Skocz do zawartości

Najgorszy kanał roku 2021


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje typy do najgorszego kanału roku 2021:

Telewizja:
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls (za wieczne puszczanie powtórek swoich seriali)
2 - Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka
3 - Najgorszy kanał sportowy - TVP Sport
4 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - BBC Earth

5 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - TVN Style
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - TeleToon+
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Nie mam zdania
9 - Najgorszy serwis VOD - Canal+ Online
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce (nie może to być kanał niekodowany w przekazie satelitarnym) - Nie mam zdania
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Nie mam zdania

12 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2021 roku - Nie mam zdania

13 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info

 

Radio:
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Nie mam zdania
2 - Najgorsze radio polskie w Internecie - Radio Eska 
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM; może być paczka stacji radia internetowego) - Nie mam zdania
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Nie mam zdania

5 - Najgorsze religijne radio polskie - Radio Maryja
6 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Nie mam zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1
2 - Najgorszy kanał filmowy - TVP Seriale
3 - Najgorszy kanał sportowy -  Extreme Channel
4 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Adventure
5 - Najgorszy kanał lifestyle'owy -  CBS Reality
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - MiniMini+
7 - Najgorszy kanał muzyczny -  Eska TV
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - TVP VOD
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce (nie może to być kanał niekodowany w przekazie satelitarnym) - 
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVC
12 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2021 roku - Antena
13 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio 
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - Radio Eska
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM; może być paczka stacji radia internetowego) - Halo Radio
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Polskie Radio Program 3
5 - Najgorsze religijne radio polskie - Radio Maryja
6 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - wstrzymuję się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja:

1. Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVC,

2. Najgorszy kanał filmowy - Cinemax (dobrze, że z niego zrezygnowałam),

3. Najgorszy kanał sportowy - Extreme Sports,

4. Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (co ten kanał ma wspólnego z historią to ja nie wiem),

5. Najgorszy kanał lifestyle'owy - E! (to już nie ten sam E! co był kiedyś, obecnie więcej tam Kardashianek niż ciekawych programów), 

6. Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD (od wielu lat tam nie ma żadnych fajnych bajek mam nadzieję, że po uruchomieniu Disney+ kanał zniknie z Polski),

7. Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV (od kiedy zmniejszyli ilość starych piosenek disco polo),

8. Najgorsza paczka filmowa premium - Cinemax,

9. Najgorszy serwis VOD - Player,

10. Kanał, który nie powinien pojawić się w mojej platformie - TV Okazje,

11. Kanał, który powinien być zlikwidowany w mojej platfomie - Antena/Silver TV,

12. Najgorszy kanał wprowadzony w 2021 - Antena/Silver TV, 

13. Najgorszy kanał informacyjny - nie mam zdania, ponieważ ostatnio dla mnie wszystkie sieją tę samą propagandę,

 

Radio:

1. Najgorsze polskie radio emitowane w moim miejscu zamieszkania - Radio Maryja,

2. Najgorsze radio w internecie - nie mam zdania,

3. Najgorsze radio nadawane wyłącznie przez internet - nie mam zdania,

4. Najgorsze polskie radio nadawane w systemie satelitarnym - Radio Jasna Góra,

5. Najgorsze radio religijne - Radio Maryja, 

6. Najgorsze lokalne radio - nie mam zdania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN
2 - Najgorszy kanał filmowy - FilMax
3 - Najgorszy kanał sportowy - Fightklub
4 - Najgorszy kanał popularnonaukowy -  Fokus TV
5 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - TLC
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Eska TV
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - Netflix
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce (nie może to być kanał niekodowany w przekazie satelitarnym) - 
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - 
12 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2021 roku - 
13 - Najgorszy kanał informacyjny -  TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TELEWIZJA:

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Tele 5
2 - Najgorszy kanał filmowy - FilmMax
3 - Najgorszy kanał sportowy - Fightklub
4 - Najgorszy kanał popularnonaukowy -  History HD
5 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - TLC
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Teletoon+
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - nie ma
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce (nie może to być kanał niekodowany w przekazie satelitarnym) - Antena TV
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - nie ma
12 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2021 roku - Antena TV
13 - Najgorszy kanał informacyjny -  Polsat News 2

 

Radio:

1. Najgorsze polskie radio emitowane w moim miejscu zamieszkania - Eska

2. Najgorsze radio w internecie - Eska

3. Najgorsze radio nadawane wyłącznie przez internet - nie mam zdania,

4. Najgorsze polskie radio nadawane w systemie satelitarnym - PR 4

5. Najgorsze radio religijne - nie mam zdania

6. Najgorsze lokalne radio - Gra Toruń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Tele 5
2 - Najgorszy kanał filmowy - Filmax
3 - Najgorszy kanał sportowy - Extreme Sports
4 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - brak

5 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - brak
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network
7 - Najgorszy kanał muzyczny - brak
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - CDA
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce (nie może to być kanał niekodowany w przekazie satelitarnym) - brak
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak

12 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2021 roku - brak

13 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - brak
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM; może być paczka stacji radia internetowego) - brak
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - brak

5 - Najgorsze religijne radio polskie - Radio Maryja
6 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec głosowania. Nadeszła wielka chwila, by ogłosić wyniki naszego corocznego antyplebiscytu Najgorszy kanał roku 2021.

