Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem ponowić swoje pytanie. Istnieje możliwość dobrania jeszcze jednego białego dekodera jako MR w trakcie trwania umowy? Obecnie posiadam mediabox oraz jeden dodatkowy box. Na infolinii twierdzą że nie mam możliwości, na różnego rodzaju forach informacje są sprzeczne. Może ktoś potwierdzić jak faktycznie wygląda sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Multiroom Standard dekoder główny powinien być włączony cały czas, żeby dekodery dodatkowe mogły odbierać nc+?
Wystarczy, że jest w trybie czuwania, i tak naprawdę nie musi być cały czas bo on pobiera uprawnienia co ok 6 godzin

 

Czy w trybie czuwanie działać będzie nagrywanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Multiroom Standard dekoder główny powinien być włączony cały czas, żeby dekodery dodatkowe mogły odbierać nc+?
Wystarczy, że jest w trybie czuwania, i tak naprawdę nie musi być cały czas bo on pobiera uprawnienia co ok 6 godzin

 

Czy dekoder główny powinien być podłączony do Internetu, żeby dekodery dodatkowe działały?

Pytam, ponieważ dość często pada mi Internet (zwykle na kilka minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

A może chociaż do YouTuba?

EDIT:

OK, już znalazłem YouTube.

Czy jako nagram coś na dysk mediabox+, to jest jakaś możliwość obejrzeć to na dekoderach dodatkowych (które są podłączone z mediabox+ przez Multiroom Standard)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie , przy migracji dobrałem MS z wymianą starego nbox na turbobox i mydełko -dwa dekordery miał dostarczyć kurier i miałem mu oddać swój - teraz się dowiaduje że nic takiego się nie stanie, że przyjdzie najpierw turbo potem po zdzwonieniu drugi - BEZSENS - 2x płacą za kuriera jest tu jakiś sens ? a może bedę mógł odebrac mydło od APS ? miał ktoś taki przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych dodam tylko jeszcze, że tak jak twierdził technik na infolinii nc+ Powerline nie działa na trójfazowym zasilaniu i nie przechodzi przez licznik. Ja podłączyłem na trzech fazach i mam w domku gospodarczym założony dodatkowy licznik (elektroniczny nie indukcyjny) i wszystko śmiga.

Czy podłączyłeś do różnych faz, czy do tej samej?

@SlaWasII do tej samej.

No to sobie odpowiedziałeś dlaczego Ci działa.

Na tej samej fazie będzie śmigać. Jeśli gniazdka będą na różnych fazach, to nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...