Skocz do zawartości

Jak wygląda wasz dzień z telewizorem?


Kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem rozpocząć luźną dyskusję o tym jak wygląda wasz dzień z telewizorem? Ja generalnie jak mam czas do 20 i akurat telewizor jest wolny (syn czasem ogląda bajki) to oglądam "Co ludzie powiedzą", programy na Canal+ Domo lub HGTV, mecze piłki nożnej lub polskie, stare seriale lub filmy. Po 20 wkracza Netflix i oglądamy z żoną po 2, 3 odcinki seriali, ewentualnie Player lub HBO Go. Potem znowu na łatwiejsze zaśnięcie Canal+ Domo lub HGTV.

 

Przy weekendzie oglądam piłkę nożną, piłkę ręczną i jak jest sezon  to sporty zimowe. Wieczorem jak zawsze Netflix. :P Ogólnie przy telewizji spędzam niewiele czasu chociaż często coś brzdąka w tle. Takie mam odczucia, że fizycznie brakuje czasu i chęci na telewizję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam czas to sport.Głównie tenis i piłka nożna ale horyzonty mam znacznie szersze w tej kwestii.Jak nie ma nic ciekawego to jakiś odcinek serialu.Absolutnie żadnych programów propagandowych nazywanych dla zmyłki "informacyjnymi".Sam gram w lidze tenisa stołowego i sporo czasu poświęcam na treningi,mecze i turnieje.W sezonie jeszcze tenis ziemny ale amatorsko i głównie deble bo lata już nie te  na takie obciązenia organizmu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzień z telewizorem zazwyczaj zaczyna się przed godziną 6 rano z powodu pobudki na autobus do Liceum, po powrocie do domu około godziny 16 włączam kanał Canal+ Kuchnia zobaczyć, co ciekawego tam "pichcą", wieczorem siostra przychodzi na godzinę pooglądać Nickelodeon, przez resztę wieczoru oglądam Discovery Channel albo nSport+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał:

Mój dzień z telewizorem wygląda następująco. Rozmyślam jakby go tu wywalić za okno albo popsuć, aby rodzina nie przesiadywała przed nim godzinami bezproduktywnie, zwłaszcza oglądając sport :)

 

Czyli też  jesteś w mniejszości. 😀

W wolnej chwili  czyli nie ma żony i dziewczynek w pobliżu   lub zajmują się innymi sprawami- mam czas na oglądanie głównie sportu,  programów na HGTV, Planete+ itp.

Ogólnie królują programy dla młodzieży, dziwne programy z YouTube , seriale z Playera jakieś programy w stylu" Kobieta na krańcu świata".

Po 22 lub później mam w końcu wolny czas na swoje seriale, rzadziej filmy głównie ze streamu.

Gdy mam wolny dzień od czasu do czasu lubię   wybierać wtedy ciekawy  film do obejrzenia i najważniejsze  nikt nie przeszkadza ...i nie ma ciszy nocnej.

😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu dzień z telewizorem rozpoczyna się o 12 (jestem wtedy w szkole). Tata włącza TVP1 aby obejrzeć "Agrobiznes" i pogodę. W godzinach popołudniowych mama ogląda HGTV lub Canal+ Domo, a tata TVN Turbo albo "Dr. Pol" na Nat Geo People.

Ok. 17, czyli już po powrocie ze szkoły i odrobieniu lekcji, telewizor przejmuję ja i włączam sobie kanały muzyczne (jeśli taty nie ma w pobliżu to załączam także stacje radiowe). W wolne dni od szkoły, gdy jest dużo czasu, oglądam także "Bogaty dom - biedny dom" i wiadomości lokalne z TVP3, oraz "Gliniarzy". O 20 w czwartki oglądam z mamą obowiązkowo "Nasz nowy dom" na Polsacie.

Gdy tata skończy pracę na gospodarstwie, ok. 21 telewizor znów przejmują rodzice i oglądają "Niemożliwe!" na MTV albo "Komisarz mama". O 21:45 włączają "Express" i pogodę. Na koniec dnia przed zaśnięciem rodzice oglądają jakiś film albo TVP Info.

