Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam pytanie.

Zamówiłem turbo dekoder i MR standard. Łącze dekodery kablem(skrętki). Główny dekoder łączę z anteną satelitarną dwoma kablami i to wystarczy abym mógł oglądać program na białym dekoderze. Posiadam jeszcze na dachu wolną antenę z kablem od polsatu czy mogę ją wykorzystać do białego dekodera, czy tylko skrętka załatwi sprawę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was korzysta ze switcha przy multiroomie? Kupiłem dwa tygodnie temu najtańszy badziew, który jakością dorównuje cenie tj. TP-Link TL-SF1005D, puszczający Internet z routera kiedy mu się chce. Poza tym nagrania na drugim dekoderze strasznie przycinają. Z czego korzystacie i czy jesteście zadowoleni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam po kablu tylko switch do d***.

 

Skrętka kosztuje ok. złotówki za metr, ale polecam ekranowaną kat. 6. To już koszt 2 zł za metr. Plus końcówki 1 zł za sztukę. Skrętkę możesz w większości sklepów kupić na metry, także dowolna długość wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś może próbował multiroom standard po kablu telefonicznym od splittera?

 

podobno się da jak masz kabel tel 4 żyłowy ale "podobno" czytałem o tym na forum n-ki

 

 

ja od tygodnia walczę z MR mediaBOX i 2 szt BOX+ wszystko połączone i skonfigurowane zgodnie z zaleceniami techników infolinii nc+ i......[beep]a nie działa, info wyswietlane na dodatkowych deko ....brak połączenia......godziny wiszenia na telefonie porady kilkunastu speców i.......[beep]a dalej nie działa.

Zadzwoniłem dzisiaj ok 17-tej odebrała laska opowiedziałem wszystko a ona na to prosze wejść w menu i zakładkę diagnostyka , wybrać informacja o systemie i 2 od dołu STATUS powinna być cyferka 3 a jaka jest.......ja-u mnie 5.......przesle nowe oprogramowanie dzisiaj w nocy......jutro ok godz 16-18-tej zadzwonie do Pana i sprawdzę czy wszystko jest OK. a w ramach rekompensaty mam sobie wybrać 3 premiery filmowe na VOD zadzwonić na infolinię i podać tytuły a oni mi je udostepnią za darmo : :jupi::jupi::jupi::jupi: brawo: :brawo::brawo: takie traktowanie klienta to rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym "pokopał" na forach związanych z platformą n, czytałem że to się sprawdza na krótkich odległościach ( ale ile ma metrów ta krótka odległość??) też się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale ostatecznie kupiłem skrętkę komputerową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że 4-żyłowy. Tutaj opinie speców od sieci są podzielone. Dlatego szukam kogoś, kto sprawdzał na swojej skórze.

 

ja bym "pokopał" na forach związanych z platformą n, czytałem że to się sprawdza na krótkich odległościach ( ale ile ma metrów ta krótka odległość??) też się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale ostatecznie kupiłem skrętkę komputerową

i do dziś masz kłopoty z tym MR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że 4-żyłowy. Tutaj opinie speców od sieci są podzielone. Dlatego szukam kogoś, kto sprawdzał na swojej skórze.

 

ja bym "pokopał" na forach związanych z platformą n, czytałem że to się sprawdza na krótkich odległościach ( ale ile ma metrów ta krótka odległość??) też się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale ostatecznie kupiłem skrętkę komputerową

i do dziś masz kłopoty z tym MR :lol:

 

 

jeszcze mi nie działa ale laska powiedziała że zdiagnozowała przyczynę i jutro już bedzie działać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...