Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zamówić film 2012 a tu się nie da, bo pisze ''chwilowo niedostępny'', czyżby nie nagrał się na dysk?

 

Zablokowali go bo pewnie są z nim problemy. U mnie też jest ten komunikat (chyba od wczoraj). Pozdrawiam.

 

Pobrałem uprawnienia 2012 ale film się "tnie" i są przeskoki kilkuminutowe, także tyle się go naoglądałem.

 

Chyba dlatego niedostępny, nawet przy składaniu reklamacji nic nie musiałem tłumaczyć , powiedziałem że chodzi o film 2012 i od ręki została przyjęta i zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać najwięcej filmów będzie na HBO, na nFilmie raczej żadnych filmów nie będzie (no chyba, że z tej puli niewiadomych), ale to spowodowane jest tym, że chyba filmów Paramountu, Dreamworks i MGM nie ma na C+ VoD.

Cyfra zrobiła w ten sposób, że podpisała umowy na VOD z wytwórniami, których nie ma w C+ (poza małymi wyjątkami typu Kino Świat). W związku z tym większość filmów będzie na HBO (Disney i Sony) oraz na nFilmach (Paramount i Dreamworks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, niedawno dostałem od cyfry dekoder pace hd i wczoraj postanowiłem zamówić sobie film z vod. Zamówiłem go o godz.23 a dopiero dziś o 13 dostałem uprawnienia do niego. Czy zawsze to tak długo trwa? Nadmieniam, ze posadam konwerter typy twin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zawsze trwało to 5 sekund, ale po uprawnienia do ostatnio wypożyczonego filmu musiałem dzwonić - zamówiłem film ok. 22.30, a do 15.00 następnego dnia nic. Dopiero po telefonie na infolinię pomogło. Zaznaczam, że wysłałem dwa maile. Oczywiście uprawnienia trwały 48 h od momentu zamówienia przez ICA, a nie od momentu otrzymania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem przez ICA jeden z filmów z kolekcji VOD, ale uprawnienie do tego filmu nie zostały mi przesłane, zadzwoniłem więc na infolinię, konsultant przesłał ponownie uprawnienia, dopiero wtedy film był dostępny do obejrzenia, nie wiem dlaczego tak jest że niby przez ICA można odblokować film, ale ta funkcja nie działa.

 

Przy okazji zapytałem się go w kiedy będzie dostępny film 2012, to powiedział że plik jest przygotowany i będzie wysłany w przyszłym tygodniu, a czy będzie tak jak mówił, to się dopiero okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze nigdy uprawnienia normalnie się nie pobrały. Zawsze zamawiałem film przez ICA. Później musiałem pisać maile żeby przesłano uprawnienia ponownie i zawsze działało. A ostatnio i to nie pomogło. Dopiero telefon do Cyferki poskutkował i w trakcie rozmowy uprawnienia pobrały się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam.W piątek zadzwoniła do mnie pani że mam do końca roku HBO Digital. za free.Teraz moje pytanie.Dziś jest wtorek i nadal żadnej pozycji nie mam dostępnej z owego HBO Digital.Ile czasu to się ściąga i w jakich godzinach.Oczywiście dekoder musi być wyłączony.Dekoder to PVR 500GB ale to chyba nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki komunikat pokazuje się, kiedy wchodzisz na daną pozycje ?!

 

Jeżeli karta nie otrzymała uprawnień, to podgląd pozycji filmowej w prawym górnym

rogu będzie niedostępny i pojawi się komunikat USŁUGA NIEAKTYWNA - telefon do CTA

 

Jeżeli karta otrzymała już uprawnienia HBO DIGITAL, ale film nie został jeszcze

nagrany na twardym dysku dekodera, to pojawi się komunikat AUDYCJA JESZCZE

NIEDOSTĘPNA - sprawdzić ustawienia w menu, które były wałkowane setki razy - najlepiej również telefon do CTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawienie w menu dekodera powinno być default'owe - żeby skrócić, musi być ustawiony " satelita - HOTBIRD " ; reszta parametrów ustawi się bądź będzie ok

 

ustawienie typ konwertera w menu dekodera to najprościej pisząc informacja ile kabli antenowych FIZYCZNIE dochodzi do dekodera, a nie jaki rodzaj konwertera masz zamocowany - także z pewnością zmienić musisz w menu [ 7 : 1 : ok : B ] na pojedynczy

 

i przy tej konfiguracji [ soft 129 oczywiscie ] dekoder bedzie filmy na dysk ściągał - daj dekoderowi troche czasu i powinienieś mieć upragnione HBO digital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...