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 (8 ), TVC (5), TVN (3), Polsat (2), Tele5 (2), TVP2 (2), Antena (1), Polonia 1 (1), Puls 2 (1), TV Puls (1), głos nieważny (1)
2 - Najgorszy kanał filmowy - Filmax (9), TVP Seriale (7), Stopklatka (2), AMC (1), AXN (1), Cinemax (1), Comedy Central (1), FilmBox Action (1), Polsat Seriale (1), TVN Fabuła (1), głos nieważny (1)
3 - Najgorszy kanał sportowy - Fight Box (7), Extreme Sports (5), Fightklub (3), Sportklub (3), TVP Sport (3), Golf Channel (1), nSport+ (1), Polsat Sport (1), głosy wstrzymujące (2)
4 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (8 ), Discovery (5), Adventure (2), TVP Dokument (2), BBC Earth (1), CBS Reality (1), CI Polsat (1), Discovery Historia (1), Fokus TV (1), National Geographic (1), głos wstrzymujący (1)
5 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - TVP Kobieta (6), TLC (5), Active Family (3), TVN Style (2), E! (1), HGTV (1), Home TV (1), Lifetime (1), Polsat Cafe (1), głosy nieważne (3)
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network (6), TeenNick (3), Top Kids (3), Disney XD (2), MiniMini+ (2), TeleToon+ (2), Da Vinci (1), Disney Channel (1), TVP ABC (1), głos wstrzymujący (1)
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV (13), Eska TV (7), 4fun TV (2), Power TV (1), Stars TV (1), Vox Music TV (1), głosy nieważne (2)
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (22), Canal+ (2), HBO (1), głos wstrzymujący (1)
9 - Najgorszy serwis VOD - Filmbox+ (4), CDA [Premium] (3), Netflix (2), Polsat [Box] Go (2), Viaplay (2), Canal+ Online (1), Domowa Wypożyczalnia Filmów (1), Player (1), TVP VOD (1), głos wstrzymujący (1)
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce (nie może to być kanał niekodowany w przekazie satelitarnym) - Filmax (4), TVP Kobieta (2), History (1), Music Box Polska (1), News 24 (1), TVC (1), TVP HD (1), TVP Moto (1), głosów nieważnych (5)
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Info (8 ), Antena (2), TVC (2), 4fun TV (1), Polsat Play (1), Polsat News 2 (1), TVN24 (1), TVP HD (1), TVP Kobieta (1), głosy nieważne (3)
12 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2021 roku - Antena (9), TVP Kobieta (5), głosów nieważnych (6), głos wstrzymujący (1)
13 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info (13), TVN24 (3), Polsat News (2), wPolsce PL (1)

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja (11), PR24 (1), PR Jedynka (1), PR Trójka (1), Radio Elbląg (1), Radio Eska (1), Radio Gdańsk (1), RMF FM (1), RMF Maxxx (1), głos nieważny (1)
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - Radio Eska (4), Radio Maryja (3), PR Czwórka (2), PR Trójka (1), Radio Elbląg (1), Radio Impuls (1), Tok FM (1), głos wstrzymujący (1)
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM; może być paczka stacji radia internetowego) - Halo Radio (2), Open FM (1), Radio Praga (1), RMF ON (1), Tuba FM (1), głos nieważny (1), głos wstrzymujący (1)
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - PR Trójka (3), Radio Jasna Góra (2), Radio Maryja (2), Meloradio (1), PR24 (1), PR Jedynka (1), PR Dwójka (1), RMF FM (1), RMF Maxxx (1), głos nieważny (1), głos wstrzymujący (1)
5 - Najgorsze religijne radio polskie - Radio Maryja (18 ), Radio Orthodoxia (1), głos wstrzymujący (1)
6 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Weekend (2), Norda FM (1), Radio Elbląg (1), Radio Fara (1), Radio Fiat (1), Radio Gra (1), Radio Kujawy (1), Radio Ostrowiec (1), Radio Profeto (1), Radio Silesia (1), Radio Szczecin (1), głosy wstrzymujący (2)

 

Głosowało 28 naszych użytkowników. Na kolejną edycję antyplebiscytu zapraszamy już za 11 miesięcy.

 

NOTKA: W nawiasie kwadratowym uwzględniam odpowiednik premium w kategorii nr 9 dla sekcji TV. W kategorii nr 12 dla tej samej sekcji nie mogę uznać kanału Filmax, gdyż został wprowadzony w roku 2020.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...