Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Elevenow to ja się czepiać nie mogę. Od samego początku konsekwentnie mówią, że ich nie będzie. Nie rozumiem za to działań takich jak co dwa tygodnie zmienianie HD na SD czy zupełny brak jakiegoś tam kanału w SD. Postępowanie ze Starsem mnie po prostu irytuje. Teraz wersja SD straszy jakością jak się człowiek przyzwyczai do lepszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven to obecnie największy gracz na rynku jeśli chodzi o kanały sportowe. Tym bardziej że wykupili prawa do Bundesligi od przyszłego sezonu. I żadne argumenty ze strony SMS nic tu nie pomogą. Bo ich zwyczajnie nie mają. Konkurencja już dawno Eleveny ma.

Wersja SD Stars TV  rzeczywiście woła o pomstę do nieba. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy nas w Sosnowcu spotka "dobra zmiana" w postać włączenia nowego układu kanałów, widzę że w Szczecinie już XI etap przebudowy i końca nie widać, chłopaki z SMS-a są najlepsi, nie ma co, zakładam swoją kablówkę i biorę ich do pracy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem ostatnio do Jamboxa ,podobno mają w marcu zacząć kłaść światłowody i koło maja przynajmniej na BMC w Sosnowcu powinni być dostępni ,takie info z ich biura obsługi.Cały czas też jest szansa na wejście UPC więc być może niedługo będzie możliwość zmiany operatora bo Polnetu nie biorę pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jambox i UPC ma dosyć dobrą ofertę i przydałoby się żeby w końcu była jakaś konkurencja dla SMS, a co do POLNET to rzeczywiście porażka. Zobaczymy co zrobi SMS jak wejdzie konkurencja i klienci zaczną odpływać, ale wtedy to już będzie za późno. Jak na razie mają monopol i zero szacunku dla klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe kiedy nas w Sosnowcu spotka "dobra zmiana" w postać włączenia nowego układu kanałów, widzę że w Szczecinie już XI etap przebudowy i końca nie widać, chłopaki z SMS-a są najlepsi, nie ma co, zakładam swoją kablówkę i biorę ich do pracy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ta "dobra zmiana" zaczyna się już od 27.03 w Sosnowcu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też u was pewnie będzie z XI etapów :D

W Szczecinie dziś do 17 usuwali awarie. Nie było większości kanałów.

Po za tym od paru dni na wielu kanałach występowały zacięcia. To tak jakby ktoś im przesunął park antenowy.

A że wiadomo jacy tam fachowcy pracują, to byle wiatr i [beep]ut -nie ma połowy kanałów :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat po prostu! Taki banał i tyle problemów sprawia...

 

Doczytałem teraz i na kanale informacyjnym piszą, że przebudowa zaczęła się już dziś czyli 20 marca i obejmie Będzin, Dąbrowę Górniczą i dopiero Sosnowiec na końcu. Wszystko zakończy się w drugim tygodniu maja. Ciekawe ile się przedłuży. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie dziś do 17 usuwali awarie. Nie było większości kanałów.

Po za tym od paru dni na wielu kanałach występowały zacięcia. To tak jakby ktoś im przesunął park antenowy.

A że wiadomo jacy tam fachowcy pracują, to byle wiatr i [beep]ut -nie ma połowy kanałów :D

 

No właśnie chyba nie do końca udało im się usunąć tą "awarię". W dalszym ciągu mam chwilowe zwiechy i zacięcia obrazu/głosu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...