Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Canal + zgotował 13 meczów na nadchodzący weekend . Oto oferta :

 

Piątek 18 Kwietnia

 

20.00 Widzew - Polonia B. na C+ Sport

 

Sobota 19 Kwietnia

 

13.45 Arsenal - Reading na C+ Sport

17.00 Lens - Sochaux na C+ Sport

18.15 Blackburn - Manchester U. na C+ Sport 2

20.00 Lech - Groclin na C+ Sport

20.15 Barcelona - Espanyol na C+ Sport 2

 

Niedziela 20 Kwietnia

 

14.30 Newcastle - Sunderland na C+ Sport

15.00 Milan - Reggina na C+ Sport 2

17.00 Manchester C. - Portsmouth na C+ Sport 2

17.00 Wisła - Cracovia na C+ Sport

19.00 Racing -Real M. na C+ Sport 2

21.00 Marsylia - Lille na C+ Sport

 

21.00 Lakers - Nuggets na C+ SPort 2 ( 1 mecz Play OFF NBA )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie taki minimalny poślizg nie przeszkadza .... i sądze że wielu ludziom też nie ( chociaż zdaje sobie sprawę z dylematu ludzi, którzy lubują się w Hiszpańskiej i w NBA )

wszak wcześniej będzie sie działo , i jest ogólnie tłusto w weekendy w strefie c+

Taki poślizg jest w sumie nie zauważalny - no chyba że ktoś ma otwarte Livescore - ale każdy szanujący sie kibic , zamyka sie w sobie w dniach napiętych i nie pomaga losowi zdradzać wyników na bieżąco.....

Zresztą - po co stwarzać sobie sztuczne problemy ... Należy się tylko cieszyć że platforma c+ pokaże aż tyle meczy , i to jakich meczy - pokażcie mnie inną platformę , która jest w stanie aż tak zapełnić ramówkę weekendową meczami bądź co bądź wartościowymi ..... :szukaj:

Oby nie było gorzej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !!

Od ok. miesiąca jestem (jeszcze) szczęśliwym posiadaczem multipakietu. Kupiłem głównie ze względu na piłkę nożną, ale niestety coś jest u mnie nie tak z płynnością ruchu na canal+sport SD. Przy szybkim ruchu kamery widać drgania krawędzi (szczególnie widocznie na murawie jak jest ścięta z pasy), tak jakbym oglądał na kiepskim telewizorze LCD (coś jak efekt stroboskopu). Na canal+sport 2 ani na innych kanałach gdzie oglądałem mecze (Sat1, ZDF, DSF, a nawet TVP Info) tego nie ma. Troszkę (a nawet bardzo) mnie to drażni i nie wiem czy to wina sygnału czy sprzętu (Ferguson 6600, telewizor CRT 100Hz - wadę tv odrzucam bo sprawdzałem na dwóch). Czy u Was ten efekt również występuje czy tylko u mnie coś nie tak ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 kwietnia Piątek

 

20.00 Polonia B - Ruch na C+ Sport

02.00 Dallas Mavericks - New Orleans Hornets na C+ Sport

 

26 kwietnia Sobota

 

13.45 Chelsea - Manchester U na C+ Sport

16.00 Tottenham Londyn - Bolton Wanderers na C+ Sport

17.00 PSG - Auxerre na C+ Sport 2

18.15 Cracovia - Lech na C+ Sport

20.00 Deportivo La Coruna - Barcelona na C+ Sport 2

 

27 kwietnia Niedziela

 

15.00 Fiorentina - Sampdoria na C+ Sport 2

17.00 Legia - Wisła na C+ Sport

17.00 Everton - Aston Villa na C+ Sport 2

19.00 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers na C+Sport 2

21.00 Real M - Bilbao na C+ Sport

 

28 Kwietnia Poniedziałek

 

21.00 Derby - Arsenal na C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport2 w HD?

 

Na stronie internetowej Cyfry+ w Programie TV zamieszczono informację, że w niedzielę, 27 stycznia 2008 roku, na weekendowym kanale Canal+ Sport2 zostanie przeprowadzona transmisja Grand Prix Słowenii w jakości High Definition. Czy to początek nowego kanału w HD, a może tylko pomyłka? Jak myślisz? :>

 

edit: poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W To& Owo pisze, że będzie 16:9. Najlepiej by było jakby ktoś kto ma dekoder HD i opcje Canal+ obejrzał to wydarzenie sportowe i napisał, czy było w HD czy, w 16:9. A tak wogóle to małą literówkę zaliczyłeś. Tylko nie pomyśl sobie, że się czepiam :wink: Poniżej cytuję:

'' na kanale weekendowym kanale Canal+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 maj Piątek

 

20.00 Lech - Jagiellonia na C+ Sport

 

3 maj Sobota

 

13.45 Manchester U - West Ham na C+ Sport

17.00 Nice - Lyon na C+ Sport

19.00 Touluse - PSG na C+ Sport 2

20.00 Ruch - Legia na C+ Sport

22.00 Saragossa - Deportivo La Coruna na C+ Sport 2

 

4 maj Niedziela

 

14.45 Korona - Groclin na C+ Sport

15.00 Milan - Inter na C+ Sport 2

17.00 Fc Liverpol - MAN. City na C+ Sport

21.00 Osasuna - Real M o na C+ Sport 2

 

5 maj Poniedziałek

 

17.00 Newcastle - Chelsea na C+ Sport ( uwaga, 17.00 - a nie standardowo 21.00 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co obejrzą widzowie C+Sport oprócz piłki nożnej i koszykówki :?: Albo co będą oglądać widzowie za miesiąc :?:

 

A no na PS i PSE można obejrzeć w ten weekend ligę szkocką, portugalską,belgijską, rosyjską i holenderską. Do tego gala boksu zawodowego,DBE I liga żużla i MŚ Elity w hokeju.

A na platformie N widzowie pewnie obejrzą 1 i 2 Bundesligę, ligę brazylijską i amerykańskie sporty.

 

Nie martw się o innych patrz na siebie ;)

 

PS.To taka rada na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie idzie lato , mam c+ od samego pocztku i lubie taką przerwe . Czerwiec , lipiec to są martwe miesiące dla telewizji , warto zwrocic co pokazują stacje jak tvp, polsat tvn - powtórki. porownywanie pilki w c+ z cp to porównywanie dawida i goliata, cp stawia na inne dyscypliny i dobrze . każdy ma swój styl i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było za kolorowo to ponarzekam na C+sport - arsenal gra dziś z evertonem, fabiański broni drugi raz w sezonie a transmisji brak, zamiast tego liga skorumpowana; a wracając do przedmówców to obiecuję że już nie będę zachwalać C+sport ganiąc jednocześnie inne kanały sportowe - rzeczywiście, każda potwora znajdzie swego amatora - wczoraj przeczytałem że niektórzy lubią oglądać snookera (nie wiem czy to poprawna pisownia); pozdrawiam miłośników piłki nożnej - dla mnie inne sporty to tylko dodatki; a czas mierzę nie latami tylko sezonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto i jak ustala terminarz meczów w sezonie, ale robione to jest jakoś nieroztropnie, np w tym sezonie Real grał z Barceloną dzień przed wigilią, a teraz gra jak już wszystko jest pozamiatane i w dodatku w srodę; podobnie było w zeszłym roku w lidze angielskiej z M. United i Chelsea. I tak wspaniałe z założenia mecze są o nic. Nie warto sztucznie zakładać że jak grają w maju to będzie mecz o mistrzostwo - zdarza się to niezwykle rzadko. takie mecze powinny być w szczytowym okresie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...