Skocz do zawartości

Pakiet MINI Max


maxi76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uważam ze pakiet mini max to kolejne glupie posunięcie cp
Głupim posunięciem było utworzenie klonów TVNów, mam tu na myśli głównie Polsat Cafe i Polsat Play, które w głównej mierze przyczyniły się do powstania tego "Mini Max". Moim zdaniem pomysł kiepski, choć dla przyszłych klientów (głównie chętnych zostania abonentem pakietu Mini) bardzo atrakcyjna oferta. Podpisując umowę z operatorem na 36 miesięcy, przez rok nie będą płacić abonamentu, a później spokojnie sobie przejdą na "Mini" i będą opłacać tylko tę ofertę. Wątpię, aby sam pakiet "Mini Max" cieszył się jakimś szczególnym zainteresowaniem, najwięcej klientów i tak będzie wybierać albo "Mini", albo "Familijny" i wyższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozostaniesz przy tym pakiecie dłużej niż rok, czy chodzi Ci tutaj tylko o promocję (wyżej opisałem) i potem sobie przejść na "Mini" :?: Na pewno większego zainteresowania "Mini Max'em" niż pakietem "Mini" czy Familijny" nie będzie... Nie liczę tutaj osób, którzy chcą tylko skorzystać z promocji, a ich celem jest sam "Mini".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najblizszym mi punkcie sprzedazy do tej pory sprzedal sie chyba 1 lub 2 pakiety minimax. Dla mnie to nieporozumienie z wielu wzgledow:

 

dla sprzedawcy:

1) prowizja taka sama jak przy mini

dla sprzedawcy i klienta

2) cena dekodera 149zl + 50 antena to porażka. jak mozna promowac tani pakiet oferując wysróbowaną cenę za sprzęt. Przeciez nie kupią go milionerzy, tylko osoby, ktore maja mini a chcialy by ten nudny polsat sport, a familijny to dla nich za drogo.

jak się przeliczy, to te 149zł sprawia, ze abonament wzglednie tani, staje się malo znaczącym wydatkiem przy wysupłaniu 200zl na zestaw.

3) brak mozliwosci wyboru dekodera. dekoder mini, to "nagorszy dekoder na rynku". A trzeba go wziąć. Jesli ktos sie zna na sprzęcie to 3x się zastanowi czy nie wziąć familijnego na rok z innym dekoderem za nawet 3x nizsza cenę niz tutaj.

4) umowa na 3 lata. bez urazy, ale nie znam osoby, która mając do wyboru umowę krótszą i dłuższą przy tej samej opłacie, wzięła by dłuższą. 3 lata to szmat czasu. Dla CP to chyba nic strasznego. Taki klient stanie w miejscu na 3 lata.

5) gratis 12 miesięcy. Naiwny kliencik przychodzi do salonu i pyta "o to co tam w telewizji reklamują, ze bez oplat 12 miesiecy". Jak przedstawic mu tą ofertę? "tak. 12miesiecy za darmo, ale umowa na 36". tu następuje albo cisza albo yyyyyyyyyy. do tego cena i wybór dekodera, która przy takim małym szicie zwala z nóg. Do tego płaci się 20zł za 22 kanały z czego 11 jest darmowych. Bez urazy, ale jedynym odbiorcą takiej oferty będzie albo człowiek znudzony albo głupi.

 

Trudno porównywać ofertę TNK do MiniMax. Seriali nie oglądam więc na polsacie mi zbywa. Analogicznie Polsat Sport. Nie ma nic exkluzywnego i ponadprzeciętnego, ale CP reklamuje to jako najlepszy polski kanał sportowy. Wolę ligę mistrzów w nsport i tvpsport niż riplej za riplejami w PS.

 

Oferta chybiona o sporo. A biorąc pod uwagę, żę familijny jest na rok - chyba lepiej wziąć familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini Max to kolejny dowód ze CP ma gdzies swoich abonentów i chce tylko jak najwięcej zedrzeć z nich.Kanały Polsatu,ktore umieszczono w tym pakiecie powinny byc w pakiecie mini z conajmniej dwóch

powodów:pakiet mini musi byc nieco wzmocniony aby byl konkurencją dla TNK a te kanały miałby trochę większą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder SAMSUNG DSB-305G zalega mi w szafie, bo skończyła mi się umowa( pakiet RM). Czy jak go odkurzę to będę mógł opłacać na niego pakiet MINI? ( nie chcę wiązać się z nimi kolejną umową). I co trzeba zrobić by opłacić sobie cały rok z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder SAMSUNG DSB-305G zalega mi w szafie, bo skończyła mi się umowa( pakiet RM). Czy jak go odkurzę to będę mógł opłacać na niego pakiet MINI? ( nie chcę wiązać się z nimi kolejną umową). I co trzeba zrobić by opłacić sobie cały rok z góry.

 

 

niestety Twój samsung dalej będzie w szafie bo:

1-polsat paruje karty z dekoderem co można jeszcze zrozumieć.

2-paruje tez pakiety z dekoderem [czytaj badziewiem] czego juz zrozumieć nie sposób

- nawet gdybyś mial całą szafę dekoderów MINI to i tak następny [przymus] trzeba wziąść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet mini nie jest przypisany do danego modelu dekodera i po okresie umowy, która została wypowedziana, można, kontaktując się z infolinii uzyskać najmniejszy z pakietów na ten dekoder. Kiedyś do pakietu mini były dekodery e717 i s305g więc wpływ modelu na pakiet jest znikomy. Ot dobra wola CP, czyli kiedy wyślą porozumienie.

 

Poza tym przecież nawet dziś można wziąć dekoder s305 i e717 do pakietu mini - koszt dekodera 299, wiec 2x wiekszy niz mini i 6x wiekszy niz dzierżawa. Moze nie we wszystkich apsach sie o tym mowi i od razu proponuje sie "najgorszy dekoder na rynku" do "najtanszego pakietu na rynku" sądząc, że nikt normalny (inteligentny) nie zaplaci 300zl za inny model dekodera do tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są najgorsze dekodery ale nie pakiety [ja jestem zainteresowany tylko polsatem i polsatem sport].Dlatego interesuje mnie minimax.

Mam echostara po umowie z polsatem.Dzwoniłem do bok-odpowiedz tylko z MINI.Chciałem moduł-cena bez znaczenia tez

nie jest to możliwe.Chcialem dekoder z dyskiem tez nie. Nie chcialbym

nagrywać polsatu na stary magnetowid .Mam cyfrę + ,N i jestem przyzwyczajony do oglądania nagranego programu w jakośći takiej w jakiej był nadawany.Dekoder MINI[i wszystkie bez wyjścia cyfrowego] nie dają takiej możliwośći-z cyfrowego sygnału następuje zamiana na analog i w tv lcd z analogu na cyfrę.Tylko moduł rozwiązuje problem i myślę że

takich osób jak ja znalazło by się więcej.Polsat nas olewa -polsat nie ma kasy.

Sumując-tylko C+ rozwiązala sprawę sprzętu elastycznie i inni nadawcy powinni brać przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie jest hodzi o ten pakiet mini max czy jest mozliwosc jednorazowej wplaty np za pakiet famulijny a w nastepnym miesiac u powrot znowu do pakietu mini max bo jest chodzi o pakiet mini to tego nie ma

ajesli chodzi o zawartosc tego pakietu to po uplwie roku tego kanały co tu sa teraz przejda do mini a tu pojawia sie nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...