Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeżeli trafisz na jakiś dobry APS i jeśli w magazynie będą mieć oba dekodery HD, to pewnie będziesz mógł sobie wybrać;

2. A jeśli trafisz na jakiś "gorszy" APS, to możliwe, że wcisną ci taki dekoder, którego ty byś nie chciał otrzymać, mimo, że mieliby inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Od dłuzszego czasu jestem juz na umowie na czas nieokreslony. W czerwcu zakupiłem dekoder HD. Czy jest możliwość zerwania umowy i zawarcia nowej, bez konieczności zakupowania nowego dekodera? Czy np przyślą mi nową kartę i wystarczy aktywacja dekodera na nowo? I czy ewentualnie mógłbym zmienić pakiet na wyższy a jestem posiadaczem familijnego. Nie mam pojęcia jak to wygląda, więc proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już przekonany o tym aby wymienić złoma Echostara na Samsunga HD :D W związku z tym mam trzy pytania:

 

 

1. Czy jak zadzwonię do BOK to wtedy będę miał wybór dekodera HD ? Czy lepiej pójść do APS-u ?

2. Czy zalecane jest wzięcie zestawu antenowego HD ?

3. Po umowie na czas podstawowy za wymianę zapłacę 299 zł + (ew. zestaw HD) + koszty wysyłki (przez BOK)

 

Z góry dziękuję za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Raczej wyboru nie będzie, niezależnie co zrobisz.

2. Nie jest to konieczne. Zależy od wielkości anteny której używasz (HD są po prostu większe).

3. Cena zależy od pakietu. Familijny, lub Familijny i HBO = 299zł. Wyższe 199zł.

 

I dalej....

 

Kurier przywozi dekoder z umową. Możesz też iść do APS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie 4 * 6zł = 24 zł * 6 = 144 zł (nie liczę HBO HD) super :)

 

u mnie w APS-ie jest sporo Samsungów DSB H370G a mało Echostara HD !!! Niedługo wymieniam na HD tego złoma DSB 717

 

 

 

 

no i bardzo dobrze ludzie mało sobie chwalą Echostary wolą Samsungi widać to u nas, nawet jak ja montuje komuś CP to większość w punkcie wybiera Samsungi no bo co tu ukrywać są o niebo lepsze od Echostarów (osobiście nie polecam dekoderów firmy Echostar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły nie są znane, jeszcze nie teraz. Będzie zawiadomienie, to poprawię pierwszy post.

Skąd mam info nie powiem :) Możesz tylko się domyślać, że informacje są prawdziwe.

 

Start promocji najprawdopodobniej we wtorek.

 

Mam już wszystkie nowe promocje kompletne. Zeedytuję post w odpowiednim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan masz rację, autor tego wątku robi kawał bardzo dobrej roboty. Czerwony kolor można dopuścić w pierwszym poście tego wątku. Nie byłbym jednak sobą, jakbym nie przypomniał, że kolor czerwony zarezerwowany jest dla Administracji\Moderacji :> Proszę się tego trzymać w kolejnych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeedytuję - firefox podkreśla. Neologizmy też są w języku polskim :)

Czerwony kolor znam na pamięć z tablicy [#FF0000], więc go używam :curious: . W głównym poście, już edytowanym będzie go mniej lub wcale. Ale to dopiero w poniedziałek lub wtorek. 1/3 posta (bazowego) już zeedytowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...