Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mops50 pisałem już o tym kilka dni temu mam ten sam problem jestem po kilku trzech telefonach na infolinie. Czarny ma uprawnienia do całej mojej oferty na srebrnych dziadostwach nie ma uprawnień i nie mogą się połączyć z czarnym. Jutro o 9 rano mija 48 godzin oczekiwania tyle wynosi maks. ale u mnie to już drugi raz. Teraz mam obiecane że jak zrobią w tych 48 godzinach to zadzwonią do mnie czekam i zobaczę jak nie zadzwonią to rano atakuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

dziś byłem w punkcie nc+ chcąc przedłużyć umowę ponieważ aktualnie mam na czas nieokreślony. Zależy mi na MultiRoom opcja Platinum 119zł na 3 TV dwa mają być podłączone przez Wfi tak więc Pani daje mi go za 99zł za to że jestem klientem i mówi że potrzebuję dekoder turboBOX+ i 2x dekoder BOX+. Teraz pytanie brzmi jak to wszystko podłączyć. Posiadam internet radiowy w pokoju mam router z tego co wiem to musi on mieć access point ? dekoder główny czyli turboBOX+ bezpośrednio podłączam z routerem kablem lan ? i jeszcze potrzeba mi dwa adaptery wfi dla 2 tunerow dobrze rozumiem ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w multiroom Standard przy połączeniu dekoderów z wykorzystaniem routera przewód Ethernet wychodzący z routera do "białego" dekodera może być "skrosowany" ? (Obecnie dekodery mam połączone kablem skrosowanym, a chciałbym podpiąć do dekoderów sieć internetową aby wykorzystać ofertę netVOD). Musze wymienić kabel na nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjował ktoś za 0zł MR na 2 kartach taki jaki był w C+? Jaka jest jego cena standardowa obecnie?

Ja tydzień temu migrowałem z cyfry+ do nc+ na multiroomie cyfry ( 2 karty ). Wynegocjowalem multiroom za 0 zł przy pakiecie platynowym za 99zł. Poniważ mam dwa własne dekodery hd, to za nie nie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu d..a mam czekać do 21-ej na aż przeslą nowe oprogramowanie :(

 

Ja im nie wierze już....

 

Czy ktoś mnie oświeci i powie czy jest szansa, że w końcu moje dekodery (mediabox i newbox) w końcu dostaną nowe oprogramowanie przy pomocy aktualizacji?! Być może wystarczy zaktualizować jeden ale który to nie wiem bo podczas dwóch rozmów każdy konsultant twierdził co innego... Poziom wsparcia i uczciwości ze strony konsultantów jest żenujący. Kłamią i wygadują brednie...

Może ktoś był w podobnej sytuacji i pomoże...

PS Posiadam czysto teoretycznie póki co MR Standard - MediaBox i mydelniczke. Dekodery się nie widzą - MR skonfigurowany na 100% poprawnie.

Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam towarzyszy niedoli.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...