Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem dzisiaj MR Premium, skonfigurowałem, wszystko działa. Mam jednak problem: dlaczego na białym nie mogę odtworzyć nagrań z Turbo? Po wejściu w nagranie archiwalne pokazuje mi się, że nagrywanie zostało przerwane z powodu utraty sygnału, a na czarnym działa bez problemu. Nowe nagrania odtwarzają się normalnie. W czym rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o aktualizację.....czy macie nową szate graficzną z NC+ ? czy starą z N ?

Bo ja mam oprogramowanie z 12.12.2012 na czarnym i 07.11.2012 na białym......a miał być niby nowy soft ??

jakie masz dekodery??

bo mam mediabox+ od początku w nc+ a szara mydelniczka od poniedziałku już ma szatę w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o aktualizację.....czy macie nową szate graficzną z NC+ ? czy starą z N ?

Bo ja mam oprogramowanie z 12.12.2012 na czarnym i 07.11.2012 na białym......a miał być niby nowy soft ??

 

Ja mam turboboxa i dwa białe nboxy i ciągle mam szate graficzną z "enki". Mi to tam nie przeszkadza bo ważne że działa wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o aktualizację.....czy macie nową szate graficzną z NC+ ? czy starą z N ?

Bo ja mam oprogramowanie z 12.12.2012 na czarnym i 07.11.2012 na białym......a miał być niby nowy soft ??

 

Ja mam turboboxa i dwa białe nboxy i ciągle mam szate graficzną z "enki". Mi to tam nie przeszkadza bo ważne że działa wszystko dobrze.

 

też mam jeden Turbo i jeden Box i na obydwu stare softy......też mi to nie przeszkadza ale wszędzie bębnią że jest coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z połączeniem MR

Mam 1 główny dekoder turbo + 2 te białe do MR box. MR standard HD.

Sprzęt: Router TP TL-MR3420, do tego mam wpięty modem Huawei E3131 z kartą Aero2 i mam przez wifi laptopa podłączonego do tego.

Do MR dokupiłem 3sztuki TP TL-WR702N. Ustawienia głównego dekodera IP: 192.168.000.112, maska podsieci 255.255.255.000. Kolejny dekoder IP 192.168.000.113, maska podsieci tak samo i kolejny dekoder IP 192.168.000.114 i maska podsieci tak samo jak w tamtych. W ustawieniach dekodera turbo w zakładce Lista dekoderów są obydwa wymienione numery karty klienta i numery conax klienta - wszystko się zgadza. Cały czas wyświetla się błąd MR i nie działają one.

Co mogę jeszcze zrobić żeby zadziałało to :?: W dodatkowych dekoderach nie ma zakładki multiroom, czy ona powinna tam być :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a IP bramki (rutera) wpisałeś w dekoderach ?.

Co z tego że są w jednej sieci jak nie wiedzą z czym się łączyć.

 

Jak robisz kablem to wystarczy IP wspólnej sieci i maska 255.255.255.00

Przez wifi musi być jeszcze podana bramka.

 

Zakładka MULTIROOM musi być na dekoderze głównym (czarnym) na dodatkowych nie musi być.

Na dodatkowych musi być grupa 102.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Migrowałem z C+ do NC+. Dali mi pakiet platinum za 99 zł, dokupiłem za 199 zł mediabox'a. Gośc w punkcie gdzie robiłem migrację powiedział że multiroom będę mógł dokupić później. Dziś dzwonię na infolinię i niespodzianka. NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKUPIENIA

MULTIROOM'a. Paranoja, ludzie o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokupiłeś mediaboxa,tylko wynająłeś.tak samo nie możesz kupic sobie MR,tylko zapłacić za tą usługę.następna sprawa,to nie powinno byc problemu z doborem MR w czasie trwania umowy.jest to opcja.idź do aps. na infolini nigdy nic nie wiedzą i za każdym razem mówią co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na 18 m-cy więc jakbym płacił co miesiąc to wyszło by 49+(18*10) = 229, więc jednak drożej. Dzięki za info, uspokoiłem się, idę w poniedziałek do punktu jak się nie da dokupić multiroom'u (cały czas chodzi mi o Multiroom Standard HD, ten za 10 zł/m-c to dopiero będę to dopiero będą jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a IP bramki (rutera) wpisałeś w dekoderach ?.

Co z tego że są w jednej sieci jak nie wiedzą z czym się łączyć.

 

Urządzenia w tej samej sieci komunikują się po warstwie drugiej czyli adresach fizycznych MAC i brama tutaj nie ma najmniejszego znaczenia więc nie pisz głupot jak się nie znasz. Brama jest potrzebna w przypadku dostępu do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na 18 m-cy więc jakbym płacił co miesiąc to wyszło by 49+(18*10) = 229, więc jednak drożej. Dzięki za info, uspokoiłem się, idę w poniedziałek do punktu jak się nie da dokupić multiroom'u (cały czas chodzi mi o Multiroom Standard HD, ten za 10 zł/m-c to dopiero będę to dopiero będą jaja.

 

spoko.myślałem,że na 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a IP bramki (rutera) wpisałeś w dekoderach ?.

Co z tego że są w jednej sieci jak nie wiedzą z czym się łączyć.

 

Urządzenia w tej samej sieci komunikują się po warstwie drugiej czyli adresach fizycznych MAC i brama tutaj nie ma najmniejszego znaczenia więc nie pisz głupot jak się nie znasz. Brama jest potrzebna w przypadku dostępu do internetu.

 

 

tak...to połącz bez tego MR przez ruter z dostępem obydwu dekoderów do internetu i potem pogadamy ;)

 

Wiem bo też tak mam .

 

A tak serio to może uzasadnij swoją wypowiedz bo takie mądrowanie nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowie kiedy wreszcie dostanę ten zakichany soft dla białego dekodera? Niby działa, kanały mogę oglądać, na czarnym soft dla multi się zainstalował, ale na białym nadal nie mogę oglądać nagrań ani VoD. Jak w czarnym wchodzę w oprogramie multiroom to pokazuje, że soft dla białego już jest gotowy do zainstalowania, ale jak wyszukuję na białym to żadnej aktualizacji nie ma. Porąbany ten MR na maxa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...