ciekawa .?. mecze wygladaja tak - kazdy zastanawia sie iloma golami wygraja RM i FCB, jedyne mecze godne uwagi to Gran Derbi - przykro mi, ale ogladanie ligi w ktorej regularnie 2 zespoly sa przed reszta o ok. 30 pkt, to naprawde nie jest nic zachwycajacego - szczegolnie, ze ZAWSZE leca mecze RM i FCB, do tego jakis jeden ligowych sredniakow

- Liga Angielska - wedlug mnie najlepsza liga pod kazdym wzgledem - fantastyczne widowiska i emocje w wiekszosci meczow, do tego mnostwo szlagierow i 5-6 zespolow majacych realne szanse na mistrzostwo

- Liga Wloska - no coz, mnie ta liga specjalnie nie kreci, ale nie moze byc tak, ze ja sie totalnie olewa, tak jak to robi C+ - 1 mecz w tygodniu ?? To jakis zart, przeciez wystepuje tam (a raczej wystepowalo, bo teraz po tej aferze odchodzi mnostwo graczy) wielu fantastycznych zawodnikow, do tego calkowicie odmlodzony Milan, ktory moze wreszcie cos osiagnie w LM

- Liga Francuska - nie ukrywam jestem jej fanem i mam podobne zdanie co o lidze Wloskiej, zdecydowanie jest niedoceniana - przeciez w ostatnich 5-ciu sezonach Francja miala 2-krotnie przynajmniej jednego przedstawiciela w ćwierćfinalach, a Marsylia 1 raz odpadla z pozniejszym finalista Ligi Mistrzów, do tego 2 razy Lyon odpadal w 1/8 Finalu z pozniejszym zwyciezca Ligi Mistrzów !!!

- Liga Polska - co tu duzo mowic - druzyny w pucharach europejskich wczesnie zaczynaja i wczesnie koncza z reguly, do tego nie wiem jak dla was, ale dla mnie ogladanie meczow na tak niskim poziomie (wywalanie pilki na pale i liczenie, ze ktos dojdzie i strzeli, czyli taktyka zwana "dzida", do tego niezbyt interesujace wyszkolenie zawodnikow) oraz stadiony, ktore w wiekszosci, wygladaja jak pole ziemniakow albo pustynia to dla mnie nie przyjemnosc a raczej zadawanie sobie bolu. Oczywiscie, stadiony Legii, Lechii czy Ślaska prezentuja sie bardzo dobrze, ale co z reszta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziwne, że C+ o Bundesligę nie walczy. W ostatnich 6 latach było 4 różnych mistrzów. Jest wyrównana gdzie jest wiele ciekawych zespołów. Wiele drużyn walczy o mistrza, puchary: Bayern, Borussia D., Schalke, Bayer L., Wolfsburg, Werder, HSV, Stuttgart. Na pewno ciekawsza i od włoskiej i od francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...