Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Mieszają w tych kanałach równo. Dziś w nocy też nie było STARS TV (zmienił częstotliwość)  a na dotychczasowych parametrach wyszukiwał sie jako pusty przekaz. Po czym rano wrócił na stare parametry i jest dostępny jako FTA. Przy okazji jest niekodowana obecnie prawie połowa pakietu. A Na PPV 7 pojwił sie dubel Canal+ HD ,na PPV 8 dubel Nat Geo HD a na PPV 9 TVN 24 HD.

 

Edit :  MImo że mam full-a przez jakiś czas miałem zakodowaną paczkę Canal+ i HBO. Odkodowali ale "w zaman" mam zakodowane teraz Polsaty Sport  :evil: Nie wiem czy śmiać się czy płakać :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bohaterów w Sosnowcu też przełączyli. Totalna porażka,pojawiło się około 20 kanałów "SMSINFO_zmiana" na których jest plansza kontrolna i nic więcej, poza tym HGTV HD jest w SD, TVN24BIZN HD jest w SD to samo STRAS TV jest w SD, EPG to jakaś porażka, przed zmianą pojawiał się program od razu, a teraz trzeba przełączyć na wybrany kanał dopiero pojawia się program, jest również ok 40 dubli w SD od kanału 801. Kanały są źle opisane, brak opisu HD na kilku kanałach. Jednym słowem LIPA! Ja nie wiem skąd oni mają tych techników... z łapanki czy może stali na skrzyżowaniu... Dziś udaje się do BOK-u wyjaśnić sprawę, zobaczymy co powiedzą...

Edytowane przez Krzysztof-Sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sat Mont nie przestaje zaskakiwać. Zastanawiam się co Ci technicy tam ćpają.

Tele 5 HD nieoczekiwanie zostało przełączone do SD...

TVS HD podobnie...czyli jest w SD

TV  Republika HD po kilku dniowej emisji w HD...znowu jest w SD

Oczywiście HGTV HD,TVN 24 BIS HD I STARS TV także dalej są w SD.

Jak tak dalej pójdzie to niektóre kanały jeszcze zmienią format na czarno-biały   :mrgreen: I z systemu PAL wrócą do SECAM

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj aktualizacja listy kanałów pojawiła się u mnie. Wszystko by było ok gdyby nie ten nieszczęsny STARS.TV. Tyle obiecywania, a mamy dalej SD. Tak samo TVN 24 BiS oraz HGTV opisane jako test HD, a mamy SD. Poza tym dużo dubli kanałów w SD, a wydawało mi się, że mialy zniknac. Kilka plansz z informacją o tym by zaktualizować listę kanałów. Tego zupełnie nie rozumiem. Tak w ogóle jakiś żart z umieszczeniem TV Trwam na wysokiej 20 pozycji. Ktoś chyba upadł na głowę. :)

 

 

Edycja: (12.04)

 

Wczoraj napisałem maila w sprawie Starsa, a dziś raniutko ok 8:50 przełączyli na HD. Jak sytuacja wygląda w Szczecinie?

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale 78 pojawił się Discovery Historia

7945509_IMG_20170413_111317.jpg

 

Co oznacza że paczka Discovery jest w komplecie. 

 

 

STARS TV HD i u mnie cieszy oko i co ważne ucho,czystym dźwiękiem  w DD. Doczekaliśmy się porządanej jakości. Jak dla mnie to stacja muzyczna numer 1 w Polsce.

 

W HD powróciła TV Republika.

Czekamy na TVN 24 BIS I HGTV w emisji w HD

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poustawiałem sobie kanały już tak z grubsza to oni coś dodają. :D Ciekawe czy w Sosnowcu też jest.

 

Co do STARS.TV to różnica jest kolosalna. Owszem, tam i tak emitują starocie ale wystarczy spojrzeć już na samo logo by dostrzec jak wersja SD była rozmyta. Belki jakie ostre. :)

 

U nas Republika póki co cały czas w HD. A co do TVN24 BIS i HGTV to pojawią się w lepszej jakości jak jakieś tam formalności pozałatwiają. Taką odpowiedź Krzysiek otrzymał. Znając ich to może do końca roku się uda. :D

 

Podobno usunęli płatny pakiet Sport i Eurosporty mamy już w HD dostępne dla wszystkich. Zniknęły także dube tych kanałów w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mega ważny kanał. :D W Sosnowcu nie ma w dalszym ciągu Discovery Historia o którym pisaliście wcześniej.

 

Wczoraj wieczorem jakaś mega awaria koło godziny 20 na wszystkich kanałach mega pikseloza, nie dało się nic oglądać. Chyba cały Sosnowiec bo wiem, że było tak w trzech lokalizacjach. Trwalo to może z pół godziny, potem ciemność i naprawili. Koło 22 znowu coś się zaczęło dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, ze sieję chaos ale sosnowiecka spółdzielnia  na H w SC na Zagórzu dała info na Kisielewskiego o treści: "bla bla bla od dnia... w państwa budynku nastąpi montaż monitoringu oraz internetu". Oczywiście zero info o jaką firmę chodzi ale domniemać można, ze o cus.pl :)

Edytowane przez Suruf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...