Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna w kanałach własnych NC+ - rozpiska komentatorów - 30.08-1.09.2019 (piątek-niedziela)

 

7. kolejka ligi polskiej:

PT 17:30 | Arka Gdynia - Górnik Zabrze Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda | CANAL+Sport / CANAL+Sport 3

PT 20:25 | Korona Kielce - Jagiellonia Białystok | Tomasz Ćwiąkała, Kamil Kosowski | CANAL+Sport / CANAL+Sport 3 / CANAL+4K

SO 14:40 | Wisła Płock - ŁKS Łódź Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki | CANAL+Sport / nSport+/ CANAL+Sport 3

SO 17:00 | Piast Gliwice - Lechia Gdańsk Rafał Wolski, Marcin Baszczyński | CANAL+Sport / CANAL+Sport 3

SO 19:30 | Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski | CANAL+Sport / CANAL+Sport 3 / CANAL+4K

ND 14:40 | Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski | CANAL+Sport / CANAL+Sport 3

ND 17:00 | Lech Poznań - Cracovia Marcin Rosłoń, Maciej Murawski | CANAL+ / CANAL+Sport 3 /

ND 19:40 | Legia Warszawa - Raków Częstochowa Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki | CANAL+Sport / CANAL+Sport 3 /CANAL+4K

 

4. kolejka ligi angielskiej:

SO 13:25 | Southampton - Manchester United | Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny | CANAL+Sport 2

SO 15:55 | Manchester City - Brighton Marcin Rosłoń, Michał Gutka | CANAL+Sport 2

SO 18:25 | Burnley - Liverpool Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki | CANAL+Sport 2 / CANAL+4K ( 22:00 )

ND 14:55 | Everton - Wolverhampton Piotr Domagała, Rafał Nahorny | CANAL+Sport 2

ND 17:25 | Arsenal - Tottenham Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki | CANAL+Sport 2 / CANAL+4K

 

3. kolejka ligi hiszpańskiej:

PT 21:55 | Athletic Bilbao - Real Sociedad Piotr Laboga, Tomasz Lipiński | CANAL+Sport 2

SO 16:55 | Osasuna - Barcelona Piotr Laboga, Leszek Orłowski | nSport+ / CANAL+4K

SO 18:55 | Levante - Alaves Edward Durda, Wojciech Jagoda | nSport+

SO 20:55 | Betis - Leganes | Piotr Laboga, Leszek Orłowski | CANAL+Sport 2

ND 18:55 | Atletico Madryt - Eibar Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała | CANAL+Sport

 

3. kolejka ligi niemieckiej:

SO 18:20 | Union Berlin - Borussia Dortmund Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała  | CANAL+Now

ND 17:50 | Eintracht Frankfurt – Fortuna Duesseldorf Adam Marchliński, Grzegorz Kaczmarczyk | CANAL+Now

 

6. kolejka ligi austriackiej:

ND 17:00 | Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń Edward Durda – Wojciech Jagoda | CANAL+Sport

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje co to może być za problem?

Wróciłem z wakacji i nagle przestały mi działać:

C+ SPORT 3 i 4

Dekoder zaktualizował listę kanałów (wczoraj) i dziś przypadkiem wszedłem na 107 i 108 a tak info że Kanał niedostepny

mam pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE i Mistrzowska piłka, do tej pory (do połowy sierpnia) kanały działały bez problemu.

Zrobiłem aktualizację uprawnień i nic.

 

Z góry dzięki

 

Nie było pytania,

działały mi w biurze bo tam mam 8 x C+

Edytowane przez Tony Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2019 o 17:26, umek napisał:

Przecież oni przepisują cały internet na kartkę by potem to czytać ..(Polecam rudzkiego na Twitterze jako przykład)

 

Oni nie panują nad tym co się dzieje ..

A skad niby maja brac te informacje ,a Rudzki to jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzki jako komentator i w programie "English Breakfast" jest świetny,natomiast w internecie(szczególnie tt) się mocno błaźnił..wpisy z pogróżkami lub straszenie,że "znajdzie IP hejtera" przejdą do historii,na szczęście w internecie już zbyt się nie udziela poza programami typu "Misja Futbol" czy w/w "English Breakfast".

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet trajkota jak katarynka, zdarzyło mu się gola nie zauważyć z tego trajkotanie a podnieca się jak mała dziewczynka.

Jeśli to jest dobry komentator to całe szczęście już go słychać nie muszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, umek napisał:

Facet trajkota jak katarynka, zdarzyło mu się gola nie zauważyć z tego trajkotanie a podnieca się jak mała dziewczynka.

Jeśli to jest dobry komentator to całe szczęście już go słychać nie muszę.

 

A ten dalej swoje, raz wyraziles opinie to chyba wystarczy nie musisz sie powtarzac.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...