Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od grudnia będzie nowy dekoder dostępny w FTTH. Dekoder będzie umożliwiał oglądanie TV w 4K i nagrywanie jednocześnie trzech programów. Nie wiem, czy będzie możliwa wymiana starego sprzętu na nowy.

 

Mam nadzieję, że nowy dekoder będzie także dostępny w VDSL (IPTV). W takiej sytuacji chętnie przeniósłbym się do Orange TV.

Obecny dekoder to najsłabszy element oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo. U mnie na FTTH nie ma szans na razie, a dekoder nowy to podstawa. Jednak pożyjemy, zobaczymy. Zawsze można napisać do odpowiedniej osoby w Orange, że dyskryminują klientów dzieląc ich na 2 różne kategorie i to pomaga. Wiem, bo sprawdzałem. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też trochę niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być taki sam, bo są różnice w kanałach.

 

Układ w sensie takim, że ogólnotematyczne od 1, potem sportowe od 111, filmowe od 222. Z resztą, cała lista jest już na stronie Orange. Nie wiem tylko, dlaczego kanały Polsatu są wyrzucone na sam koniec listy? Idiotyczna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, są dostępne tylko w pakietach od NC+. Weź jednak pod uwagę, że w technologii satelitarnej innych pakietów nie ma. No chyba, że zmiana listy ma za sobą nieść również jakieś nowe pakiety.

W ogóle telewizja w technologii kablowej to bieda pod względem ilości kanałów. Taka Netia ma kanały od nc+ i od Polsatu, tam można fajnie skomponować sobie pakiety, w Orange po kablu masz tylko niepełne nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety od Orange w listopadzie zostaną zmodyfikowane. Pojawia się kanały od C+, jak Minimini. Będzie możliwość dokupienia Canal+ w opcji na 12, 14 i 24 miesiące. Zmiany w IPTV i na satelicie. Ale w dalszym ciągu będzie brak kanałów Polsatu. Oferta pakietów będzie ograniczona do oferty Orange i ma być jako opcja dostępny Extra+. Ogólnie duże zmiany szykują się w ofercie Orange TV.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych umów nie będzie już pakietu podstawowego będzie optymalny jako podstawa. Zmiana będzie dotyczyła również satelity.. A pakiet podstawowy nie będzie już pewnie rozwijany. Z czasem wszyscy klienci zostaną zmigrowani do nowych ofert.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej kolega napisał, że pakiet podstawowy znika także z opcji satelitarnej:

Dla nowych umów nie będzie już pakietu podstawowego będzie optymalny jako podstawa. Zmiana będzie dotyczyła również satelity.. A pakiet podstawowy nie będzie już pewnie rozwijany. Z czasem wszyscy klienci zostaną zmigrowani do nowych ofert.

Skąd masz takie informacje? To pewne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych umów nie będzie już pakietu podstawowego będzie optymalny jako podstawa. Zmiana będzie dotyczyła również satelity.. A pakiet podstawowy nie będzie już pewnie rozwijany. Z czasem wszyscy klienci zostaną zmigrowani do nowych ofert.

 

A kanały od C+, np. MiniMini, będą dostępne także w pakietach Orange (Optymalny, Bogaty itp.), czy tylko w pakietach nc+, tak jak dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...