Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam standard ale dali mi nie BOX+ a NEWBOX+.

Po czasie uważam, że to te same dekodery tylko różnią się oprogramowaniem a w zasadzie miały się różnić bo pewnie nie zdążyli na czas i teraz ludzie mają takie problemy.

Bo BOX+ z założenia miał być dla rozwiązania MR Premium. Myśle, że właśnie czekamy na aktualizację softu w mydelniczce (NewBOX+)... ile to potrwa ... ? a kto to może wiedzieć... ;/

PS. BOX+ (mydelniczka do MR premium) i NEWBOX+ (do MR standard) rozróżnia się poprzez kod kreskowy...

Tyle wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mops50 pisałem już o tym kilka dni temu mam ten sam problem jestem po kilku trzech telefonach na infolinie. Czarny ma uprawnienia do całej mojej oferty na srebrnych dziadostwach nie ma uprawnień i nie mogą się połączyć z czarnym. Jutro o 9 rano mija 48 godzin oczekiwania tyle wynosi maks. ale u mnie to już drugi raz. Teraz mam obiecane że jak zrobią w tych 48 godzinach to zadzwonią do mnie czekam i zobaczę jak nie zadzwonią to rano atakuję.

 

mam to samo i też czekam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox jest na dole w salonie a box na górze w sypialni.

Podpięte są przez wifi do tej samej sieci lokalnej. Jestem pewny, że są skonfigurowane poprawnie. Dodam, że próbowałem je połączyć dla sprawdzenia kablem ethernet i też nie działa...

 

Jeśli bezpośrednio dekoder-dekoder do kabel sieciowy musi być skrosowany, jak przez router to normalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox jest na dole w salonie a box na górze w sypialni.

Podpięte są przez wifi do tej samej sieci lokalnej. Jestem pewny, że są skonfigurowane poprawnie. Dodam, że próbowałem je połączyć dla sprawdzenia kablem ethernet i też nie działa...

masz zle siec zrobiona a kablem zlym podpinasz dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie dekodera mediabox+ Migrowalem do nc+ ale narazie z przyczyn technicznych nie moge wymienic moich starych pace pvr 500gb na te nowe wynalazki. Czy jak juz sie zdecyduje na wymiane to czy bede mogl wymienic zlomki na 2 mediaboxy+ ? Kolejne pytanie czy bede mogl je podlaczyc ze soba za pomoca wifi wiadomo ze do dekodera w salonie podlacze kabel internetowy z rutera ale nie mam za bardzo mozliwosci podlaczyc drugiego dekodera kablem (ratuje mnie tylko wifi) , czy bede musial cos od nich dokupic czy ten dekoder ma juz wifi wbudowane? Kolejna sprawa ktora sie troche martwie, to ze jak juz te dekodery pozpinam i popodlaczam do internetu to czy mnie nie (namierza) bo mieszkam w norwegii.... aaa i czy ten nc+go bedzie mi dzialac za granica ? Dziekuje i pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem z n jakiś czas temu, teraz mam C+Platinum+HBO, da radę wziąć teraz MR Standard? I ile kosztuje aktywacja drugiego boxa?

tez mnie to bardzo interesuje czy podczas trwania umowy mozna dobrac multiroom i jaki jest jego koszt. Pawop na jakich warunkach przeszedles. moze byc na pw. jaki dekoder i czy placisz placiles za niego ;) dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal mi was panowie,naprawdę.jak sobie pomyślę,że i mnie kiedyś to czeka,to odrazu odechciewa mi się tego pseudo MR.oby cameleonki jak najdłużej śmigały.........

 

nie martw się jak Ty będziesz przechodził do nc+ to ja akurat zakończę przewód doktorski z MR więc dam ci szybki i treściwy wykład... :D ( za darmoche )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Fulla, potem dobrałem nSeriale, a na początku roku Cinemax (seriale Hauted i Banshee :D) ostatni rachunek był 108 z groszami. Dostałem C+Platinum za 129. Od początku miałem nBoxa Turbo, także nic nie płaciłem za aktywację przy migracji, ani nie płacę za dzierżawę.

 

 

Coś nie tak z tym MR od nki? Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox jest na dole w salonie a box na górze w sypialni.

Podpięte są przez wifi do tej samej sieci lokalnej. Jestem pewny, że są skonfigurowane poprawnie. Dodam, że próbowałem je połączyć dla sprawdzenia kablem ethernet i też nie działa...

masz zle siec zrobiona a kablem zlym podpinasz dekodery

 

jasnowidz ? - nie zamierzam udowadniać tutaj Ci i opisywać mojego podłączenia bo wiem, że jest ok (wina na 100% leży po stronie złego softu w dekoderach)zwłaszcza, że przeczytałem na ten temat "pół internetu" :)

mało tego za miesiąc śmiało mogę się doktoryzować jak niektórzy tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kiedy bedzie nowe oprogramowanie nie wie nikt ...

niby jest a dekodery sie nie akualizuja - dziś pan na infolinii wmawiał mi, że owszem jest nowy soft i pmój to ierwszy taki przypadek, że dekoder nie chce pobrać (oni ponoc sami nic nie wysyłają)... jak można tak kłamać ludzi!

dzień wcześniej Pani mi mówiła bym podał jej wszystkie dane dekoderów nr kart conaxow itp to ona to przekaże i następnego dnia dział techniczny wyśle mi nowy soft...

wiem ze odbije sie to na Nas ale chce by UOKiK do [beep] im potężną karę!

pozdrawiam posiadaczy NewBox+ :) czekamy na soft!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to samo laska powiedziała mnie. I jeszcze mi tłumaczyła że w MENU --> DIAGNOSTYKA --> INFORMACJA O SYSTEMIE --> STATUS na głównym deko jest 3 to na dodatkowych też musi być 3 ( ja mam 5 a to jest od MR premium - podobno) musze czekać na nowy soft który jest wysyłany od kilku dni ale jakoś do moich deko nie dochodzi... :( zaczynam się troche wkur...ć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podawajcie może, z jakiego typu moltiroomem macie problem. Czytając posty, narzuca mi się spostrzeżenie, że to mr. standart nastręcza więcej problemów. U mnie (mr. premium) cała instalacja przebiegła bezproblemowo. Czarny podłączony kablem LAN do routera, biały podobnie i wszystko "hula". Dziwi mnie fakt, że nie macie w mediaboxie w ustawieniach multiroomu, opcji pobrania oprogramowania dla białego dekodera. U mnie jest taka możliwość.

Macie mydelniczki białe, srebne? W nowych pudełkach ale jeszcze z logo "n" na dekoderze?. Może mają w APS różne modele i w tym tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...