W niedziele i święta telewizor jest odpalany już o godz. 11. Wówczas rodzice oglądają filmy albo kanały informacyjne. Gdy mama woła "Obiad!" to tata zostawia włączony telewizor na Eska TV Extra. Gdy tata pójdzie już do swojej pracy, telewizor przejmuje mama i jeśli ma czas ogląda dodatkowo TVN Style lub programy o otyłych ludziach na TLC. Jeśli nikt nie ogląda to wyłączam.

 

Ogólnie w moim domu mało się ogląda telewizji. Moim zdaniem szkoda czasu na oglądanie durnych reklam i powtórek, a już tym bardziej szkoda naszego wzroku na wielogodzinne oglądanie.

Edytowane przez Adam.kaslewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oglądam rano o 9.00 "Yattamana" na Polonii 1, a potem "iCarly" na Super Polsacie i Nickelodeon lub "Dzień Dobry TVN". Od dawna przerzuciłem się na "Express" na TTV zamiast "Teleexpressu" najczęściej wydanie o 17.45. Wieczorami w soboty "Mam Talent!" na TVN, dzisiaj "Ojciec Mateusz" na TVP1. A w inne dni czekam na "Milionerów" a po nich we wtorki "Kubę Wojewódzkiego", w środy "Top Model". Jeśli mam chwilę to oglądam "MTV Back for Good" na niemieckim MTV, no i w niedzielę wieczorem "Młodzi i Moralni. Kabaret na żywo". Gdy leżę w łóżku to w pokoju mam naziemną, więc przed spaniem obejrzę jakiś film. Oglądam także "Gra słów. Krzyżówka" o 19.30 na TVP Rozrywka. W weekendy oczywiście "Familiadę" i "Koło Fortuny" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jax napisał:

To ja jestem telemaniakiem, bo oglądam TV przez 7 godzin dziennie. 😀

7 a nawet i więcej godzin dziennie, to jak spędzam przed TV jak jest snooker w Eurosport TV. Np. w tym tygodniu. Tak na co dzień, to zaczynam oglądać dopiero "Wydarzenia" w Polsacie o 18:50. Potem długo, długo nic, aż do "Milionerów" w TVN. To są jedyne opcje, które oglądam Live w tygodniu. Pozostałe około 2-3 godzin max, to streaming. Głównie filmy i seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Włączam o 15.15 po pracy i jedząc obiadek oglądam tvn24 przez 30 minut. Potem kończy się moja przygoda z tv aż do następnego dnia i godziny 15.15 :D

W weekend natomiast oglądam piłkę nożną, ale mecz, może dwa a czasem trzy. 

Nie oglądam za bardzo tv jak widać :)

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja głównie służy mi do oglądania sportu, najczęściej ekstraklasy, a zimą skoków narciarskich. NBA oglądam tylko na tablecie przez league passa. Wieczorami z żoną „przeskakujemy” listę kanałów i jak się trafi jakiś dobry film to oglądamy, jak się nie znajdzie czegoś ciekawego to włączamy Netflixa albo HBOGo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Od dawna już nie oglądam telewizji jak kiedyś. 

Zazwyczaj oglądam popołudniami ulubione seriale w stylu Miodowe Lata czy Świata według Kiepskich. Po 17-tej dochodzą seriale tureckie bądź inne tego typu które oglądamy z rodziną. 

Jak mi się nie chce spać to oglądam Milionerów, a w czwartki może i Gesslerowa się zdarzy, ale to rzadko, dlatego oglądam powtórki w soboty lub wtedy gdy znajdę odcinki (od czasów płatnego playera robię to co raz częściej). 

 

Weekendy są głównie zarezerwowane dla rodziny, i wtedy są to wiadomości,sport, YouTube (u taty), albo telewizja śniadaniowa, muzyka i kulinaria które oglądam z mamą na drugim telewizorze. Samemu poza powtórkami seriali praktycznie nie oglądam telewizji w ogóle. Szczególnie omijam wiadomości i wszelką publicystykę.  Telewizor najczęściej służy mi do oglądania YouTuba z telefonu, i to głównie YouTuba oglądam w wolnych chwilach lub seriale na VOD. 

 

 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...