Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie może wietrznie trwac - aż by się chciało zaspiewac :)

na poważnie - jesli w przypadku awarii karty cameleon mieli by wymieniac na karty Conax parowane z dekoderami to będzie szum i podania o rozwiązanie umowy.

Za dużo nas ma karty Cyfry - cameleon - nc+ chyba trochę mysli mam nadzieję :) choc co tego nie jestem pewien jak by powiedział Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie , może komuś uda się na nie opowiedzieć :

 

obecnie mam MR premium na dekoderach ADB , dekoder slave ST 2850 jest moją własnością

 

- chciałbym się przesiąść na MR standard , docelowo maja być 2 slave

 

czy do dekodera slave będę mógł podłączyć dysk na USB ( oczywiście pod warunkiem ze dekoder slave to będzie "mydelniczka" )

 

pozostaje jeszcze kwestia co z "moim dekoderem" czy można go przepiąć na MR STD , jeśli nie to czy odpinając go całkowicie od MR ( wezmę nowe slave )

zostanie jako podstawka pod kwiatek , bo z tego co pamiętam nie chcieli ich odblokowywać , albo czy można wtedy do niego wziąć jakąs ofertę ABO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli......... koniec z camelami........ ładne jaja . iti teraz popłynie :mrgreen:

Seca Mediaguard 4 (Nagravision Merlin/Cameleon) w starej C+ bedzie aktywny do końca czerwca 2015 roku :P ponieważ conax jest tańszy :brawo:

 

a oni już muszą po mału elminować sharing ...

 

nic nie może wietrznie trwac - aż by się chciało zaspiewac :)

na poważnie - jesli w przypadku awarii karty cameleon mieli by wymieniac na karty Conax parowane z dekoderami to będzie szum i podania o rozwiązanie umowy.

Za dużo nas ma karty Cyfry - cameleon - nc+ chyba trochę mysli mam nadzieję :) choc co tego nie jestem pewien jak by powiedział Einstein

No nie jestem pewien tego , sprawdz dokładnie regulamin Nc+ ;) klienci mogą im nakukac a oni jeszcze mogą się zabezpieczyć dodatkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skaja pytałes się o to samo na forum nc+ dostałes odpowiedz ;)

 

dysk 2,5 cala taki laptopowy podpięty w kieszeni usb do dekodera powinien ruszyc bez dodatkowego zasilania. Warto jednak w razie co miec zasilacz do takiego dysku usb.

Dysk 3,5 cala jak do komputera w kieszeni usb podpięty do dekodera tylko z dodatkowym zasilaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu chce się upewnić , wiekszośc osób twierdzi ze nie da się podłączyć dysku do slave

 

pytanie czy biorąc umowę mogę wybrać dekoder do slave i czy przypadkiem nie dostane ADB 5800

 

może nie tyle umowę a dobierając MR i czy można to zrobić w punkcie czy tylko przez BOK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skaja możesz dostac adb5800 do multiroom ;) ja u siostry zrobiłem tak że po 2 miesiącach używania adb5800 poszedłem do aps i krotko zwięzle stwierdziłem że adb5800 gubi sygnał po godzinie i się bardzo grzeje. Powiedziałem że instalacja jest ok bo sprawdzałem inne dekodery na niej i działają. Bez pytania pracownik aps wymienił na adb2851s czyli mydelniczkę tą szarą.

 

Jak wymienisz na multiroom standard to pożycz dysk 2,5 cala na usb podłącz sprawdz i sie przekonasz ;) tylko żeby dysk był czysty bez danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że ten dysk możesz wtedy wykorzystać tylko do nagrywania na dekoderze, dekoder formatuje go tworząc strukturę partycji GDT, zapisane materiały są szyfrowane pod konkretny dekoder. Dysk nie będzie widoczny w systemie windows, będzie widoczny w linuksie ale żadnej partycji nie zamontujesz. Nie będzie można go wykorzystywać do przenoszenia danych i jednocześnie do dekodera. Albo albo...

Oczywiście po formatowaniu w dowolnym systemie będzie działał normalnie jako dysk przenośny ale stracisz wszystkie nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...